Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w dzielnicy Częstochowa Wrzosowiak?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Częstochowa Wrzosowiak

Szkolenia BHP Częstochowa Wrzosowiak

Szukasz wstępnego kursu BHP dla pracowników w dzielnicy Częstochowa Wrzosowiak? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zadzwoń 660562830 i poznaj szczegóły oferty!

Poznaj nas

Działamy w branży edukacyjnej ponad 10 lat. Już od początku naszego istnienia stawiamy na stały rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi naszego klienta. Na co dzień pracujemy nad udzielaniem szkoleń BHP. Robim to z dbałością o szczegóły i sumiennością. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez nas usług, niezmiennie wzrasta. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Częstochowa Wrzosowiak mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Współpracujemy z interdyscyplinarną, a przy tym fachową drużyną wykładowców, która tworzy dopasowany i świetnie współpracujący zespół. Dzięki temu organizujemy kurs BHP online oparty o nowoczesne narzędzia technologiczne i logistyczne, z użyciem technologii internetowych. W ten sposób możemy przygotować kurs BHP dla personelu z każdego rejonu kraju. Sprawnie i fachowo dostarczymy potrzebne wiadomości pracownikom , w tym kierownikom. Kurs BHP w sieci to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Funkcjonujemy na terenie całej Polski i staliśmy się innowatorem w realizowaniu szkoleń online. Jedną z pozycji w naszej ofercie jest kurs BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość ograniczyć koszty po stronie przedsiębiorstwa, które trzeba ponieść z powodu podróży służbowych, zakwaterowania i pozostałych formalności z tym związanych. Kurs BHP dla personelu pozwala maksymalnie ograniczyć koszty, organizowane jest także w okresie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeśli interesuje Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia w sieci z pewnością będzie satysfakcjonująca.

Jesteśmy gotowi do realizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych branż, co wiąże się z różnorodnymi przepisami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet menadżerów oraz samych pracodawców. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za szkolenie jest atrakcyjna, a termin wyznaczony przez składającego zamówienie.

Szkolenie przeciwpożarowe w sieci

Przygotowana przez nas propozycja nauki przez Internenet zawiera w sobie również szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w trakcie zajęć e-learningu uaktualniają oraz pogłębiają umiejętności personelu firmy, zwłaszcza w obszarze oceny ryzyk, które pojawiają się w toku pracy i wiążącego się z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u pracowników właściwe sposoby zachowania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe w sieci, wie, w jaki sposób zachować się w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po ukończeniu szkolenia PPOŻ jest on bardziej doświadczony w chwilach zagrożenia, chętniej, błyskawicznie i bardziej zdecydowanie odpowiadając w sytuacjach nagłych.

Czekamy na Twój telefon!
Tel. 660562830
Zadzwoń do nas w godzinach 9:00 - 16:00
od poniedziałku do piątku

To dla nas ważne

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.

Działamy na terenie

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Częstochowa Wrzosowiak oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Zamówisz u nas

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Internetowe szkolenia wstępne BHP
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Internetowe szkolenia okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy zawodowe
   • Szkolenie BHP okresowe

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Jeżeli nurtują Cię jeszcze jakieś wątpliwości zadzwoń natychmiast! Oddzwonimy.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie PPOŻ w sieci Radzionków, kurs okresowy BHP dla pracowników Kalety, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Wojkowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Tychy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Częstochowa, szkolenie PPOŻ Szczyrk, szkolenie PPOŻ online Łazy, szkolenie BHP wstępne Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników online Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP dla pracowników Mikołów, szkolenie BHP wstępne przez internet Myszków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Żory, szkolenie PPOŻ Zawiercie, szkolenie PPOŻ w sieci Radlin, kurs wstępny BHP dla pracowników Bieruń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Koniecpol, szkolenie BHP wstępne przez internet Strumień, szkolenie BHP Pszów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników online Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP Czeladź, kurs okresowy BHP dla pracowników Racibórz, kurs wstępny BHP dla pracowników online Łaziska Górne, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Będzin, kurs PPOŻ przez internet Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP w sieci Katowice, kurs BHP Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP Wodzisław Śląski, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Sośnicowice, kurs wstępny BHP przez internet Siewierz, kurs PPOŻ i kurs BHP online Świętochłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Orzesze, kurs wstępny BHP dla pracowników Kłobuck, kurs PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP Lubliniec, kurs wstępny BHP dla pracowników online Toszek, kurs PPOŻ Krzanowice, kurs PPOŻ Pszczyna, szkolenie BHP Woźniki, kurs wstępny BHP Mysłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Bielsko-Biała, kurs BHP Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP w sieci Cieszyn, kurs BHP Gliwice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Ustroń, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Jaworzno, szkolenie BHP wstępne przez internet Lędziny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pyskowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne Knurów, szkolenie PPOŻ Poręba, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Miasteczko Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Chorzów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Żywiec, kurs PPOŻ przez internet Żarki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Pilica, szkolenie BHP wstępne Zabrze

Najczęściej zadawane pytania

Czy można zamówić kurs BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie powinni bagatelizować przepisów dotyczących regularnych szkoleń BHP. Należy być przewidującym szefem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie przeprowadzać we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym to podrabianie akt, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

Przez jaki czas obowiązuje internetowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i okresowe. Kursy okresowe, w zależności od typu pracy i funkcji przedstawiciela firmy, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (gdy obowiązki związane są z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

Na zamówienie osób zainteresowanych szkoleniem realizujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Jako że to kurs przez Interenet, przeprowadzamy je także w weekendy oraz dni niepracujące.

Kiedy powinno się zrobić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP należy zrobić do dnia, w którym traci ważność. Możliwa jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone tematycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP musi mieć miejsce najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od chwili rozpoczęcia pracy.

Kto powinien przejść kurs BHP?

Kurs BHP ma zakończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz młodzi ludzie odbywający praktyki i słuchacze placówek branżowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP powinni posiadać również pracodawcy (nie tyczy się osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki