Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Sośniowicach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Sośnicowice

Szkolenia BHP Sośnicowice

Poszukujesz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników w Sośniowicach? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym klientem.

O naszej firmie

Działamy w branży szkoleniowo-edukacyjnej od 2009 roku. Od tego momentu stale rozwijamy kwalifikacje i staramy się działać tak aby nasz klient zawsze był usatysfakcjonowany. Naszą pracę (zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP) wykonujemy z sumiennością i dbałością o detale. Między innymi z tego powodu jeśli poszukujesz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej skontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Tanie szkolenia BHP

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju i byliśmy innowatorem w realizowaniu szkoleń przez Internet. Jedną z propozycji w naszym katalogu jest kurs BHP online. Pozwala to zredukować wydatki po stronie przedsiębiorcy, które trzeba ponieść z tytułu delegacji służbowych, noclegów i innych formalności z tego wynikających. Kurs BHP dla podwładnych pozwala do maksimum zmniejszyć nakłady finansowe, odbywa się też w okresie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy interesuje Was niedrogi kurs BHP, cena kursu w sieci bez wątpienia okaże się interesująca.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia szkoleń BHP dla pracowników wielu gałęzi gospodarki, co ma związek z różnorodnymi przepisami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet kadry zarządzającej oraz prezesów. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, cena za naukę jest niska, a czas jego organizacji wskazany przez Usługobiorcę.

Dysponujemy wszechstronną, a także fachową drużyną szkoleniowców, która stanowi dopasowany i doskonale współdziałający zespół. Z tego powodu oferujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący innowacyjne metody techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem łączy internetowych. Dzięki temu możemy przygotować szkolenie BHP dla pracowników z każdego rejonu Polski. Błyskawicznie i efektywnie przekażemy niezbędne wiadomości podwładnym , w tym menadżerom. Kurs BHP w sieci to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z najnowszymi przepisami, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Dzwoń teraz.
Telefon: 660 562 830 Mail: biuro@szkolenie-bhp.slask.pl
Pracujemy od 9tej do 16tej od poniedziałku do piątku

Szkolenie przeciwpożarowe przez Internet

Atrakcyjna oferta szkoleń online to również szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć e-learningu odnawiają oraz poszerzają umiejętności pracowników, szczególnie w obszarze oceny ryzyk, które pojawiają się w procesach pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u przedstawicieli Państwa firmy właściwe wzorce postępowania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który przejdzie kurs przeciwpożarowy online, wie, jak działać w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on znacznie bardziej doświadczony w chwilach niebezpiecznych, z zapałem, błyskawicznie i fachowo odpowiadając w chwilach kryzysu.

Zalety naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Gdzie nas znajdziesz

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Sośnicowice oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zamów u nas

W naszej ofercie znajdują się:

   • Kursy wstępne BHP
   • Kursy okresowe BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Szkolenia wstępne
   • Szkolenie BHP okresowe

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Celem nadrzędnym naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Tarnowskie Góry, kurs BHP Koziegłowy, kurs okresowy BHP dla pracowników online Wilamowice, szkolenie BHP Knurów, kurs wstępny BHP dla pracowników Czeladź, kurs wstępny BHP Mikołów, szkolenie BHP wstępne w sieci Pszów, kurs wstępny BHP online Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Strumień, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bytom, kurs okresowy BHP dla pracowników Sosnowiec, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Będzin, szkolenie BHP wstępne Łaziska Górne, szkolenie PPOŻ Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP Zawiercie, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Lędziny, kurs wstępny BHP online Blachownia, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ogrodzieniec, kurs BHP Katowice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Piekary Śląskie, kurs BHP Pszczyna, szkolenie PPOŻ w sieci Kalety, kurs wstępny BHP Pyskowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Bieruń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Tychy, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Rydułtowy, kurs PPOŻ i kurs BHP online Kłobuck, kurs wstępny BHP Szczyrk, kurs PPOŻ Pilica, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Żywiec, szkolenie BHP wstępne Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne Orzesze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Czerwionka-Leszczyny, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Krzanowice, szkolenie BHP wstępne online Czechowice-Dziedzice, szkolenie PPOŻ Myszków, kurs okresowy BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Wisła, kurs PPOŻ Świętochłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Bielsko-Biała, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Jastrzębie-Zdrój, kurs PPOŻ online Ruda Śląska, kurs PPOŻ online Poręba, kurs wstępny BHP dla pracowników Siewierz, szkolenie PPOŻ Radzionków, kurs wstępny BHP online Imielin, szkolenie BHP Sośnicowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Chorzów, szkolenie PPOŻ online Ustroń, kurs PPOŻ Skoczów, kurs wstępny BHP dla pracowników Cieszyn, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Szczekociny, szkolenie BHP wstępne w sieci Toszek, szkolenie PPOŻ w sieci Racibórz

FAQ

Czy możliwe jest zamówić szkolenie BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie powinni bagatelizować przepisów dotyczących okresowych szkoleń BHP. opłaca się być odpowiedzialnym pracodawcą i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fabrykowanie akt, czego konsekwencją jest nawet kara więzienia.

Jak długo obowiązuje sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od typu pracy i funkcji osobę zatrudnioną, przeprowadza się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy organizujecie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie osób zainteresowanych szkoleniem przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to szkolenie przez Interenet, wykonujemy je także w weekendy oraz dni niepracujące.

Kiedy powinno się zrobić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP trzeba zrobić najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Akceptowalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono połączone tematycznie z najnowszym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP powinno odbyć się najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się przeprowadzić w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 1 roku (dla innych osób zatrudnionych) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

Kto powinien przejść kurs BHP?

Kurs BHP ma zakończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także studenci odbywający praktykę studencką i słuchacze szkół zawodowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP powinni posiadać też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki