Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w dzielnicy Bytom Śródmieście?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Bytom Śródmieście

Szkolenia BHP Bytom Śródmieście

Poszukujesz kursu BHP w dzielnicy Bytom Śródmieście? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

Kilka słów o nas

Działamy w branży szkoleniowo-edukacyjnej od 2009 roku. Od samego początku działalności naszej firmy nieustannie udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Nasze zadania (zajmujemy się realizowaniem szkoleń BHP dla firm) wykonujemy z dbałością o szczegóły i przyjemnością. Dlatego jeżeli poszukujesz firmy która stawia na jakość, najlepiej skontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Współpracujemy z interdyscyplinarną, a także fachową drużyną szkoleniowców, która tworzy dopasowany i sprawnie współpracujący team. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy oparty o innowacyjne metody techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem sieci internetowych. W ten sposób możemy przygotować szkolenie BHP dla personelu z każdego zakątka kraju. Błyskawicznie i efektywnie dostarczymy niezbędne wiadomości pracownikom oraz kadrze kierowniczej. Kurs BHP online to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi wymogami prawnymi, poświadczone pełną dokumentacją.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całego kraju i staliśmy się pionierem w przygotowywaniu kursów w sieci. Jedną z propozycji w naszej ofercie jest nauka BHP przez internet. Pozwala to zmniejszyć wydatki ze strony przedsiębiorcy, które trzeba ponieść na skutek wyjazdów służbowych, zakwaterowania i innych formalności z tym związanych. Szkolenie BHP dla pracowników daje możliwość do maksimum ograniczyć nakłady finansowe, planowane jest także w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeśli ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia online bez wątpienia okaże się satysfakcjonująca.

Jesteśmy przygotowani do realizacji szkoleń BHP dla pracowników zróżnicowanych specjalności, co wiąże się z różnorodnymi zasadami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, sprzedawców, a także kadry zarządzającej oraz prezesów. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za szkolenie jest niewysoka, a czas jego organizacji wyznaczony przez Usługobiorcę.

Zadzwoń!
Telefon: 660 562 830
Czynne 9 - 16 od poniedziałku do piątku

Szkolenie przeciwpożarowe online

Przygotowana przez nas propozycja szkoleń online obejmuje również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w trakcie zajęć e-learningu aktualizują oraz uzupełniają informacje uczestników, zwłaszcza w zakresie oceny niebezpieczeństw, które pojawiają się w czasie pracy i wiążącego się z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u pracowników właściwe sposoby zachowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe w sieci, będzie wiedział, jak postępować w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu kursu przeciwpożarowego jest on bardziej świadomy w chwilach zagrożenia, chętniej, błyskawicznie i fachowo odpowiadając na wypadki losowe.

Nasze dobre strony

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, światowe podejście i ludzie z pasją!
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
 • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie kursu.
 • Gdzie nas znajdziesz

  Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Bytom Śródmieście oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

  Oferta

  W naszej ofercie znajdują się:

  • Szkolenia okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia wstępne BHP w formie e-learningowej
  • Szkolenia BHP anglojęzyczne

  Kursy BHP PPOŻ kontakt

  Jeżeli nurtują Cię jeszcze jakieś wątpliwości zadzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs wstępny BHP dla pracowników Wisła, szkolenie BHP wstępne w sieci Pilica, kurs wstępny BHP Blachownia, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Krzanowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Rybnik, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Pszów, kurs BHP Żywiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pszczyna, szkolenie PPOŻ w sieci Kłobuck, kurs PPOŻ i kurs BHP online Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Poręba, kurs okresowy BHP dla pracowników Strumień, kurs PPOŻ online Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Miasteczko Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Będzin, szkolenie BHP wstępne przez internet Radlin, szkolenie BHP wstępne Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP Mysłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Koniecpol, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Chorzów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Żarki, kurs wstępny BHP online Knurów, szkolenie PPOŻ w sieci Sośnicowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Siewierz, kurs PPOŻ Sławków, szkolenie BHP wstępne online Wodzisław Śląski, kurs BHP Żory, kurs wstępny BHP dla pracowników Czeladź, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Kuźnia Raciborska, kurs okresowy BHP dla pracowników online Wojkowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Skoczów, szkolenie PPOŻ przez internet Bielsko-Biała, kurs BHP Wilamowice, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Świętochłowice, kurs wstępny BHP przez internet Zawiercie, kurs wstępny BHP przez internet Czechowice-Dziedzice, szkolenie PPOŻ Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne Racibórz, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Tychy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Imielin, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Czerwionka-Leszczyny, kurs PPOŻ online Szczekociny, kurs wstępny BHP Orzesze, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Cieszyn, kurs PPOŻ i kurs BHP online Toszek, szkolenie PPOŻ Bytom, szkolenie BHP wstępne Gliwice, kurs okresowy BHP dla pracowników Woźniki, szkolenie BHP Katowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Ustroń, szkolenie BHP Jaworzno, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Radzionków, szkolenie PPOŻ Sosnowiec, kurs PPOŻ Mikołów, kurs PPOŻ Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP Koziegłowy

  Często zadawane pytania

  Czy możliwe jest zamówić szkolenie BHP z datą wsteczną?

  Firmy nie powinni umniejszać znaczenia regulacji odnoszących się do okresowych szkoleń BHP. Należy być przezornym pracodawcą i kurs BHP dla podwładnych realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fabrykowanie dokumentów, czego konsekwencją jest nawet kara pobytu w więzieniu.

  Jak długo ważny jest e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, w zależności od branży i posady zajmowanej przez osobę zatrudnioną, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

  Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

  Na życzenie firmy przygotowujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ze względu na to, że to szkolenie online, wykonujemy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

  W jakiej sytuacji trzeba zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP trzeba zaliczyć najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Dopuszczalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeśli jest ono powiązane tematycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP musi być zorganizowane najdalej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w czasie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od momentu rozpoczęcia pracy.

  Kto powinien przejść kurs BHP?

  Kurs BHP ma zakończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także młodzi ludzie odbywający praktykę studencką i słuchacze placówek branżowych praktykujący zawód. Zakończony kurs BHP muszą mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Szkolenie BHP PPOŻ wyniki