Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Sosnowiec

Szkolenia BHP Sosnowiec

Potrzebujesz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników firmy w Sosnowcu? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie online i stacjonarnej.

Poznaj nas

Naszą obecną działalność rozwijamy ponad osiem lat. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień pracujemy nad aranżacją szkoleń BHP dla pracowników i lubimy to co robimy. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez naszą firmę usług, wciąż wzrasta. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Sosnowiec mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Skontaktuj się 660 562 830 lub wyślij do nas e-mail biuro@szkolenie-bhp.slask.pl
Telefony odbieramy w godzinach od 9 - 16 poniedziałek - piątek

Działamy na terenie całej Polski i byliśmy prekursorem w oferowaniu kursów online. Jedną z pozycji w naszej ofercie jest kurs BHP online. Pozwala to zredukować koszty po stronie firmy, które należy ponieść z powodu delegacji pracowniczych, zakwaterowania oraz pozostałych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Szkolenie BHP dla podwładnych daje możliwość maksymalnie zawęzić koszty, odbywa się również w czasie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy ciekawi Was niedrogi kurs BHP, cena kursu online na pewno okaże się zadowalająca.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a także fachową kadrą szkoleniowców, która tworzy zgrany i sprawnie współpracujący team. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP online oparty o innowacyjne rozwiązania technologiczne i koordynacyjne, z użyciem sieci internetowych. Dzięki temu możemy zorganizować kurs BHP dla personelu z każdego rejonu kraju. Błyskawicznie i fachowo przekażemy praktyczne informacje podwładnym , a także kierownikom. Kurs BHP w sieci to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z aktualnymi wymogami prawnymi, poświadczone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia szkoleń BHP dla przedstawicieli wielu branż, co ma związek z różnorodnymi standardami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, przedstawicieli działów sprzedaży, a także kierowników i dyrektorów oraz członków zarządu. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za szkolenie jest niska, a termin wyznaczony przez Klienta.

Kurs PPOŻ w sieci

Nasza propozycja kursów w sieci to również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć w internecie aktualizują oraz uzupełniają wiedzę pracowników, zwłaszcza w obszarze określenia ryzyk, które mogą wystąpić w czasie pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u pracowników sprawdzone sposoby działania w warunkach zagrożeń. Pracownik, który ukończy kurs przeciwpożarowy w Internecie, wie, jak postępować w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu szkolenia przeciwpożarowego będzie on bardziej doświadczony w momentach ryzyka, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie reagując w sytuacjach nagłych.

Dlaczego my?

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
 • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie kursu.
 • Działamy na terenie

  Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Sosnowiec oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

  Co oferujemy?

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
  • Kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia wstępne

  Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Celem nadrzędnym naszej firmy jest Twoje zadowolenie.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs wstępny BHP dla pracowników Świętochłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Żarki, kurs wstępny BHP dla pracowników Tarnowskie Góry, kurs PPOŻ online Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne Blachownia, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Strumień, kurs wstępny BHP dla pracowników online Wilamowice, szkolenie BHP wstępne Ogrodzieniec, kurs PPOŻ Wodzisław Śląski, szkolenie PPOŻ Gliwice, szkolenie BHP wstępne online Wisła, kurs wstępny BHP online Szczekociny, kurs okresowy BHP dla pracowników Ruda Śląska, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Pszów, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Racibórz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pilica, kurs PPOŻ przez internet Sławków, szkolenie PPOŻ Sosnowiec, szkolenie BHP Poręba, szkolenie BHP Koniecpol, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Imielin, szkolenie PPOŻ przez internet Miasteczko Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Kuźnia Raciborska, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Szczyrk, szkolenie BHP wstępne Lubliniec, kurs PPOŻ Zabrze, szkolenie BHP wstępne w sieci Ustroń, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Krzanowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Woźniki, kurs BHP Zawiercie, kurs BHP Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP Pszczyna, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Czeladź, szkolenie PPOŻ Lędziny, kurs okresowy BHP dla pracowników Radlin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Orzesze, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Mikołów, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Chorzów, kurs BHP Kalety, kurs wstępny BHP dla pracowników Radzionków, kurs PPOŻ Myszków, kurs wstępny BHP Piekary Śląskie, szkolenie PPOŻ przez internet Będzin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Knurów, kurs wstępny BHP online Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP Mysłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Siewierz, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne w sieci Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Łaziska Górne, kurs okresowy BHP dla pracowników Toszek, kurs wstępny BHP online Wojkowice, szkolenie PPOŻ przez internet Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników online Kłobuck, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Żywiec, szkolenie BHP Tychy

  Często zadawane pytania

  Czy możliwe jest odbyć szkolenie BHP z terminem wstecznym?

  Przedsiębiorstwa nie mogą umniejszać znaczenia przepisów nakładających obowiązek odbywania okresowych szkoleń BHP. opłaca się być przezornym pracodawcą i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym to podrabianie akt, czego konsekwencją jest nawet kara ograniczenia wolności.

  Jak długo obowiązuje internetowy kurs BHP?

  Kurs BHP obejmuje szkolenie początkowe i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od typu pracy i funkcji przedstawiciela firmy, wykonuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

  Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

  Na życzenie osób zainteresowanych szkoleniem realizujemy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to nauka w sieci, realizujemy je również w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

  W jakiej sytuacji trzeba zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP powinno się wykonać najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Akceptowalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP musi odbyć się najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w okresie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych osób zatrudnionych) od momentu rozpoczęcia pracy.

  Kto musi przejść kurs BHP?

  Kurs BHP powinien zakończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz żacy przychodzący na praktyki i uczniowie placówek branżowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP muszą posiadać też pracodawcy (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Szkolenie BHP PPOŻ wyniki