Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Chorzowie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Chorzów

Szkolenia BHP Chorzów

Potrzebujesz szkolenia BHP dla pracowników w Chorzowie? Dobrze się składa.

Zadzwoń 660 562 830 i poznaj szczegóły oferty!

O nas

Historia naszej firmy sięga 2009 roku. Od powstania naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój oraz doskonalenie jakości obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla pracowników i lubimy to co robimy. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra nieprzerwanie podnosi poziom wykonywanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju i byliśmy innowatorem w realizowaniu kursów w sieci. Wśród wielu produktów w naszej ofercie jest szkolenie BHP online. Pozwala to zmniejszyć koszty ze strony firmy, które trzeba ponieść na skutek wyjazdów służbowych, noclegów oraz innych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Szkolenie BHP dla personelu pozwala znacznie zmniejszyć wydatki, organizowane jest także w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeżeli ciekawi Państwa niedrogi kurs BHP, cena kursu internetowego bez wątpienia okaże się interesująca.

Pracujemy z starannie dobraną, a przy tym kompetentną grupą nauczycieli, która tworzy dopasowany i doskonale współpracujący zespół. Dzięki temu przygotowaliśmy kurs BHP internetowy opracowany w oparciu o nowatorskie metody technologiczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem sieci informatycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs BHP dla pracowników z każdego zakątka Polski. Sprawnie i fachowo przekażemy praktyczne informacje pracownikom , w tym kierownikom. Kurs BHP online to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z aktualnymi wymogami prawnymi, poświadczone pełną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do realizacji kursów BHP dla pracowników zróżnicowanych gałęzi gospodarki, co wiąże się z różnorodnymi zasadami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, sprzedawców, a nawet menadżerów oraz prezesów. To bez różnicy, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest atrakcyjna, a termin wskazany przez Klienta.

Szkolenie przeciwpożarowe przez Internet

Przygotowana przez nas oferta kursów online zawiera w sobie także szkolenie PPOŻ. Nasi wykładowcy w toku zajęć w internecie uaktualniają oraz pogłębiają wiedzę uczestników, zwłaszcza w zakresie określenia niebezpieczeństw, które pojawiają się w czasie wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykreować u pracowników sprawdzone metody działania w momentach niebezpieczeństw. Pracownik, który zaliczy kurs przeciwpożarowy w sieci, doskonale zdaje sobie sprawę, jak działać w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on bardziej zorientowany w chwilach niebezpiecznych, chętniej, błyskawicznie i fachowo odpowiadając w sytuacjach nagłych.

Wyróżniamy się

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwarty umysł, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
  • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Chorzów oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Internetowe szkolenia okresowe BHP

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania zadzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP przez internet Łaziska Górne, kurs wstępny BHP w sieci Sławków, kurs PPOŻ Cieszyn, kurs wstępny BHP dla pracowników online Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ustroń, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Zabrze, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Knurów, szkolenie BHP Piekary Śląskie, kurs BHP Racibórz, kurs PPOŻ Lędziny, kurs wstępny BHP dla pracowników Rybnik, kurs PPOŻ online Pilica, szkolenie PPOŻ przez internet Katowice, szkolenie PPOŻ Bytom, szkolenie PPOŻ Imielin, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Woźniki, kurs BHP Mikołów, szkolenie BHP wstępne przez internet Wisła, kurs PPOŻ Orzesze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Myszków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Blachownia, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Radlin, szkolenie BHP wstępne przez internet Będzin, kurs wstępny BHP Strumień, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Tarnowskie Góry, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Tychy, kurs wstępny BHP dla pracowników Kłobuck, kurs okresowy BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP Wojkowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Czeladź, kurs PPOŻ online Bielsko-Biała, kurs wstępny BHP online Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP Gliwice, kurs okresowy BHP dla pracowników Siewierz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Mysłowice, szkolenie BHP wstępne Wodzisław Śląski, szkolenie PPOŻ w sieci Sosnowiec, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Pszczyna, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Kalety, kurs wstępny BHP dla pracowników Toszek, szkolenie BHP wstępne w sieci Ruda Śląska, kurs wstępny BHP Skoczów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Pszów, szkolenie BHP wstępne Jaworzno, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Częstochowa, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Żarki, szkolenie PPOŻ przez internet Wilamowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Lubliniec, kurs okresowy BHP dla pracowników Sośnicowice, szkolenie PPOŻ Krzanowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pyskowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Łazy, kurs BHP Szczekociny, kurs wstępny BHP Czechowice-Dziedzice

FAQ

Czy można zamówić kurs BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie powinni umniejszać znaczenia nakazów nakładających obowiązek odbywania okresowych szkoleń BHP. opłaca się być odpowiedzialnym pracodawcą i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie organizować w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fałszowanie dokumentacji, czego konsekwencją jest nawet kara więzienia.

Przez jaki czas obowiązuje sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, które zależą od branży i funkcji pracownika, organizuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Zgodnie z wolą firmy przygotowujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ponieważ to nauka online, przeprowadzamy je także w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji trzeba zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy zrobić do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono związane merytorycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP powinno odbyć się najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się zorganizować w czasie do 6 miesięcy (dla pracodawców i kierowników) lub 1 roku (dla innych osób zatrudnionych) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP musi odbyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także młodzi ludzie przychodzący na praktyki i słuchacze placówek zawodowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP muszą mieć również pracodawcy (nie tyczy się osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki