Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w dzielnicy Bytom Rozbark?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Bytom Rozbark

Szkolenia BHP Bytom Rozbark

Szukasz szkolenia BHP online dla pracowników w dzielnicy Bytom Rozbark? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie online i stacjonarnej.

Poznaj nas

Naszą działalność rozwijamy od 2009 roku. Od powstania naszego istnienia stawiamy na rozwój i doskonalenie jakości obsługi klientów. Na co dzień pracujemy nad organizacją szkoleń BHP dla pracowników i lubimy swoją pracę. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez nas usług, wciąż rośnie. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Pracujemy z wszechstronną, a przy tym fachową drużyną szkoleniowców, która tworzy zgrany i doskonale współpracujący team. Z tego powodu organizujemy kurs BHP internetowy opracowany w oparciu o nowatorskie metody technologiczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem łączy internetowych. Właśnie tak jesteśmy w stanie przygotować kurs BHP dla pracowników z każdego miejsca Polski. Szybko i efektywnie dostarczymy niezbędne informacje pracownikom , w tym kierownikom. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi wymogami prawnymi, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do organizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli wielu branż, co wiąże się z różnorodnymi zasadami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, handlowców, a także kierowników i dyrektorów oraz prezesów. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest niska, a termin wskazany przez Usługobiorcę.

Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski i byliśmy innowatorem w oferowaniu kursów przez Internet. Jedną z propozycji w naszym asortymencie jest nauka BHP metodą e-learningu. Pozwala to zredukować koszty ze strony firmy, które powinno się ponieść z powodu podróży pracowniczych, zakwaterowania oraz innych spraw organizacyjnych z tym związanych. Kurs BHP dla personelu pozwala do maksimum zmniejszyć nakłady finansowe, organizowane jest także w okresie dogodnym dla każdego. Jeżeli interesuje Państwa niedrogi kurs BHP, cena kursu w sieci bez wątpienia okaże się interesująca.

Szkolenia okresowe BHP w dzielnicy Bytom Rozbark
Tel.: 660562830
Zadzwoń do nas poniedziałek - piątek od 9 - 16

Kurs PPOŻ online

Nasza propozycja nauki online zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć w internecie odnawiają oraz pogłębiają wiedzę pracowników, szczególnie w zakresie oceny niebezpieczeństw, które występują w procesach wykonywania obowiązków służbowych i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u przedstawicieli Państwa firmy dobre wzorce postępowania w momentach niebezpieczeństw. Pracownik, który zaliczy kurs przeciwpożarowy online, doskonale zdaje sobie sprawę, w jaki sposób zachować się w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego będzie on bardziej doświadczony w momentach niebezpiecznych, chętniej, szybciej i fachowo reagując w chwilach kryzysu.

Nasze atuty

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
 • Uczestnikom kursu oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.
 • Działamy na terenie

  Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Bytom Rozbark oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

  Co oferujemy?

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia BHP w języku angielskim
  • Szkolenia okresowe BHP w formie e-learningowej
  • Kursy okresowe
  • Szkolenie BHP okresowe

  Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Potrzebujesz więcej informacji w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń teraz!

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie BHP Pilica, kurs okresowy BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne w sieci Czeladź, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Szczyrk, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Radlin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Piekary Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Dąbrowa Górnicza, kurs okresowy BHP dla pracowników Miasteczko Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Radzionków, szkolenie BHP Orzesze, kurs okresowy BHP dla pracowników Mysłowice, szkolenie BHP wstępne Żarki, kurs wstępny BHP przez internet Mikołów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Rydułtowy, kurs wstępny BHP przez internet Blachownia, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Skoczów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Lubliniec, szkolenie PPOŻ w sieci Wojkowice, kurs wstępny BHP Toszek, szkolenie PPOŻ Łazy, kurs wstępny BHP dla pracowników Będzin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Koziegłowy, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP w sieci Siewierz, kurs PPOŻ Żywiec, szkolenie PPOŻ przez internet Gliwice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Jaworzno, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Strumień, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pszczyna, kurs PPOŻ w sieci Pyskowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie BHP Tychy, kurs BHP Wodzisław Śląski, kurs BHP Rybnik, szkolenie BHP wstępne Zawiercie, szkolenie PPOŻ Lędziny, kurs PPOŻ Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Chorzów, kurs PPOŻ Imielin, kurs wstępny BHP Szczekociny, kurs wstępny BHP dla pracowników Zabrze, kurs PPOŻ przez internet Wilamowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Częstochowa, szkolenie PPOŻ Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne online Myszków, kurs wstępny BHP Kalety, szkolenie BHP wstępne Koniecpol, szkolenie PPOŻ w sieci Krzanowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Poręba, kurs wstępny BHP dla pracowników Katowice, kurs BHP Ogrodzieniec, szkolenie BHP wstępne online Cieszyn, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Czechowice-Dziedzice

  FAQ

  Czy możliwe jest zamówić kurs BHP z datą wsteczną?

  Firmy nie powinni ignorować przepisów odnoszących się do systematycznych szkoleń BHP. opłaca się być przewidującym kierownikiem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie organizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fabrykowanie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara więzienia.

  Przez jaki czas obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP obejmuje szkolenie podstawowe i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, zależne od branży i posady zajmowanej przez przedstawiciela firmy, organizuje się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

  Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

  Na życzenie firmy przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to kurs w sieci, realizujemy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

  Kiedy powinno się zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP należy zrobić najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone tematycznie z bieżącym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP powinno mieć miejsce najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w okresie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla pozostałych osób zatrudnionych) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

  Kto powinien ukończyć kurs BHP?

  Kurs BHP ma ukończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie rozpoczynający praktykę studencką i adepci placówek zawodowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP powinni mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki