Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Dąbrowie Górniczej?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Dąbrowa Górnicza

Szkolenia BHP Dąbrowa Górnicza

Poszukujesz szkolenia BHP dla pracowników firmy w Dąbrowie Górniczej? Dobrze się składa.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe zarówno w formie online i stacjonarnej.

O naszej firmie

Działamy w branży szkoleniowo-edukacyjnej od 2009 roku. Od początku działalności naszej firmy bez przerwy rozwijamy się i poprawiamy umiejętności związane z obsługą klienta. Nasze zadania (zajmujemy się udzielaniem szkoleń BHP dla pracowników) wykonujemy z przyjemnością i dbałością o detale. Między innymi z tego powodu jeżeli szukasz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej kontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Oferta kursy BHP

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Szkolenia okresowe BHP w Dąbrowie Górniczej
Tel. 660 562 830
Godziny otwarcia od 9tej do 16tej poniedziałek - piątek

Jesteśmy gotowi do realizacji kursów BHP dla pracowników różnych branż, co ma związek z różnorodnymi zasadami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet menadżerów oraz prezesów. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za kurs jest niewysoka, a termin wybrany przez Klienta.

Funkcjonujemy na terenie całej Polski i jesteśmy pionierem w realizowaniu kursów przez Internet. Wśród wielu produktów w naszej ofercie jest nauka BHP przez internet. Daje to możliwość zredukować nakłady ze strony przedsiębiorstwa, które trzeba ponieść na skutek podróży służbowych, noclegów i pozostałych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Kurs BHP dla podwładnych daje możliwość znacznie ograniczyć wydatki, planowane jest też w okresie dogodnym dla każdego. Jeśli interesuje Was tani kurs BHP, cena szkolenia online z pewnością okaże się zadowalająca.

Pracujemy z starannie dobraną, a przy tym doświadczoną grupą wykładowców, która tworzy dopasowany i sprawnie współpracujący zespół. Dzięki temu organizujemy kurs BHP online oparty o nowoczesne rozwiązania technologiczne i koordynacyjne, z użyciem technologii informatycznych. W ten sposób jesteśmy w stanie zorganizować kurs BHP dla pracowników z każdego rejonu kraju. Sprawnie i fachowo przekażemy praktyczne informacje pracownikom oraz menadżerom. Kurs BHP w sieci to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z aktualnymi wymogami prawnymi, potwierdzone pełną dokumentacją.

Szkolenie przeciwpożarowe online

Przygotowana przez nas propozycja kursów przez Internenet zawiera w sobie również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy podczas zajęć w internecie aktualizują oraz poszerzają informacje uczestników, zwłaszcza w zakresie oceny niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w toku wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u pracowników właściwe metody postępowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe online, będzie wiedział, w jaki sposób działać w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ będzie on znacznie bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, chętniej, szybciej i bardziej zdecydowanie odpowiadając na wypadki losowe.

Wyróżniamy się

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres trwania kursu.

Gdzie nas znajdziesz

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Dąbrowa Górnicza, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zamów u nas

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Szkolenia okresowe BHP w formie e-learningowej
   • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Szkolenia zawodowe

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Głównym celem naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bielsko-Biała, kurs wstępny BHP Bieruń, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Rydułtowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Lędziny, szkolenie BHP wstępne Czeladź, kurs wstępny BHP Imielin, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Mysłowice, szkolenie BHP wstępne online Szczekociny, kurs PPOŻ online Blachownia, szkolenie PPOŻ Bytom, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Tychy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Koziegłowy, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Zabrze, kurs okresowy BHP dla pracowników online Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pilica, szkolenie PPOŻ w sieci Łaziska Górne, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Orzesze, kurs wstępny BHP dla pracowników Lubliniec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Gliwice, kurs PPOŻ Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Toszek, szkolenie BHP wstępne Ustroń, kurs wstępny BHP online Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP dla pracowników Żywiec, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Tarnowskie Góry, kurs BHP Kalety, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Miasteczko Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników Będzin, szkolenie PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne przez internet Siemianowice Śląskie, szkolenie PPOŻ Strumień, szkolenie BHP Mikołów, szkolenie BHP wstępne przez internet Żory, kurs PPOŻ online Zawiercie, szkolenie BHP Pyskowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Siewierz, szkolenie PPOŻ w sieci Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Świętochłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Ruda Śląska, kurs wstępny BHP przez internet Czechowice-Dziedzice, szkolenie PPOŻ w sieci Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP Kłobuck, kurs wstępny BHP online Koniecpol, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Ogrodzieniec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Knurów, kurs BHP Krzanowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Radzionków, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Sławków, kurs wstępny BHP dla pracowników online Szczyrk, kurs wstępny BHP Czerwionka-Leszczyny, kurs PPOŻ Skoczów, szkolenie BHP wstępne Jaworzno, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Pszów, kurs BHP Pszczyna, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Sosnowiec, kurs PPOŻ Częstochowa

Często zadawane pytania

Czy można odbyć kurs BHP z terminem wstecznym?

Przedsiębiorstwa nie mogą umniejszać znaczenia nakazów odnoszących się do systematycznych szkoleń BHP. Warto być odpowiedzialnym kierownikiem i kurs BHP dla podwładnych realizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza podrabianie akt, czego konsekwencją jest nawet kara więzienia.

Przez jaki czas ważny jest internetowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie początkowe i okresowe. Szkolenia okresowe, w zależności od zawodu i funkcji pracownika, przeprowadza się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie Klienta przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to kurs w sieci, wykonujemy je także w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

Kiedy trzeba zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy zaliczyć do dnia, w którym traci ważność. Możliwa jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono powiązane merytorycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP musi odbyć się najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w czasie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych pracowników) od chwili rozpoczęcia pracy.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP musi ukończyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także studenci rozpoczynający praktykę studencką i uczniowie placówek zawodowych praktykujący zawód. Zakończony kurs BHP powinni posiadać również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki