Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Cieszynie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Cieszyn

Szkolenia BHP Cieszyn

Potrzebujesz szkolenia BHP online dla pracowników w Cieszynie? Możemy Ci pomóc.

Nie zwlekaj, zadzwoń 660 562 830 i zapytaj o szczegóły.

Krótko o nas

Funkcjonujemy na naszym rynku ponad osiem lat. Już od początku naszego istnienia stawiamy na rozwój oraz poprawę jakości obsługi klienta. Na co dzień pracujemy nad organizowaniem szkoleń BHP dla pracowników. Pracujemy z dbałością o szczegóły i sumiennością. Dlatego też, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez nas usług, niezmiennie rośnie. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Cieszyn mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Pracujemy z wszechstronną, a przy tym kompetentną drużyną wykładowców, która tworzy zgrany i sprawnie współdziałający zespół. Z tego powodu przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy oparty o nowatorskie rozwiązania technologiczne i organizacyjne, z wykorzystaniem łączy internetowych. W ten sposób możemy zorganizować kurs BHP dla pracowników z każdego rejonu Polski. Szybko i skutecznie dostarczymy praktyczne wiadomości podwładnym oraz kierownikom. Kurs BHP w sieci to pełnowartościowy produkt. To szkolenie fachowe, terminowe i zbieżne z obowiązującymi wymogami prawnymi, potwierdzone pełną dokumentacją.

Działamy na obszarze całej Polski i byliśmy prekursorem w przygotowywaniu szkoleń online. Wśród wielu propozycji w naszym asortymencie jest kurs BHP metodą e-learningu. Pozwala to zmniejszyć wydatki po stronie przedsiębiorcy, które powinno się ponieść z powodu delegacji służbowych, noclegów oraz innych procedur z tym związanych. Kurs BHP dla podwładnych daje możliwość do maksimum zawęzić nakłady finansowe, organizowane jest również w okresie odpowiadającym obu stronom. Jeśli interesuje Państwa tani kurs BHP, cena kursu internetowego na pewno okaże się zadowalająca.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia szkoleń BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych specjalności, co wiąże się z innymi standardami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, przedstawicieli działów sprzedaży, a także kierowników i dyrektorów oraz prezesów. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, cena za kurs jest atrakcyjna, a okres, którym się odbędzie wskazany przez Usługobiorcę.

Kurs PPOŻ w sieci

Przygotowana przez nas oferta szkoleń online zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy podczas zajęć w internecie odnawiają oraz uzupełniają umiejętności pracowników, zwłaszcza w obszarze oceny ryzyk, które występują w procesach pracy i wiążącego się z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u pracowników sprawdzone metody działania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe online, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po ukończeniu kursu PPOŻ będzie on bardziej zorientowany w momentach ryzyka, z zapałem, ekspresowo i pewniej odpowiadając w chwilach kryzysu.

Skontaktuj się.
Tel. 660562830
Telefony odbieramy w godzinach od 9 do 16 pon-pt

Wyróżniamy się

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i ludzie z pasją!
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
 • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie kursu.
 • Odwiedź nas

  Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Cieszyn oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

  Oferta

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Kursy wstępne BHP
  • Szkolenia BHP w języku angielskim
  • Internetowe kursy okresowe BHP

  Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Chcesz wiedzieć więcej na temat Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń!

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs PPOŻ Koziegłowy, szkolenie BHP wstępne Miasteczko Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP dla pracowników Wodzisław Śląski, kurs BHP Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Krzanowice, szkolenie BHP Żywiec, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Żory, kurs PPOŻ Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne online Szczekociny, kurs wstępny BHP dla pracowników Tarnowskie Góry, szkolenie PPOŻ Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP w sieci Rybnik, kurs wstępny BHP przez internet Czerwionka-Leszczyny, kurs BHP Siewierz, szkolenie BHP Piekary Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników Tychy, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Koniecpol, szkolenie BHP wstępne w sieci Świętochłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Dąbrowa Górnicza, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Lędziny, szkolenie PPOŻ Pilica, kurs wstępny BHP Imielin, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Wisła, szkolenie BHP wstępne w sieci Lubliniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Gliwice, szkolenie BHP wstępne Pszczyna, kurs wstępny BHP dla pracowników online Katowice, kurs wstępny BHP Wilamowice, szkolenie BHP Będzin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ustroń, kurs okresowy BHP dla pracowników Łazy, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Pyskowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Wojkowice, szkolenie BHP wstępne Cieszyn, kurs wstępny BHP przez internet Bytom, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Kalety, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Jaworzno, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Strumień, szkolenie PPOŻ online Woźniki, kurs BHP Kłobuck, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Mysłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Pszów, kurs wstępny BHP Mikołów, szkolenie PPOŻ Myszków, kurs PPOŻ przez internet Sosnowiec, szkolenie PPOŻ w sieci Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Poręba, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bieruń, kurs PPOŻ Szczyrk, kurs PPOŻ online Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników Blachownia, szkolenie PPOŻ przez internet Racibórz, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Toszek

  FAQ

  Czy możliwe jest zamówić kurs BHP z datą wsteczną?

  Przedsiębiorstwa nie powinni ignorować regulacji odnoszących się do okresowych szkoleń BHP. Należy być odpowiedzialnym kierownikiem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie przeprowadzać we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fałszowanie akt, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

  W jakim ogresie obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od typu pracy i stanowiska pracownika, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

  Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

  Zgodnie z wolą osób zainteresowanych szkoleniem przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to nauka online, przeprowadzamy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

  Kiedy należy zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP trzeba zaliczyć do dnia, w którym traci ważność. Możliwa jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z nowym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP powinno mieć miejsce najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w okresie do 6 miesięcy (dla pracodawców i kierowników) lub 1 roku (dla innych osób zatrudnionych) od czasu rozpoczęcia pracy.

  Kto powinien przejść kurs BHP?

  Kurs BHP ma ukończyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także młodzi ludzie odbywający praktykę studencką i adepci placówek zawodowych praktykujący zawód. Zakończony kurs BHP muszą posiadać również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki