Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Żory

Szkolenia BHP Żory

Poszukujesz szkolenia BHP dla firmy w Żorach? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Nie zwlekaj, zadzwoń 660562830 i poznaj szczegóły oferty!

O nas

Firma nasza istnieje na polskim rynku od 2009 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Naszą pracę (zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP dla pracowników) wykonujemy z zaangażowaniem i przyjemnością. Dlatego też, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez naszą firmę usług, niezmiennie rośnie. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Funkcjonujemy na terenie całego kraju i byliśmy prekursorem w przygotowywaniu szkoleń przez Internet. Jedną z propozycji w naszej ofercie jest szkolenie BHP przez internet. Pozwala to zredukować nakłady ze strony przedsiębiorcy, które trzeba ponieść z powodu delegacji służbowych, kosztów hotelów oraz innych formalności z tym związanych. Kurs BHP dla podwładnych pozwala znacznie zmniejszyć nakłady finansowe, organizowane jest też w okresie odpowiadającym obu stronom. W przypadku, gdy ciekawi Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia w sieci na pewno okaże się interesująca.

Współpracujemy z interdyscyplinarną, a także doświadczoną drużyną nauczycieli, która stanowi zgrany i doskonale współdziałający zespół. Dlatego oferujemy kurs BHP online wykorzystujący nowatorskie narzędzia techniczne i koordynacyjne, z użyciem łączy internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować szkolenie BHP dla pracowników z każdego rejonu Polski. Sprawnie i skutecznie dostarczymy potrzebne wiadomości pracownikom , w tym menadżerom. Kurs BHP w sieci to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z aktualnymi wymogami prawnymi, poświadczone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia kursów BHP dla przedstawicieli wielu specjalności, co ma związek z różnorodnymi zasadami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, handlowców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz samych pracodawców. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest niska, a czas jego organizacji wyznaczony przez Klienta.

Kurs PPOŻ w sieci

Nasza propozycja kursów online to również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w trakcie zajęć e-learningu aktualizują oraz pogłębiają umiejętności personelu firmy, zwłaszcza w zakresie oceny niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w czasie pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u pracowników właściwe metody działania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe w sieci, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on bardziej zorientowany w chwilach ryzyka, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie reagując w chwilach kryzysu.

Wyróżniamy się

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
 • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie kursu.
 • Czekamy na Twój telefon!
  Telefon: 660562830 Mail: kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
  Telefony odbieramy pon-pt od 9:00 do 16:00

  Gdzie działamy

  Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Żory oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

  Oferujemy

  W naszej ofercie znajdują się:

  • Internetowe szkolenia okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
  • Szkolenie BHP wstępne

  Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Jeżeli nurtują Cię jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń natychmiast! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Skoczów, kurs wstępny BHP dla pracowników Siewierz, szkolenie BHP wstępne przez internet Szczyrk, kurs wstępny BHP dla pracowników Miasteczko Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Strumień, kurs BHP Dąbrowa Górnicza, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Łaziska Górne, szkolenie BHP Radzionków, szkolenie PPOŻ Toszek, szkolenie PPOŻ w sieci Żarki, kurs wstępny BHP Szczekociny, kurs wstępny BHP w sieci Bytom, szkolenie PPOŻ Knurów, kurs PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Poręba, kurs okresowy BHP dla pracowników Mikołów, kurs wstępny BHP online Wodzisław Śląski, szkolenie BHP Ustroń, kurs PPOŻ Imielin, kurs okresowy BHP dla pracowników Lubliniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Koniecpol, szkolenie BHP wstępne przez internet Woźniki, szkolenie PPOŻ online Wojkowice, kurs BHP Pszów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Katowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Rybnik, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Krzanowice, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Pilica, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP przez internet Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Żywiec, kurs wstępny BHP Czerwionka-Leszczyny, kurs PPOŻ online Żory, kurs wstępny BHP dla pracowników online Koziegłowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Ruda Śląska, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne online Kalety, szkolenie BHP Chorzów, kurs okresowy BHP dla pracowników online Będzin, szkolenie PPOŻ Radlin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Orzesze, kurs wstępny BHP dla pracowników Blachownia, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Myszków, szkolenie BHP wstępne Gliwice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Mysłowice, szkolenie BHP wstępne Tychy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Częstochowa, kurs wstępny BHP dla pracowników online Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne Rydułtowy, szkolenie PPOŻ online Czeladź, kurs PPOŻ Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Bielsko-Biała, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Lędziny, kurs wstępny BHP Kłobuck, kurs PPOŻ online Świętochłowice, kurs BHP Kuźnia Raciborska

  FAQ

  Czy możliwe jest wykupić kurs BHP z datą wsteczną?

  Przedsiębiorstwa nie powinni ignorować przepisów nakładających obowiązek odbywania okresowych szkoleń BHP. Należy być przezornym szefem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza podrabianie dokumentów, czego konsekwencją jest nawet kara pobytu w więzieniu.

  W jakim ogresie ważny jest e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP dzieli się na szkolenie podstawowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od typu pracy i stanowiska pracownika, organizuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

  Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

  Na zamówienie osób zainteresowanych szkoleniem przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to nauka online, wykonujemy je także w weekendy oraz dni niepracujące.

  Kiedy trzeba zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP należy wykonać najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Akceptowalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeśli jest ono powiązane merytorycznie z najnowszym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP powinno być zorganizowane najpóźniej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba przeprowadzić w czasie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

  Kto musi mieć kurs BHP?

  Kurs BHP powinien ukończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie odbywający praktykę studencką i uczniowie szkół branżowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP muszą posiadać również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki