Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w dzielnicy Bytom Stroszek?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Bytom Stroszek

Szkolenia BHP Bytom Stroszek

Potrzebujesz szkolenia BHP online dla pracowników firmy w dzielnicy Bytom Stroszek? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy kursy BHP wstępne i okresowe w formie e-learningowej, jak i stacjonarnej.

Krótko o naszej firmie

Działamy na polskim rynku już od 2009 roku. Od początku działalności naszej firmy nieustannie udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Na co dzień zajmujemy się aranżacją szkoleń BHP dla firm. Działamy z dbałością o szczegóły i zaangażowaniem. Z tego powodu jeżeli poszukujesz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, warto skontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Tanie szkolenia BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Bytom Stroszek mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Czekamy na Twój telefon!
Telefon: 660562830 E-mail: biuro@szkolenie-bhp.slask.pl
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00

Dysponujemy starannie dobraną, a także kompetentną drużyną nauczycieli, która stanowi dopasowany i sprawnie współdziałający zespół. Dzięki temu przygotowaliśmy kurs BHP internetowy wykorzystujący nowoczesne rozwiązania techniczne i organizacyjne, z wykorzystaniem technologii informatycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie BHP dla personelu z każdego miejsca kraju. Sprawnie i skutecznie dostarczymy praktyczne informacje podwładnym , a także kierownikom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z aktualnymi wymogami prawnymi, poświadczone pełną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do organizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli wielu specjalności, co wiąże się z innymi zasadami BHP. Przygotujemy kursBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, handlowców, a także kadry zarządzającej oraz samych pracodawców. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest niewysoka, a okres, którym się odbędzie wskazany przez składającego zamówienie.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całej Polski i staliśmy się prekursorem w realizowaniu szkoleń online. Jedną z pozycji w naszym asortymencie jest szkolenie BHP przez internet. Pozwala to ograniczyć koszty po stronie firmy, które trzeba ponieść na skutek podróży pracowniczych, zakwaterowania i innych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Szkolenie BHP dla personelu pozwala maksymalnie zmniejszyć koszty, odbywa się też w czasie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy interesuje Was niedrogi kurs BHP, cena szkolenia internetowego na pewno będzie zadowalająca.

Kurs przeciwpożarowy w sieci

Nasza propozycja kursów w sieci zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele podczas zajęć w internecie aktualizują oraz uzupełniają wiedzę uczestników, zwłaszcza w zakresie określenia ryzyk, które występują w toku pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników właściwe sposoby postępowania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe w sieci, będzie wiedział, w jaki sposób działać w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po ukończeniu kursu PPOŻ będzie on bardziej doświadczony w chwilach niebezpiecznych, z zapałem, szybciej i bardziej zdecydowanie reagując w sytuacjach nagłych.

To dla nas ważne

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie szkolenia.

Gdzie nas znajdziesz

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Bytom Stroszek oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Kup u nas

Czym się zajmujemy?

   • Kursy okresowe BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Kursy wstępne BHP w formie e-learningowej

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń teraz!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs okresowy BHP dla pracowników Rybnik, kurs wstępny BHP dla pracowników online Ogrodzieniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Strumień, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Czerwionka-Leszczyny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pilica, szkolenie BHP Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne Pszczyna, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Imielin, kurs okresowy BHP dla pracowników online Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Chorzów, szkolenie BHP wstępne przez internet Pszów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Tychy, kurs wstępny BHP Gliwice, kurs wstępny BHP Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ i kurs BHP online Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Katowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Zawiercie, kurs wstępny BHP dla pracowników Mikołów, kurs wstępny BHP dla pracowników online Zabrze, kurs okresowy BHP dla pracowników Szczekociny, kurs PPOŻ w sieci Bytom, kurs PPOŻ Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników Sośnicowice, szkolenie PPOŻ Myszków, szkolenie PPOŻ w sieci Będzin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne w sieci Siewierz, kurs wstępny BHP w sieci Żarki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bielsko-Biała, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Szczyrk, szkolenie BHP Koniecpol, szkolenie BHP wstępne Tarnowskie Góry, kurs okresowy BHP dla pracowników Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne Czeladź, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wilamowice, kurs PPOŻ Kłobuck, kurs wstępny BHP online Jastrzębie-Zdrój, kurs BHP Bieruń, szkolenie PPOŻ Żory, kurs wstępny BHP dla pracowników Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP w sieci Żywiec, szkolenie BHP wstępne w sieci Ustroń, kurs BHP Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Sławków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Piekary Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników online Krzanowice, szkolenie PPOŻ w sieci Knurów, szkolenie PPOŻ przez internet Wojkowice, kurs PPOŻ online Mysłowice, kurs PPOŻ Rydułtowy, kurs wstępny BHP Lubliniec, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Jaworzno, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Sosnowiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Lędziny, szkolenie PPOŻ Radzionków, kurs BHP Radlin

FAQ

Czy można odbyć szkolenie BHP z datą wsteczną?

Przedsiębiorstwa nie mogą umniejszać znaczenia nakazów dotyczących okresowych szkoleń BHP. Należy być przewidującym szefem i kurs BHP dla pracowników realizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fałszowanie dokumentacji, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

Jak długo ważny jest sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, zależne od zawodu i funkcji przedstawiciela firmy, organizuje się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie firmy przygotowujemy kurs BHP w weekendy. Jako że to szkolenie w sieci, przeprowadzamy je również w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

Kiedy należy zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP trzeba wykonać do dnia, w którym traci ważność. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono powiązane merytorycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP powinno mieć miejsce najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy odbyć w okresie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto powinien przejść kurs BHP?

Kurs BHP musi zakończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę a także żacy przychodzący na praktyki i adepci szkół zawodowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP powinni posiadać też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki