Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Woźnikach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Woźniki

Szkolenia BHP Woźniki

Potrzebujesz kursu BHP w Woźnikach? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie stacjonarnej i e-learningowej.

Kilka słów o naszej firmie

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku ponad siedem lat. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Naszą pracę (zajmujemy się aranżacją szkoleń BHP dla pracowników) wykonujemy z zaangażowaniem i sumiennością. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez nas usług, wciąż wzrasta. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Tanie szkolenia BHP

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Woźniki mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Pracujemy z starannie dobraną, a przy tym fachową kadrą wykładowców, która stanowi zgrany i świetnie współdziałający zespół. Dzięki temu organizujemy kurs BHP e-learningowy oparty o innowacyjne narzędzia techniczne i koordynacyjne, z użyciem technologii internetowych. W ten sposób jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs BHP dla personelu z każdego rejonu Polski. Szybko i fachowo dostarczymy niezbędne wiadomości pracownikom oraz kadrze kierowniczej. Kurs BHP przez Internet to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z najnowszymi przepisami, potwierdzone pełną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia szkoleń BHP dla przedstawicieli różnych specjalności, co wiąże się z różnorodnymi zasadami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, handlowców, a nawet kadry zarządzającej oraz samych pracodawców. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, cena za kurs jest niewysoka, a czas jego organizacji wyznaczony przez składającego zamówienie.

Funkcjonujemy na obszarze całego kraju i staliśmy się pionierem w realizowaniu kursów w sieci. Wśród wielu produktów w naszym asortymencie jest nauka BHP przez internet. Daje to możliwość ograniczyć wydatki ze strony przedsiębiorcy, które trzeba ponieść z powodu wyjazdów pracowniczych, kosztów hotelów oraz pozostałych formalności z tym związanych. Kurs BHP dla personelu pozwala maksymalnie ograniczyć wydatki, planowane jest też w okresie odpowiadającym obu stronom. Jeśli ciekawi Was tani kurs BHP, cena szkolenia online z pewnością będzie zadowalająca.

Kurs PPOŻ w sieci

Nasza oferta kursów w sieci zawiera w sobie także szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w trakcie zajęć e-learningu odnawiają oraz pogłębiają informacje personelu firmy, zwłaszcza w obszarze określenia niebezpieczeństw, które występują w procesach pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u pracowników dobre wzorce działania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe w sieci, doskonale zdaje sobie sprawę, w jaki sposób działać w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ będzie on znacznie bardziej świadomy w chwilach niebezpiecznych, chętniej, ekspresowo i bardziej zdecydowanie reagując w sytuacjach nagłych.

Wyróżniamy się

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnikom kursu oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Lokalizacja

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Woźniki oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Kup u nas

W naszej ofercie znajdują się:

   • Kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Szkolenie BHP wstępne

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Funkcjonujemy szybko i profesjonalnie w branży edukacyjnej.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Racibórz, kurs PPOŻ Kalety, szkolenie BHP Krzanowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Jaworzno, kurs wstępny BHP Zawiercie, szkolenie PPOŻ Żarki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Czeladź, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP dla pracowników Częstochowa, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Kłobuck, kurs wstępny BHP Rydułtowy, kurs wstępny BHP online Bielsko-Biała, szkolenie PPOŻ Szczyrk, szkolenie BHP wstępne Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Żywiec, kurs BHP Dąbrowa Górnicza, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Orzesze, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Kuźnia Raciborska, kurs BHP Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP dla pracowników Pilica, szkolenie BHP wstępne Ruda Śląska, kurs okresowy BHP dla pracowników Knurów, szkolenie PPOŻ online Sławków, kurs wstępny BHP przez internet Pszów, kurs PPOŻ Lubliniec, szkolenie BHP Wilamowice, szkolenie BHP Tychy, szkolenie BHP wstępne przez internet Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Chorzów, kurs okresowy BHP dla pracowników Będzin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Woźniki, kurs wstępny BHP Żory, kurs wstępny BHP w sieci Bytom, szkolenie BHP wstępne Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Sosnowiec, kurs BHP Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Siewierz, szkolenie BHP wstępne online Katowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Tarnowskie Góry, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Cieszyn, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Szczekociny, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Wojkowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Radlin, szkolenie PPOŻ w sieci Skoczów, kurs wstępny BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, szkolenie PPOŻ Koniecpol, szkolenie BHP wstępne przez internet Bieruń, kurs PPOŻ Toszek, kurs PPOŻ online Ogrodzieniec, kurs PPOŻ przez internet Wodzisław Śląski, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Koziegłowy, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Blachownia, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pszczyna, szkolenie PPOŻ w sieci Poręba, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Pyskowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Radzionków

Najczęściej zadawane pytania

Czy możliwe jest wykupić kurs BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie powinni umniejszać znaczenia regulacji nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. Warto być przezornym szefem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie organizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fabrykowanie dokumentów, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

Jak długo ważny jest internetowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie podstawowe i okresowe. Kursy okresowe, w zależności od typu pracy i funkcji osobę zatrudnioną, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (gdy obowiązki związane są z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Na życzenie firmy przeprowadzamy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to szkolenie w sieci, realizujemy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji trzeba zrobić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP trzeba zrobić najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono związane merytorycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP powinno odbyć się najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP trzeba przeprowadzić w okresie do 6 miesięcy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych pracowników) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi mieć kurs BHP?

Kurs BHP powinien odbyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz młodzi ludzie przychodzący na praktyki i uczniowie szkół branżowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP powinni mieć również pracodawcy (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki