Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Zawierciu?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Zawiercie

Szkolenia BHP Zawiercie

Szukasz okresowego szkolenia BHP dla pracowników w Zawierciu? Możemy Ci pomóc.

Zadzwoń 660562830 lub wyślij nam mejla biuro@szkolenie-bhp.slask.pl i zapytaj o więcej.

Kilka słów o naszej firmie

Istniejemy na polskim rynku już od 2009 roku. Od tego momentu stale udoskonalamy nasz profesjonalizm i działamy tak aby nasz klient zawsze był usatysfakcjonowany. Nasze zadania (zajmujemy się realizowaniem szkoleń BHP) wykonujemy z sumiennością i dbałością o dotrzymane terminy. Z tego powodu jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej kontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Szkolenia okresowe BHP w Zawierciu
Telefon: 660562830 E-mail: szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl
Godziny otwarcia 9:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku

Współpracujemy z wszechstronną, a przy tym doświadczoną grupą szkoleniowców, która tworzy dopasowany i świetnie współpracujący team. Z tego powodu oferujemy kurs BHP online opracowany w oparciu o innowacyjne metody technologiczne i koordynacyjne, z użyciem sieci informatycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować szkolenie BHP dla personelu z każdego miejsca kraju. Sprawnie i skutecznie dostarczymy praktyczne wiadomości podwładnym , w tym kierownikom. Kurs BHP w sieci to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z obowiązującymi wymogami prawnymi, poświadczone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia kursów BHP dla pracowników wielu specjalności, co wiąże się z innymi przepisami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, sprzedawców, a także menadżerów oraz członków zarządu. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za szkolenie jest niewysoka, a czas jego organizacji wybrany przez Usługobiorcę.

Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju i byliśmy pionierem w oferowaniu kursów przez Internet. Jedną z produktów w naszej ofercie jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość ograniczyć koszty ze strony firmy, które powinno się ponieść z tytułu wyjazdów pracowniczych, zakwaterowania oraz pozostałych spraw organizacyjnych z tym związanych. Kurs BHP dla pracowników pozwala do maksimum ograniczyć nakłady finansowe, odbywa się także w czasie dogodnym dla każdego. W przypadku, gdy ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu online z pewnością okaże się zadowalająca.

Kurs przeciwpożarowy w sieci

Nasza oferta kursów online zawiera w sobie także szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć w internecie uaktualniają oraz uzupełniają umiejętności pracowników, zwłaszcza w obszarze określenia ryzyk, które mogą wystąpić w procesach wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u pracowników dobre sposoby postępowania w warunkach zagrożeń. Fachowiec, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe online, doskonale zdaje sobie sprawę, jak postępować w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ jest on znacznie bardziej świadomy w chwilach niebezpiecznych, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie reagując na wypadki losowe.

Nasze dobre strony

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres trwania kursu.

Działamy na terenie

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Zawiercie oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Co mamy w ofercie?

Czym się zajmujemy?

   • Szkolenia okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Kursy okresowe

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Potrzebujesz więcej informacji na temat Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie PPOŻ w sieci Wilamowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bytom, szkolenie BHP wstępne Wisła, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Skoczów, szkolenie BHP Mysłowice, kurs PPOŻ Zawiercie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Woźniki, szkolenie BHP Poręba, szkolenie BHP Toszek, szkolenie PPOŻ Blachownia, szkolenie BHP wstępne w sieci Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Radzionków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Łaziska Górne, szkolenie PPOŻ online Knurów, szkolenie PPOŻ Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Lubliniec, kurs PPOŻ Gliwice, kurs wstępny BHP w sieci Radlin, szkolenie BHP wstępne przez internet Będzin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ustroń, kurs okresowy BHP dla pracowników Pilica, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ogrodzieniec, kurs okresowy BHP dla pracowników online Chorzów, kurs BHP Jastrzębie-Zdrój, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Krzanowice, kurs BHP Racibórz, szkolenie BHP wstępne Kalety, kurs PPOŻ Czeladź, kurs okresowy BHP dla pracowników Tychy, kurs wstępny BHP dla pracowników Częstochowa, kurs wstępny BHP Orzesze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Rydułtowy, kurs wstępny BHP w sieci Bieruń, kurs wstępny BHP Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne Miasteczko Śląskie, szkolenie PPOŻ przez internet Wojkowice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Dąbrowa Górnicza, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sławków, kurs wstępny BHP dla pracowników Szczyrk, szkolenie BHP wstępne przez internet Pszów, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP dla pracowników online Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP Pszczyna, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Rybnik, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Siewierz, kurs okresowy BHP dla pracowników Imielin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Szczekociny, kurs okresowy BHP dla pracowników online Ruda Śląska, kurs BHP Żory, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Cieszyn, kurs wstępny BHP dla pracowników Żywiec, szkolenie PPOŻ Myszków, kurs wstępny BHP online Pyskowice, kurs PPOŻ w sieci Żarki, kurs PPOŻ online Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Mikołów

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę odbyć kurs BHP z datą wsteczną?

Firmy nie mogą umniejszać znaczenia nakazów dotyczących regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przezornym szefem i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza podrabianie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

Jak długo obowiązuje sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie początkowe i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od zawodu i posady zajmowanej przez pracownika, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (gdy obowiązki związane są z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie firmy przeprowadzamy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to kurs w sieci, przeprowadzamy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji należy zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP powinno się zrobić do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono połączone merytorycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP musi mieć miejsce najpóźniej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w terminie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 1 roku (dla innych pracowników) od chwili rozpoczęcia pracy.

Kto powinien przejść kurs BHP?

Kurs BHP musi zakończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie rozpoczynający praktyki i adepci placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP powinni mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie tyczy się osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki