Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Żywiec

Szkolenia BHP Żywiec

Szukasz szkolenia BHP online dla pracowników w Żywcu? Dobrze się składa.

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas 660 562 830 i poznaj naszą ofertę.

Poznaj naszą firmę

Nasza firma istnieje na polskim rynku ponad osiem lat. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Nasze zadania (zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla pracowników) wykonujemy z sumiennością i pasją. Z tego też powodu nawet nasza bardzo wysoko wykwalifikowana kadra wciąż podnosi poziom oferowanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Działamy na obszarze całej Polski i jesteśmy innowatorem w przygotowywaniu kursów przez Internet. Wśród wielu pozycji w naszej ofercie jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość zmniejszyć nakłady po stronie przedsiębiorcy, które trzeba ponieść z tytułu wyjazdów pracowniczych, kosztów hotelów oraz innych formalności z tym związanych. Kurs BHP dla personelu pozwala do maksimum zmniejszyć nakłady finansowe, odbywa się również w okresie odpowiadającym obu stronom. Jeżeli interesuje Was tani kurs BHP, cena szkolenia internetowego bez wątpienia okaże się interesująca.

Jesteśmy gotowi do realizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli wielu gałęzi gospodarki, co wiąże się z innymi przepisami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla fachowców z branż biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, sprzedawców, a nawet menadżerów oraz członków zarządu. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest niska, a okres, którym się odbędzie wybrany przez Klienta.

Dysponujemy interdyscyplinarną, a przy tym fachową kadrą szkoleniowców, która stanowi dopasowany i doskonale współpracujący zespół. Dlatego organizujemy kurs BHP internetowy oparty o innowacyjne metody techniczne i koordynacyjne, z użyciem technologii internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs BHP dla personelu z każdego rejonu Polski. Błyskawicznie i efektywnie przekażemy niezbędne informacje podwładnym , a także menadżerom. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie fachowe, terminowe i zbieżne z najnowszymi przepisami, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Kurs przeciwpożarowy przez Internet

Nasza oferta szkoleń online to także szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele podczas zajęć w internecie odnawiają oraz uzupełniają informacje uczestników, zwłaszcza w zakresie oceny ryzyk, które występują w czasie wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u przedstawicieli Państwa firmy właściwe sposoby działania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który przejdzie kurs przeciwpożarowy online, wie, jak działać w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on bardziej świadomy w chwilach niebezpiecznych, chętniej, błyskawicznie i bardziej zdecydowanie reagując w chwilach kryzysu.

Z tego jesteśmy dumni

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnikom kursu oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Żywiec oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Szkolenia okresowe BHP w Żywcu
Telefon: 660 562 830 Mail: szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl
Czynne od poniedziałku do piątku 9 - 16

Kup u nas

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Kursy wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Internetowe kursy okresowe BHP
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Działamy szybko i sprawnie w branży edukacyjnej.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs BHP Racibórz, kurs BHP Strumień, szkolenie BHP Tarnowskie Góry, kurs PPOŻ Sośnicowice, kurs wstępny BHP Czerwionka-Leszczyny, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Radzionków, kurs wstępny BHP Bielsko-Biała, kurs okresowy BHP dla pracowników online Pszczyna, kurs PPOŻ w sieci Łaziska Górne, kurs okresowy BHP dla pracowników online Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP w sieci Ustroń, szkolenie PPOŻ Imielin, kurs wstępny BHP dla pracowników online Żarki, kurs BHP Bieruń, kurs okresowy BHP dla pracowników Wojkowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Woźniki, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Siewierz, kurs wstępny BHP online Pyskowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Świętochłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Siemianowice Śląskie, szkolenie PPOŻ w sieci Częstochowa, kurs wstępny BHP dla pracowników Blachownia, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Kuźnia Raciborska, kurs okresowy BHP dla pracowników Rybnik, kurs wstępny BHP dla pracowników Pilica, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Kłobuck, kurs wstępny BHP dla pracowników Wodzisław Śląski, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Żory, kurs okresowy BHP dla pracowników Rydułtowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Gliwice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne online Szczekociny, szkolenie BHP wstępne Poręba, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Pszów, kurs wstępny BHP Chorzów, kurs PPOŻ Lubliniec, kurs wstępny BHP w sieci Kalety, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Będzin, szkolenie BHP Jaworzno, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Tychy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Radlin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Zawiercie, szkolenie PPOŻ Myszków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Wisła, szkolenie PPOŻ Skoczów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ogrodzieniec, szkolenie PPOŻ w sieci Mysłowice, kurs PPOŻ Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne online Sławków, szkolenie BHP wstępne Katowice, szkolenie PPOŻ przez internet Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Koziegłowy, kurs PPOŻ w sieci Zabrze, szkolenie BHP wstępne przez internet Żywiec, szkolenie BHP Cieszyn, szkolenie BHP wstępne Mikołów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Czeladź

FAQ

Czy można wykupić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

Firmy nie powinni bagatelizować przepisów nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. Należy być odpowiedzialnym kierownikiem i kurs BHP dla podwładnych organizować we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fałszowanie akt, czego konsekwencją jest nawet kara pobytu w więzieniu.

W jakim ogresie ważny jest sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, zależne od typu pracy i posady zajmowanej przez osobę zatrudnioną, przeprowadza się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

Zgodnie z wolą osób zainteresowanych szkoleniem przeprowadzamy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ponieważ to nauka w sieci, przeprowadzamy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji należy zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP powinno się zaliczyć do dnia, w którym traci ważność. Akceptowalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z najnowszym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP musi odbyć się najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się zorganizować w terminie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od momentu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP ma ukończyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz młodzi ludzie odbywający praktykę studencką i słuchacze szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP muszą mieć też pracodawcy (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki