Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Blachowni?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Blachownia

Szkolenia BHP Blachownia

Szukasz kursu BHP dla pracowników firmy w Blachowni? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

O nas

Jesteśmy już na rynku ponad 8 lat. Już od początku działalności naszej firmy stawiamy na rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi naszych klientów. Naszą pracę (zajmujemy się organizacją szkoleń BHP dla firm) wykonujemy z pasją i przyjemnością. Dzięki temu, w każdej sytuacji można liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Dzwoń!
Telefon: 660 562 830
Zadzwoń do nas poniedziałek - piątek od 9:00 - 16:00

Dysponujemy wszechstronną, a przy tym doświadczoną drużyną szkoleniowców, która tworzy dobrze dobrany i doskonale współpracujący zespół. Z tego powodu organizujemy kurs BHP online opracowany w oparciu o nowoczesne metody technologiczne i organizacyjne, z użyciem łączy informatycznych. Właśnie tak jesteśmy w stanie zorganizować kurs BHP dla pracowników z każdego miejsca kraju. Sprawnie i skutecznie dostarczymy potrzebne informacje pracownikom , a także kadrze kierowniczej. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z aktualnymi przepisami, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całego kraju i staliśmy się pionierem w przygotowywaniu szkoleń w sieci. Wśród wielu propozycji w naszym katalogu jest szkolenie BHP online. Pozwala to ograniczyć nakłady ze strony przedsiębiorstwa, które powinno się ponieść z tytułu delegacji służbowych, kosztów hotelów i pozostałych procedur z tym związanych. Szkolenie BHP dla podwładnych pozwala znacznie zmniejszyć wydatki, organizowane jest również w okresie odpowiadającym obu stronom. Jeżeli ciekawi Was tani kurs BHP, cena szkolenia online z pewnością będzie zadowalająca.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia kursów BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych gałęzi gospodarki, co ma związek z innymi standardami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, sprzedawców, a także menadżerów oraz samych pracodawców. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za szkolenie jest niska, a okres, którym się odbędzie wyznaczony przez składającego zamówienie.

Kurs przeciwpożarowy w sieci

Atrakcyjna oferta nauki online obejmuje również szkolenie PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć w internecie uaktualniają oraz pogłębiają informacje uczestników, zwłaszcza w obszarze oceny ryzyk, które pojawiają się w procesach wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u pracowników właściwe wzorce działania w sytuacji kryzysowej. Fachowiec, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe online, wie, jak działać w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po zakończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on bardziej świadomy w chwilach zagrożenia, chętniej, szybciej i bardziej zdecydowanie reagując na wypadki losowe.

Z tego jesteśmy dumni

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, światowe podejście i ludzie z pasją!
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie szkolenia.

Lokalizacja

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Blachownia oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Oferta

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Szkolenia wstępne BHP
   • Szkolenia okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenie BHP okresowe

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Główną misją naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie okresowe BHP dla pracowników Piekary Śląskie, szkolenie PPOŻ Ustroń, szkolenie BHP wstępne Lubliniec, kurs PPOŻ online Żarki, szkolenie PPOŻ przez internet Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP wstępne Myszków, kurs wstępny BHP online Kalety, kurs wstępny BHP dla pracowników online Kuźnia Raciborska, kurs BHP Sośnicowice, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników online Radlin, szkolenie BHP wstępne przez internet Siewierz, kurs PPOŻ Knurów, szkolenie PPOŻ Wodzisław Śląski, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Poręba, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Wilamowice, kurs wstępny BHP w sieci Wojkowice, kurs BHP Sławków, kurs okresowy BHP dla pracowników Żywiec, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Szczekociny, kurs PPOŻ Kłobuck, kurs BHP Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Lędziny, szkolenie BHP Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne online Chorzów, szkolenie BHP wstępne Pilica, kurs wstępny BHP Gliwice, szkolenie BHP Będzin, kurs okresowy BHP dla pracowników Pszczyna, kurs wstępny BHP dla pracowników Koniecpol, kurs PPOŻ i kurs BHP online Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Mikołów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Skoczów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Szczyrk, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Imielin, szkolenie BHP wstępne przez internet Zabrze, kurs wstępny BHP dla pracowników Sosnowiec, kurs wstępny BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie PPOŻ w sieci Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bytom, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Rybnik, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Czeladź, szkolenie PPOŻ w sieci Jastrzębie-Zdrój, kurs okresowy BHP dla pracowników online Strumień, kurs PPOŻ Zawiercie, kurs okresowy BHP dla pracowników Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Krzanowice, kurs PPOŻ online Pszów, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Racibórz, szkolenie BHP Katowice, szkolenie PPOŻ Toszek, kurs wstępny BHP Orzesze, kurs wstępny BHP online Koziegłowy

Najczęściej zadawane pytania

Czy możliwe jest wykupić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie mogą ignorować regulacji dotyczących systematycznych szkoleń BHP. Warto być przezornym szefem i kurs BHP dla pracowników realizować w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza podrabianie akt, czego konsekwencją jest nawet kara pobytu w więzieniu.

Jak długo obowiązuje internetowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie podstawowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, w zależności od typu pracy i stanowiska pracownika, wykonuje się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie Klienta przeprowadzamy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to kurs przez Interenet, przeprowadzamy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji trzeba zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy wykonać do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono powiązane merytorycznie z bieżącym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP musi odbyć się najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się przeprowadzić w czasie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od momentu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP musi ukończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz studenci odbywający praktyki i słuchacze szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP powinni mieć też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki