Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w dzielnicy Częstochowa Tysiąclecia?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Częstochowa Tysiąclecia

Szkolenia BHP Częstochowa Tysiąclecia

Potrzebujesz kursu BHP online w dzielnicy Częstochowa Tysiąclecia? Dobrze się składa.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie stacjonarnej, jak i online.

Krótko o nas

Jesteśmy na rynku ponad 7 lat. Od tamtego momentu niezmiennie rozwijamy nasz profesjonalizm i działamy tak aby nasz klient zawsze był zadowolony. Na co dzień pracujemy nad realizowaniem szkoleń BHP dla firm i lubimy to co robimy. Między innymi z tego powodu jeśli szukasz firmy która stawia na jakość, warto skontaktować się z nami. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy gotowi do organizacji szkoleń BHP dla pracowników różnych branż, co ma związek z innymi zasadami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, handlowców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz członków zarządu. To bez różnicy, jaki to kurs BHP, cena za kurs jest niska, a okres, którym się odbędzie wyznaczony przez Klienta.

Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju i staliśmy się prekursorem w przygotowywaniu szkoleń w sieci. Jedną z propozycji w naszej ofercie jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Pozwala to zredukować wydatki ze strony przedsiębiorcy, które trzeba ponieść z tytułu podróży służbowych, noclegów i innych formalności z tym związanych. Szkolenie BHP dla pracowników pozwala maksymalnie ograniczyć nakłady finansowe, planowane jest też w okresie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu internetowego z pewnością będzie interesująca.

Współpracujemy z interdyscyplinarną, a także doświadczoną grupą wykładowców, która tworzy dobrze dobrany i doskonale współdziałający team. Dlatego organizujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący nowatorskie rozwiązania technologiczne i logistyczne, z wykorzystaniem technologii informatycznych. Właśnie tak jesteśmy w stanie przygotować kurs BHP dla personelu z każdego rejonu kraju. Błyskawicznie i efektywnie przekażemy niezbędne wiadomości pracownikom , w tym kierownikom. Kurs BHP online to pełnowartościowy produkt. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami, poświadczone pełną dokumentacją.

Szkolenia okresowe BHP w dzielnicy Częstochowa Tysiąclecia
Tel: 660 562 830
Godziny otwarcia pon-pt od 9:00 do 16:00

Kurs przeciwpożarowy przez Internet

Nasza oferta szkoleń w sieci zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć w internecie odnawiają oraz uzupełniają wiedzę pracowników, zwłaszcza w obszarze zdefiniowania niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w toku wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy dobre metody zachowania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który zaliczy kurs przeciwpożarowy w Internecie, doskonale zdaje sobie sprawę, jak postępować w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po ukończeniu kursu PPOŻ jest on znacznie bardziej zorientowany w momentach zagrożenia, z zapałem, błyskawicznie i pewniej odpowiadając w chwilach kryzysu.

Wyróżniamy się

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, ludzie z pasją i otwarty umysł.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres szkolenia.

Lokalizacja

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Częstochowa Tysiąclecia oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

U nas kupisz

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Kursy okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Szkolenie BHP okresowe

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Potrzebujesz więcej informacji w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń teraz!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs PPOŻ w sieci Żory, kurs wstępny BHP w sieci Kłobuck, kurs wstępny BHP Katowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Rybnik, kurs okresowy BHP dla pracowników Czeladź, kurs PPOŻ w sieci Krzanowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Radlin, kurs wstępny BHP Pszczyna, kurs PPOŻ Radzionków, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP dla pracowników Myszków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie PPOŻ przez internet Szczekociny, szkolenie PPOŻ przez internet Świętochłowice, szkolenie BHP Blachownia, kurs wstępny BHP dla pracowników Koziegłowy, szkolenie BHP wstępne Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pilica, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Bytom, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Wojkowice, kurs wstępny BHP online Piekary Śląskie, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Mikołów, szkolenie BHP wstępne Lubliniec, szkolenie BHP wstępne w sieci Wisła, szkolenie BHP wstępne online Kuźnia Raciborska, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Gliwice, kurs wstępny BHP przez internet Jastrzębie-Zdrój, kurs PPOŻ i kurs BHP online Czechowice-Dziedzice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne w sieci Cieszyn, kurs PPOŻ Żywiec, szkolenie BHP Woźniki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Lędziny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Żarki, kurs wstępny BHP Rydułtowy, szkolenie PPOŻ Ustroń, kurs BHP Bieruń, szkolenie PPOŻ Zabrze, szkolenie BHP Mysłowice, szkolenie PPOŻ Siemianowice Śląskie, kurs BHP Wodzisław Śląski, kurs okresowy BHP dla pracowników online Łaziska Górne, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Strumień, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Poręba, kurs BHP Szczyrk, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Sławków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Wilamowice, kurs PPOŻ Pszów, kurs okresowy BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Toszek, szkolenie PPOŻ przez internet Knurów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne Racibórz, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Imielin, kurs okresowy BHP dla pracowników Ruda Śląska, kurs wstępny BHP dla pracowników Będzin

FAQ

Czy możliwe jest zamówić szkolenie BHP z datą wsteczną?

Firmy nie mogą ignorować przepisów dotyczących okresowych szkoleń BHP. opłaca się być przewidującym szefem i kurs BHP dla pracowników realizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza podrabianie dokumentacji, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

W jakim ogresie obowiązuje sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, które zależą od branży i stanowiska przedstawiciela firmy, wykonuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

Na życzenie firmy realizujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to szkolenie w sieci, wykonujemy je także w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji powinno się zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP trzeba wykonać do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Dopuszczalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono związane merytorycznie z bieżącym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP musi być zorganizowane najpóźniej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy odbyć w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP powinien odbyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także studenci odbywający praktykę studencką i uczniowie szkół zawodowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP muszą mieć też pracodawcy (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki