Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Wojkowicach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Wojkowice

Szkolenia BHP Wojkowice

Potrzebujesz wstępnego szkolenia BHP dla firmy w Wojkowicach? Możemy Ci pomóc.

Już teraz zadzwoń 660 562 830 i zapytaj o więcej.

Poznaj naszą firmę

Nasza działalność powstała w 2009 roku. Już od powstania naszej działalności stawiamy na stały rozwój oraz doskonalenie umiejętności obsługi klientów. Na co dzień zajmujemy się udzielaniem szkoleń BHP i lubimy swoją pracę. Dzięki takim działaniom, w dowolnym momencie można liczyć na naszą fachową pomoc. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia kursów BHP dla pracowników zróżnicowanych gałęzi gospodarki, co ma związek z różnorodnymi zasadami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla fachowców z branż biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, nauczycieli, przedstawicieli działów sprzedaży, a także kadry zarządzającej oraz członków zarządu. To bez różnicy, jaki to kurs BHP, cena za kurs jest niska, a czas jego organizacji wybrany przez Klienta.

Funkcjonujemy na terenie całej Polski i jesteśmy innowatorem w realizowaniu szkoleń w sieci. Wśród wielu produktów w naszej ofercie jest szkolenie BHP online. Daje to możliwość zmniejszyć nakłady po stronie przedsiębiorcy, które powinno się ponieść z tytułu delegacji pracowniczych, zakwaterowania oraz innych formalności z tym związanych. Kurs BHP dla podwładnych pozwala znacznie zmniejszyć wydatki, odbywa się również w terminie odpowiadającym obu stronom. Jeżeli interesuje Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia internetowego bez wątpienia będzie interesująca.

Pracujemy z wszechstronną, a także doświadczoną grupą szkoleniowców, która tworzy dobrze dobrany i sprawnie współpracujący team. Z tego powodu przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy wykorzystujący nowatorskie narzędzia techniczne i organizacyjne, z wykorzystaniem technologii informatycznych. W ten sposób możemy przygotować szkolenie BHP dla pracowników z każdego rejonu Polski. Szybko i efektywnie dostarczymy praktyczne wiadomości pracownikom , w tym menadżerom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z najnowszymi przepisami, potwierdzone pełną dokumentacją.

Szkolenia okresowe BHP w Wojkowicach
Tel. 660562830
Pracujemy pon-pt
w godzinach od 9tej do 16tej

Szkolenie przeciwpożarowe w sieci

Atrakcyjna oferta kursów przez Internenet zawiera w sobie również szkolenie PPOŻ. Nasi wykładowcy w toku zajęć e-learningu uaktualniają oraz uzupełniają umiejętności uczestników, szczególnie w obszarze zdefiniowania ryzyk, które pojawiają się w toku wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u przedstawicieli Państwa firmy sprawdzone wzorce działania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe w sieci, będzie wiedział, jak działać w warunkach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on znacznie bardziej świadomy w momentach niebezpiecznych, z zapałem, szybciej i fachowo reagując na wypadki losowe.

Dlaczego my?

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
  • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Działamy na terenie

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Wojkowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Oferujemy

Czym się zajmujemy?

   • Kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy wstępne BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Szkolenia wstępne

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń! Skontaktujemy się.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP wstępne przez internet Wojkowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Siewierz, kurs BHP Tarnowskie Góry, kurs BHP Toszek, kurs PPOŻ Dąbrowa Górnicza, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Piekary Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Lubliniec, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Kalety, szkolenie PPOŻ przez internet Imielin, szkolenie PPOŻ Pilica, kurs wstępny BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wodzisław Śląski, szkolenie BHP Miasteczko Śląskie, kurs wstępny BHP Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Radlin, szkolenie BHP wstępne w sieci Żory, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Pyskowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Skoczów, szkolenie BHP Częstochowa, kurs wstępny BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników Żarki, szkolenie BHP wstępne Zawiercie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pszów, kurs wstępny BHP dla pracowników Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne Krzanowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Gliwice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Bieruń, szkolenie BHP Mysłowice, kurs wstępny BHP przez internet Wilamowice, szkolenie PPOŻ w sieci Chorzów, kurs PPOŻ online Myszków, szkolenie BHP wstępne online Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Bielsko-Biała, kurs wstępny BHP w sieci Pszczyna, kurs wstępny BHP w sieci Woźniki, kurs wstępny BHP Cieszyn, kurs PPOŻ Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne Mikołów, kurs wstępny BHP dla pracowników online Świętochłowice, kurs PPOŻ Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ w sieci Ustroń, kurs okresowy BHP dla pracowników online Zabrze, kurs okresowy BHP dla pracowników Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników Szczekociny, szkolenie PPOŻ Siemianowice Śląskie, szkolenie PPOŻ Bytom, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Radzionków, kurs BHP Szczyrk, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Poręba, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Orzesze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Racibórz, szkolenie PPOŻ online Blachownia, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Sławków, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Tychy, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Knurów, kurs wstępny BHP Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Rybnik

Często zadawane pytania

Czy możliwe jest odbyć kurs BHP z datą wsteczną?

Przedsiębiorstwa nie mogą bagatelizować nakazów odnoszących się do regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przewidującym szefem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie organizować w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fabrykowanie akt, za co grozi nawet kara ograniczenia wolności.

Jak długo obowiązuje internetowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie podstawowe i okresowe. Szkolenia okresowe, zależne od zawodu i posady zajmowanej przez pracownika, przeprowadza się maksymalnie co rok (gdy obowiązki związane są z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

Na życzenie firmy realizujemy kurs BHP w weekendy. Jako że to nauka w sieci, realizujemy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji powinno się zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP trzeba wykonać do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Dopuszczalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeśli jest ono powiązane tematycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP musi być zorganizowane najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba przeprowadzić w terminie do 6 miesięcy (dla pracodawców i kierowników) lub 1 roku (dla pozostałych osób zatrudnionych) od chwili rozpoczęcia pracy.

Kto powinien przejść kurs BHP?

Kurs BHP musi odbyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także młodzi ludzie rozpoczynający praktykę studencką i słuchacze szkół branżowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP powinni mieć również pracodawcy (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki