Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Czerwionce-Leszczynach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Czerwionka-Leszczyny

Szkolenia BHP Czerwionka-Leszczyny

Potrzebujesz wstępnego szkolenia BHP dla firmy w Czerwionce-Leszczynach? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Już dziś zadzwoń do nas 660 562 830 czy wyślij e-mail kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl i poznaj szczegóły oferty!

Krótko o nas

Historia naszej firmy sięga 2009 roku. Już od powstania naszej działalności systematycznie udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Na co dzień pracujemy nad udzielaniem szkoleń BHP dla firm. Wszystko co robimy robimy z dbałością o detale i sumiennością. Z tego powodu jeżeli szukasz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej kontaktować się z nami. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Działamy na obszarze całego kraju i jesteśmy pionierem w przygotowywaniu kursów w sieci. Wśród wielu propozycji w naszym asortymencie jest kurs BHP online. Pozwala to ograniczyć nakłady ze strony firmy, które należy ponieść na skutek podróży służbowych, kosztów hotelów oraz innych procedur z tego wynikających. Szkolenie BHP dla podwładnych pozwala do maksimum ograniczyć nakłady finansowe, organizowane jest również w terminie odpowiadającym obu stronom. Jeśli interesuje Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu online z pewnością będzie interesująca.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia kursów BHP dla przedstawicieli wielu specjalności, co ma związek z różnorodnymi standardami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, sprzedawców, a także kierowników i dyrektorów oraz prezesów. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest atrakcyjna, a termin wybrany przez Klienta.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a przy tym fachową grupą nauczycieli, która stanowi dopasowany i świetnie współpracujący team. Dlatego oferujemy kurs BHP online opracowany w oparciu o innowacyjne narzędzia technologiczne i organizacyjne, z wykorzystaniem technologii internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować kurs BHP dla pracowników z każdego zakątka Polski. Szybko i efektywnie dostarczymy potrzebne informacje pracownikom oraz kierownikom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi przepisami, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Zadzwoń teraz.
Tel. 660 562 830
Godziny otwarcia 9 - 16 pon-pt

Kurs PPOŻ w sieci

Nasza propozycja nauki online obejmuje także szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele podczas zajęć w internecie aktualizują oraz uzupełniają informacje pracowników, zwłaszcza w zakresie zdefiniowania niebezpieczeństw, które pojawiają się w czasie pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u pracowników właściwe metody zachowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe online, wie, jak zachować się w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on bardziej doświadczony w momentach niebezpiecznych, chętniej, szybciej i pewniej odpowiadając w chwilach kryzysu.

Nasze dobre strony

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, ludzie z pasją i otwarty umysł.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni i wysoko wykwalifikowani.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres szkolenia.

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Czerwionka-Leszczyny oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Zamówisz u nas

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Kursy wstępne BHP
   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Okresowe szkolenia BHP
   • Szkolenie BHP wstępne

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Głównym celem naszej firmy jest Twoje zadowolenie.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

{szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Wojkowice, kurs BHP Myszków, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Orzesze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Skoczów, szkolenie PPOŻ Łazy, kurs wstępny BHP przez internet Blachownia, kurs okresowy BHP dla pracowników Koniecpol, szkolenie PPOŻ w sieci Bytom, kurs BHP Mysłowice, szkolenie BHP Chorzów, szkolenie PPOŻ Ruda Śląska, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP Częstochowa, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Mikołów, szkolenie BHP wstępne przez internet Żarki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Szczyrk, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Sosnowiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Koziegłowy, kurs wstępny BHP Gliwice, kurs PPOŻ i kurs BHP online Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Czeladź, kurs PPOŻ online Szczekociny, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Sławków, kurs wstępny BHP dla pracowników Rydułtowy, szkolenie BHP Cieszyn, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pyskowice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Siewierz, kurs BHP Pilica, szkolenie BHP wstępne Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne Rybnik, kurs PPOŻ Poręba, kurs wstępny BHP dla pracowników Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne Kalety, szkolenie BHP wstępne w sieci Racibórz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Kłobuck, szkolenie BHP wstępne w sieci Bieruń, kurs PPOŻ Radlin, kurs wstępny BHP przez internet Świętochłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Pszów, kurs okresowy BHP dla pracowników Zabrze, kurs wstępny BHP Knurów, szkolenie PPOŻ Jaworzno, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Piekary Śląskie, szkolenie PPOŻ przez internet Lubliniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Woźniki, kurs wstępny BHP online Lędziny, szkolenie BHP Wodzisław Śląski, kurs PPOŻ i kurs BHP online Tychy, kurs PPOŻ przez internet Łaziska Górne, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Czechowice-Dziedzice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Wilamowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Jastrzębie-Zdrój, szkolenie PPOŻ w sieci Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników Będzin, kurs wstępny BHP dla pracowników Wisła

FAQ

Czy możliwe jest odbyć kurs BHP z datą wsteczną?

Przedsiębiorstwa nie powinni umniejszać znaczenia nakazów dotyczących systematycznych szkoleń BHP. Należy być przewidującym kierownikiem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fałszowanie akt, czego konsekwencją jest nawet kara ograniczenia wolności.

W jakim ogresie ważny jest sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od branży i funkcji przedstawiciela firmy, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

Zgodnie z wolą osób zainteresowanych szkoleniem przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to szkolenie w sieci, wykonujemy je także w weekendy oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji trzeba zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP powinno się zaliczyć do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Akceptowalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone merytorycznie z najnowszym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP musi odbyć się najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy odbyć w terminie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od czasu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien przejść kurs BHP?

Kurs BHP ma odbyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz żacy rozpoczynający praktykę studencką i adepci placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP muszą mieć też pracodawcy (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki