Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Bieruń

Szkolenia BHP Bieruń

Potrzebujesz szkolenia BHP w Bieruniu? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym klientem.

Kilka słów o nas

Funkcjonujemy na naszym rynku ponad osiem lat. Od początku działalności naszej firmy wciąż doskonalimy się oraz poprawiamy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień pracujemy nad organizowaniem szkoleń BHP dla pracowników i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez nas usług, stale wzrasta. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Działamy na terenie całego kraju i jesteśmy innowatorem w przygotowywaniu szkoleń w sieci. Wśród wielu pozycji w naszej ofercie jest szkolenie BHP przez internet. Pozwala to zredukować wydatki ze strony przedsiębiorcy, które należy ponieść na skutek podróży służbowych, zakwaterowania oraz pozostałych formalności z tym związanych. Kurs BHP dla podwładnych pozwala znacznie ograniczyć nakłady finansowe, odbywa się też w terminie odpowiadającym obu stronom. Jeśli ciekawi Was niedrogi kurs BHP, cena kursu online na pewno będzie satysfakcjonująca.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a przy tym fachową kadrą nauczycieli, która stanowi zgrany i sprawnie współdziałający zespół. Dlatego oferujemy kurs BHP online wykorzystujący nowatorskie rozwiązania technologiczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem łączy internetowych. Właśnie tak jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie BHP dla personelu z każdego zakątka kraju. Błyskawicznie i efektywnie przekażemy niezbędne wiadomości podwładnym oraz menadżerom. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia szkoleń BHP dla przedstawicieli wielu branż, co ma związek z innymi standardami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, sprzedawców, a nawet kadry zarządzającej oraz prezesów. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, cena za kurs jest atrakcyjna, a okres, którym się odbędzie wyznaczony przez Usługobiorcę.

Szkolenie przeciwpożarowe online

Nasza propozycja nauki online zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele w trakcie zajęć e-learningu uaktualniają oraz poszerzają informacje pracowników, zwłaszcza w obszarze oceny ryzyk, które występują w toku wykonywania obowiązków służbowych i wiążącego się z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u pracowników dobre wzorce zachowania w momentach niebezpieczeństw. Pracownik, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, doskonale zdaje sobie sprawę, w jaki sposób działać w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on znacznie bardziej doświadczony w momentach niebezpiecznych, chętniej, szybciej i bardziej zdecydowanie odpowiadając w sytuacjach nagłych.

Nasze atuty

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, ludzie z pasją i otwarty umysł.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
 • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.
 • Odwiedź nas

  Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Bieruń, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

  Szkolenia okresowe BHP w Bieruniu
  Tel: 660562830
  Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 9tej do 16tej

  Kup u nas

  W naszej ofercie znajdują się:

  • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
  • Szkolenia okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia okresowe
  • Szkolenie BHP okresowe

  Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Działamy wydajnie i profesjonalnie w branży edukacyjnej.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pilica, szkolenie BHP Katowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Będzin, kurs wstępny BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP Siemianowice Śląskie, szkolenie PPOŻ Wisła, szkolenie BHP wstępne w sieci Lędziny, szkolenie BHP Bytom, szkolenie PPOŻ przez internet Poręba, szkolenie PPOŻ Sośnicowice, kurs BHP Szczyrk, kurs wstępny BHP online Dąbrowa Górnicza, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Koziegłowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Knurów, kurs PPOŻ Toszek, kurs PPOŻ Orzesze, kurs wstępny BHP dla pracowników Pszczyna, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Lubliniec, kurs okresowy BHP dla pracowników Czeladź, szkolenie PPOŻ przez internet Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Jaworzno, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Rybnik, kurs PPOŻ w sieci Pszów, kurs PPOŻ online Siewierz, szkolenie BHP wstępne Zawiercie, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Radlin, kurs wstępny BHP w sieci Świętochłowice, kurs wstępny BHP Skoczów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bieruń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Łaziska Górne, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Blachownia, kurs okresowy BHP dla pracowników Kłobuck, szkolenie BHP wstępne Krzanowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Imielin, kurs BHP Wodzisław Śląski, kurs PPOŻ Koniecpol, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Racibórz, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Radzionków, kurs okresowy BHP dla pracowników Żarki, kurs wstępny BHP przez internet Bielsko-Biała, kurs BHP Sławków, kurs wstępny BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Gliwice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Pyskowice, szkolenie BHP wstępne online Żywiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Zabrze, szkolenie BHP wstępne przez internet Tychy, szkolenie PPOŻ Czechowice-Dziedzice, szkolenie PPOŻ online Ogrodzieniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Wojkowice, szkolenie BHP Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Myszków, szkolenie BHP wstępne Łazy, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Wilamowice

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy możliwe jest wykupić kurs BHP z terminem wstecznym?

  Pracodawcy nie mogą ignorować nakazów dotyczących systematycznych szkoleń BHP. Warto być przezornym pracodawcą i kurs BHP dla pracowników realizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza podrabianie akt, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

  Jak długo obowiązuje internetowy kurs BHP?

  Kurs BHP można podzielić na szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, w zależności od typu pracy i stanowiska pracownika, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

  Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

  Na życzenie firmy przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to kurs online, realizujemy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

  W jakiej sytuacji powinno się zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP trzeba zaliczyć najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Możliwa jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono powiązane merytorycznie z najnowszym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP musi mieć miejsce najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w terminie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych osób zatrudnionych) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

  Kto musi przejść kurs BHP?

  Kurs BHP musi odbyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także studenci odbywający praktykę studencką i adepci placówek branżowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP powinni posiadać również pracodawcy (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki