Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Bielsku-Białym?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Bielsko-Biała

Szkolenia BHP Bielsko-Biała

Poszukujesz szkolenia BHP dla pracowników firmy w Bielsku-Białym? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie online i stacjonarnej.

Kilka słów o nas

Funkcjonujemy na naszym rynku już od 2009 roku. Od tamtego czasu stale rozwijamy kwalifikacje i staramy się działać tak aby klient zawsze był zadowolony. Na co dzień pracujemy nad realizowaniem szkoleń BHP i lubimy swoją pracę. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez nas usług, stale wzrasta. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Bielsko-Biała mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Działamy na terenie całego kraju i byliśmy pionierem w przygotowywaniu szkoleń w sieci. Wśród wielu propozycji w naszej ofercie jest szkolenie BHP online. Daje to możliwość ograniczyć nakłady po stronie przedsiębiorcy, które trzeba ponieść z powodu delegacji służbowych, noclegów i pozostałych formalności z tego wynikających. Szkolenie BHP dla personelu daje możliwość maksymalnie zmniejszyć koszty, planowane jest też w terminie dogodnym dla każdego. Jeżeli ciekawi Państwa tani kurs BHP, cena szkolenia internetowego na pewno będzie zadowalająca.

Współpracujemy z starannie dobraną, a przy tym fachową kadrą wykładowców, która stanowi dobrze dobrany i sprawnie współdziałający zespół. Dzięki temu organizujemy kurs BHP internetowy oparty o nowatorskie metody technologiczne i organizacyjne, z użyciem sieci internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować szkolenie BHP dla personelu z każdego miejsca kraju. Szybko i skutecznie dostarczymy potrzebne wiadomości pracownikom oraz kierownikom. Kurs BHP w sieci to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z aktualnymi wymogami prawnymi, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia szkoleń BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych branż, co ma związek z innymi standardami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, sprzedawców, a także menadżerów oraz członków zarządu. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za naukę jest niewysoka, a okres, którym się odbędzie wybrany przez Usługobiorcę.

Szkolenie przeciwpożarowe online

Przygotowana przez nas oferta szkoleń w sieci zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy podczas zajęć w internecie uaktualniają oraz poszerzają informacje pracowników, zwłaszcza w obszarze określenia ryzyk, które mogą wystąpić w czasie wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykreować u pracowników właściwe wzorce zachowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe w sieci, wie, w jaki sposób postępować w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego będzie on bardziej świadomy w momentach ryzyka, z zapałem, ekspresowo i fachowo reagując na wypadki losowe.

Zalety naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją oraz otwarty umysł.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
 • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie szkolenia.
 • Gdzie nas znajdziesz

  Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Bielsko-Biała oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

  Zadzwoń do nas już dziś.
  Tel. 660 562 830
  Pracujemy pon-pt od 9 do 16

  Oferta

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Okresowe szkolenia BHP
  • Szkolenia BHP w języku angielskim
  • Kursy wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenie BHP wstępne

  Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Jeśli masz jeszcze jakieś pytania napisz lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Bielsko-Biała, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników Radzionków, kurs wstępny BHP online Żarki, szkolenie BHP wstępne w sieci Sławków, kurs wstępny BHP Ogrodzieniec, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Cieszyn, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Wodzisław Śląski, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne online Lędziny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Zawiercie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Pilica, kurs okresowy BHP dla pracowników Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Racibórz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Siewierz, kurs wstępny BHP dla pracowników online Ustroń, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Czechowice-Dziedzice, szkolenie PPOŻ Mikołów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Będzin, szkolenie BHP wstępne Wilamowice, szkolenie PPOŻ przez internet Jaworzno, szkolenie BHP Koniecpol, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Skoczów, szkolenie PPOŻ Chorzów, szkolenie PPOŻ w sieci Strumień, szkolenie BHP Wisła, kurs wstępny BHP dla pracowników Imielin, kurs PPOŻ w sieci Pyskowice, szkolenie PPOŻ w sieci Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Woźniki, kurs PPOŻ online Szczekociny, kurs wstępny BHP dla pracowników online Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Sosnowiec, kurs PPOŻ Świętochłowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Sośnicowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Pszów, szkolenie BHP wstępne Radlin, kurs wstępny BHP dla pracowników Kalety, kurs okresowy BHP dla pracowników Czeladź, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Żory, szkolenie BHP wstępne przez internet Krzanowice, kurs BHP Pszczyna, kurs PPOŻ Rybnik, kurs wstępny BHP online Tychy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Piekary Śląskie, szkolenie PPOŻ Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników Lubliniec, kurs wstępny BHP przez internet Bieruń, kurs wstępny BHP Wojkowice, kurs wstępny BHP Knurów, kurs BHP Bytom, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Kłobuck, kurs PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP Szczyrk, kurs BHP Orzesze, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Myszków

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy możliwe jest wykupić kurs BHP z terminem wstecznym?

  Firmy nie powinni bagatelizować przepisów nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. Warto być przewidującym szefem i kurs BHP dla pracowników realizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza podrabianie akt, za co grozi nawet kara więzienia.

  Jak długo obowiązuje internetowy kurs BHP?

  Kurs BHP można podzielić na szkolenie podstawowe i okresowe. Szkolenia okresowe, które zależą od branży i posady zajmowanej przez pracownika, wykonuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

  Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

  Na zamówienie Klienta przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Jako że to nauka przez Interenet, wykonujemy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

  Kiedy należy zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP należy zrobić do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono związane tematycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP musi być zorganizowane najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w okresie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla innych pracowników) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

  Kto powinien mieć kurs BHP?

  Kurs BHP ma zakończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie rozpoczynający praktykę studencką i adepci szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP muszą mieć również pracodawcy (nie tyczy się osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki