Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Katowicach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Katowice

Szkolenia BHP Katowice

Potrzebujesz kursu BHP online w Katowicach? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym klientem.

Kilka słów o naszej firmie

Historia firmy sięga 2009 roku. Już od powstania naszej działalności stawiamy na rozwój i poprawę umiejętności obsługi klienta. Na co dzień pracujemy nad szkoleniami BHP dla pracowników. Pracujemy z sumiennością i dbałością o dotrzymane terminy. Dzięki temu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez nas usług, wciąż wzrasta. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia szkoleń BHP dla pracowników wielu specjalności, co wiąże się z różnorodnymi standardami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet kierowników i dyrektorów oraz członków zarządu. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za kurs jest niska, a czas jego organizacji wskazany przez składającego zamówienie.

Dysponujemy interdyscyplinarną, a przy tym doświadczoną grupą szkoleniowców, która stanowi dopasowany i świetnie współpracujący team. Z tego powodu oferujemy kurs BHP e-learningowy wykorzystujący innowacyjne narzędzia technologiczne i organizacyjne, z użyciem sieci internetowych. Dzięki temu możemy przeprowadzić szkolenie BHP dla pracowników z każdego zakątka Polski. Sprawnie i efektywnie przekażemy potrzebne informacje podwładnym , a także menadżerom. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z najnowszymi przepisami, poświadczone kompletną dokumentacją.

Działamy na obszarze całej Polski i jesteśmy prekursorem w realizowaniu szkoleń w sieci. Wśród wielu pozycji w naszym katalogu jest szkolenie BHP przez internet. Daje to możliwość zmniejszyć nakłady ze strony przedsiębiorstwa, które powinno się ponieść z powodu wyjazdów służbowych, kosztów hotelów oraz innych procedur z tego wynikających. Kurs BHP dla personelu daje możliwość maksymalnie zmniejszyć koszty, odbywa się także w czasie odpowiadającym obu stronom. Jeśli interesuje Was niedrogi kurs BHP, cena szkolenia internetowego na pewno okaże się interesująca.

Szkolenie przeciwpożarowe w sieci

Nasza oferta nauki przez Internenet zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele w trakcie zajęć w internecie uaktualniają oraz uzupełniają informacje personelu firmy, zwłaszcza w zakresie zdefiniowania ryzyk, które mogą wystąpić w toku wykonywania obowiązków służbowych i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u pracowników sprawdzone wzorce zachowania w warunkach zagrożeń. Przedstawiciel firmy, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, będzie wiedział, jak zachować się w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu kursu przeciwpożarowego jest on bardziej zorientowany w momentach ryzyka, z zapałem, szybciej i bardziej zdecydowanie odpowiadając na wypadki losowe.

To dla nas ważne

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, światowe podejście i ludzie z pasją!
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
 • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie szkolenia.
 • Zadzwoń do nas już dziś!
  Telefon: 660 562 830
  Czynne poniedziałek - piątek
  w godzinach od 9tej do 16tej

  Lokalizacja

  Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Katowice oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

  Zamówisz u nas

  Czym się zajmujemy?

  • Szkolenia BHP w języku angielskim
  • Szkolenia wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Okresowe kursy BHP
  • Kursy okresowe
  • Szkolenie BHP okresowe

  Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży szkoleniowej.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie PPOŻ Łazy, szkolenie BHP wstępne Świętochłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Czeladź, kurs PPOŻ Żywiec, kurs wstępny BHP przez internet Gliwice, szkolenie BHP wstępne przez internet Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Wojkowice, kurs wstępny BHP przez internet Bieruń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Imielin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Koziegłowy, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Lędziny, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Kalety, szkolenie PPOŻ przez internet Ogrodzieniec, szkolenie BHP Jaworzno, kurs okresowy BHP dla pracowników Miasteczko Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników Pilica, kurs PPOŻ Żory, kurs BHP Rydułtowy, kurs wstępny BHP dla pracowników Częstochowa, kurs BHP Tarnowskie Góry, kurs PPOŻ Piekary Śląskie, szkolenie PPOŻ Lubliniec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Mikołów, szkolenie BHP Żarki, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Zawiercie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Koniecpol, szkolenie PPOŻ Czechowice-Dziedzice, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Strumień, kurs wstępny BHP dla pracowników Katowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Pyskowice, szkolenie PPOŻ w sieci Będzin, kurs wstępny BHP Bytom, kurs wstępny BHP dla pracowników Kuźnia Raciborska, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Knurów, kurs PPOŻ przez internet Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne przez internet Bielsko-Biała, kurs BHP Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Racibórz, kurs wstępny BHP Cieszyn, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Wilamowice, szkolenie BHP wstępne Łaziska Górne, szkolenie PPOŻ przez internet Toszek, kurs wstępny BHP online Radlin, kurs okresowy BHP dla pracowników Mysłowice, kurs wstępny BHP Siewierz, kurs PPOŻ online Zabrze, szkolenie BHP wstępne Wodzisław Śląski, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Woźniki, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Wisła, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sławków, szkolenie BHP wstępne przez internet Dąbrowa Górnicza, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Skoczów, kurs PPOŻ i kurs BHP online Pszów, szkolenie BHP Szczekociny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Jastrzębie-Zdrój

  Często zadawane pytania

  Czy mogę odbyć szkolenie BHP z terminem wstecznym?

  Przedsiębiorstwa nie mogą ignorować regulacji nakładających obowiązek odbywania systematycznych szkoleń BHP. Należy być przewidującym pracodawcą i kurs BHP dla podwładnych organizować we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fałszowanie dokumentów, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

  W jakim ogresie obowiązuje sieciowy kurs BHP?

  Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i okresowe. Szkolenia okresowe, które zależą od typu pracy i stanowiska osobę zatrudnioną, organizuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

  Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

  Na zamówienie firmy przygotowujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Jako że to kurs w sieci, przeprowadzamy je również w weekendy oraz dni niepracujące.

  Kiedy powinno się zrobić kurs BHP dla pracownika?

  Kurs BHP trzeba wykonać najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono powiązane merytorycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP powinno być zorganizowane najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w terminie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

  Kto powinien ukończyć kurs BHP?

  Kurs BHP powinien zakończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz studenci rozpoczynający praktykę studencką i adepci szkół branżowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP powinni posiadać też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Szkolenie BHP PPOŻ wyniki