Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w dzielnicy Bytom Szombierki?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Bytom Szombierki

Szkolenia BHP Bytom Szombierki

Poszukujesz kursu BHP dla pracowników firmy w dzielnicy Bytom Szombierki? Dobrze się składa.

Oferujemy kursy BHP wstępne i okresowe zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

O nas

Nasza firma istnieje na Śląsku od 2009 roku. Już od początku naszej działalności ciągle udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Na co dzień pracujemy nad realizowaniem szkoleń BHP dla pracowników. Robim to z zaangażowaniem i sumiennością. Dlatego jeśli poszukujesz firmy która stawia na jakość, warto skontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Bytom Szombierki mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Jesteśmy przygotowani do realizacji szkoleń BHP dla pracowników wielu branż, co wiąże się z innymi zasadami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, sprzedawców, a także kadry zarządzającej oraz samych pracodawców. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest atrakcyjna, a termin wskazany przez Klienta.

Funkcjonujemy na terenie całej Polski i jesteśmy innowatorem w oferowaniu kursów przez Internet. Jedną z propozycji w naszym asortymencie jest nauka BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość zmniejszyć koszty po stronie firmy, które należy ponieść z powodu wyjazdów służbowych, kosztów hotelów oraz pozostałych spraw organizacyjnych z tym związanych. Szkolenie BHP dla personelu daje możliwość znacznie zawęzić koszty, organizowane jest też w okresie odpowiadającym obu stronom. Jeśli ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia online na pewno będzie interesująca.

Pracujemy z wszechstronną, a przy tym fachową grupą szkoleniowców, która stanowi zgrany i doskonale współpracujący team. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP internetowy opracowany w oparciu o nowatorskie narzędzia techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem sieci internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie BHP dla personelu z każdego zakątka Polski. Sprawnie i skutecznie dostarczymy potrzebne wiadomości pracownikom oraz kadrze kierowniczej. Kurs BHP przez Internet to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z aktualnymi wymogami prawnymi, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Kurs PPOŻ w sieci

Nasza propozycja kursów przez Internenet obejmuje również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w trakcie zajęć w internecie uaktualniają oraz uzupełniają umiejętności pracowników, szczególnie w zakresie zdefiniowania niebezpieczeństw, które występują w czasie pracy i wiążącego się z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u pracowników dobre metody postępowania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który ukończy kurs przeciwpożarowy w Internecie, wie, w jaki sposób działać w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po zakończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on bardziej doświadczony w momentach niebezpiecznych, chętniej, błyskawicznie i bardziej zdecydowanie odpowiadając w chwilach kryzysu.

Dlaczego my?

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie szkolenia.

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Bytom Szombierki oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Kursy wstępne BHP
   • Szkolenia okresowe BHP w formie e-learningowej

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Chcesz wiedzieć więcej w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Skontaktuj się!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs PPOŻ Tychy, kurs wstępny BHP w sieci Szczyrk, kurs PPOŻ online Rydułtowy, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Tarnowskie Góry, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Ustroń, szkolenie BHP wstępne Katowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Bytom, kurs wstępny BHP w sieci Cieszyn, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Lędziny, szkolenie PPOŻ Strumień, szkolenie PPOŻ Czeladź, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Skoczów, kurs PPOŻ online Krzanowice, kurs wstępny BHP Siewierz, szkolenie BHP Żywiec, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Żory, szkolenie PPOŻ online Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Szczekociny, szkolenie BHP wstępne przez internet Wilamowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Myszków, kurs BHP Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników Żarki, kurs BHP Bielsko-Biała, szkolenie PPOŻ przez internet Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Dąbrowa Górnicza, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP dla pracowników Pszów, kurs PPOŻ Mysłowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Zabrze, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Jastrzębie-Zdrój, szkolenie PPOŻ w sieci Gliwice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Woźniki, szkolenie BHP wstępne w sieci Ogrodzieniec, szkolenie BHP wstępne Chorzów, szkolenie BHP Racibórz, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Rybnik, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Kuźnia Raciborska, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników Kalety, kurs wstępny BHP dla pracowników online Sośnicowice, szkolenie PPOŻ Wisła, kurs wstępny BHP dla pracowników Bieruń, szkolenie BHP wstępne online Pilica, kurs wstępny BHP w sieci Częstochowa, kurs BHP Łaziska Górne, kurs wstępny BHP Lubliniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Jaworzno, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Radzionków, szkolenie BHP Toszek, kurs wstępny BHP Kłobuck, szkolenie BHP wstępne Mikołów, kurs okresowy BHP dla pracowników Czechowice-Dziedzice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Pszczyna, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Piekary Śląskie, kurs PPOŻ Świętochłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Miasteczko Śląskie

FAQ

Czy możliwe jest zamówić kurs BHP z datą wsteczną?

Firmy nie powinni bagatelizować nakazów odnoszących się do okresowych szkoleń BHP. Należy być przezornym kierownikiem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fabrykowanie akt, czego konsekwencją jest nawet kara ograniczenia wolności.

Jak długo ważny jest e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od zawodu i posady zajmowanej przez pracownika, wykonuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Zgodnie z wolą osób zainteresowanych szkoleniem przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to nauka online, przeprowadzamy je także w weekendy oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji należy zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP powinno się zaliczyć najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Możliwa jest praca na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono związane tematycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP powinno odbyć się najpóźniej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w czasie do 6 miesięcy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla innych pracowników) od chwili rozpoczęcia pracy.

Kto musi przejść kurs BHP?

Kurs BHP powinien zakończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także żacy rozpoczynający praktykę studencką i słuchacze szkół branżowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP muszą posiadać też pracodawcy (nie tyczy się osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki