Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Będzinie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Będzin

Szkolenia BHP Będzin

Szukasz kursu BHP online dla firmy w Będzinie? Możemy Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym klientem.

O nas

Naszą działalność prowadzimy ponad dziesięć lat. Od powstania działalności naszej firmy wciąż doskonalimy się oraz podnosimy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień pracujemy nad organizacją szkoleń BHP dla pracowników. Robim to z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Dlatego też, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez naszą firmę usług, niezmiennie rośnie. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Będzin mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Pracujemy z starannie dobraną, a przy tym fachową grupą nauczycieli, która stanowi dobrze dobrany i sprawnie współdziałający zespół. Dzięki temu przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy oparty o innowacyjne narzędzia technologiczne i organizacyjne, z wykorzystaniem technologii internetowych. W ten sposób możemy zorganizować kurs BHP dla pracowników z każdego miejsca Polski. Sprawnie i skutecznie dostarczymy niezbędne wiadomości pracownikom , w tym menadżerom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi przepisami, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do realizacji szkoleń BHP dla pracowników zróżnicowanych specjalności, co ma związek z innymi zasadami BHP. Przygotujemy kursBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, handlowców, a także kierowników i dyrektorów oraz prezesów. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za szkolenie jest atrakcyjna, a okres, którym się odbędzie wskazany przez Klienta.

Funkcjonujemy na obszarze całego kraju i staliśmy się pionierem w realizowaniu kursów online. Jedną z propozycji w naszym asortymencie jest nauka BHP online. Daje to możliwość ograniczyć wydatki po stronie przedsiębiorstwa, które powinno się ponieść na skutek delegacji pracowniczych, noclegów oraz pozostałych procedur z tym związanych. Szkolenie BHP dla personelu daje możliwość maksymalnie ograniczyć nakłady finansowe, organizowane jest także w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeżeli ciekawi Was niedrogi kurs BHP, cena szkolenia online na pewno będzie interesująca.

Kurs PPOŻ online

Przygotowana przez nas oferta kursów przez Internenet zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy podczas zajęć w internecie aktualizują oraz uzupełniają wiedzę uczestników, szczególnie w obszarze określenia niebezpieczeństw, które występują w czasie pracy i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u pracowników dobre wzorce działania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, będzie wiedział, w jaki sposób zachować się w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po zakończeniu kursu PPOŻ będzie on znacznie bardziej doświadczony w chwilach zagrożenia, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie odpowiadając w chwilach kryzysu.

To dla nas ważne

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i ludzie z pasją!
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres trwania kursu.

Lokalizacja

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Będzin oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Skontaktuj się!
Tel. 660562830
Telefony odbieramy pon-pt 9 - 16

Zamów u nas

Czym się zajmujemy?

   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Okresowe kursy BHP
   • Szkolenie BHP wstępne

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Potrzebujesz więcej informacji w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Skontaktuj się!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP Lubliniec, kurs PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, kurs PPOŻ online Racibórz, kurs wstępny BHP dla pracowników online Wisła, szkolenie BHP wstępne w sieci Jaworzno, kurs wstępny BHP przez internet Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Szczekociny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Strumień, kurs wstępny BHP dla pracowników Żywiec, kurs PPOŻ Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP online Toszek, szkolenie PPOŻ Pilica, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bytom, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Sośnicowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Siemianowice Śląskie, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Krzanowice, szkolenie BHP wstępne w sieci Orzesze, kurs wstępny BHP Mikołów, kurs PPOŻ i kurs BHP online Żarki, kurs okresowy BHP dla pracowników online Sławków, kurs wstępny BHP Czerwionka-Leszczyny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Radzionków, szkolenie BHP wstępne Ruda Śląska, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne online Rydułtowy, kurs BHP Cieszyn, kurs wstępny BHP dla pracowników Knurów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bielsko-Biała, kurs okresowy BHP dla pracowników Rybnik, szkolenie PPOŻ Kalety, szkolenie BHP wstępne Czechowice-Dziedzice, szkolenie PPOŻ Kłobuck, kurs BHP Imielin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Katowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Wojkowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Siewierz, kurs okresowy BHP dla pracowników Wilamowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Lędziny, szkolenie PPOŻ online Blachownia, szkolenie BHP Częstochowa, kurs BHP Gliwice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Mysłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ustroń, szkolenie BHP Szczyrk, kurs okresowy BHP dla pracowników Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP Sosnowiec, kurs PPOŻ Ogrodzieniec, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Chorzów, szkolenie PPOŻ online Myszków, szkolenie PPOŻ w sieci Radlin, kurs wstępny BHP dla pracowników online Koziegłowy, kurs PPOŻ online Zabrze, szkolenie BHP wstępne Świętochłowice

FAQ

Czy mogę zamówić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

Firmy nie mogą umniejszać znaczenia regulacji odnoszących się do okresowych szkoleń BHP. Należy być przewidującym kierownikiem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fabrykowanie akt, czego konsekwencją jest nawet kara ograniczenia wolności.

Jak długo obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od zawodu i stanowiska pracownika, wykonuje się maksymalnie co rok (gdy obowiązki związane są z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Zgodnie z wolą osób zainteresowanych szkoleniem przeprowadzamy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ponieważ to nauka online, przeprowadzamy je także w weekendy oraz dni niepracujące.

Kiedy powinno się zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP trzeba zrobić do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono powiązane tematycznie z nowym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP musi odbyć się najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba odbyć w terminie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla pozostałych pracowników) od momentu rozpoczęcia pracy.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP ma odbyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz studenci rozpoczynający praktykę studencką i uczniowie placówek branżowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP muszą posiadać również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie tyczy się osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki