Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Gliwicach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Gliwice

Szkolenia BHP Gliwice

Szukasz okresowego szkolenia BHP dla pracowników w Gliwicach? Dobrze się składa.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe zarówno w formie stacjonarnej i e-learningowej.

Krótko o naszej firmie

Historia firmy sięga 2009 roku. Już od rozpoczęcia naszej działalności ciągle udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Na co dzień pracujemy nad aranżacją szkoleń BHP dla firm. Pracujemy z zaangażowaniem i dbałością o dotrzymane terminy. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez naszą firmę usług, stale wzrasta. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a także doświadczoną drużyną nauczycieli, która tworzy zgrany i świetnie współdziałający team. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP internetowy oparty o nowoczesne rozwiązania techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem technologii internetowych. Właśnie tak jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs BHP dla pracowników z każdego rejonu kraju. Błyskawicznie i fachowo przekażemy praktyczne informacje pracownikom oraz kadrze kierowniczej. Kurs BHP w sieci nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z aktualnymi wymogami prawnymi, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski i byliśmy innowatorem w oferowaniu kursów w sieci. Jedną z pozycji w naszym katalogu jest kurs BHP przez internet. Pozwala to ograniczyć koszty ze strony firmy, które powinno się ponieść z powodu delegacji pracowniczych, kosztów hotelów oraz innych spraw organizacyjnych z tym związanych. Kurs BHP dla pracowników pozwala do maksimum ograniczyć wydatki, odbywa się również w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeśli ciekawi Was niedrogi kurs BHP, cena kursu w sieci na pewno będzie interesująca.

Jesteśmy gotowi do organizacji kursów BHP dla przedstawicieli wielu branż, co wiąże się z różnorodnymi standardami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, handlowców, a także kadry zarządzającej oraz samych pracodawców. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za naukę jest niska, a termin wskazany przez Usługobiorcę.

Kurs przeciwpożarowy przez Internet

Atrakcyjna propozycja kursów online zawiera w sobie również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć w internecie odnawiają oraz pogłębiają wiedzę uczestników, zwłaszcza w obszarze określenia niebezpieczeństw, które pojawiają się w czasie wykonywania obowiązków służbowych i wiążącego się z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u przedstawicieli Państwa firmy sprawdzone sposoby działania w momentach niebezpieczeństw. Pracownik, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, wie, w jaki sposób postępować w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ będzie on bardziej doświadczony w momentach niebezpiecznych, z zapałem, szybciej i fachowo reagując w sytuacjach nagłych.

Czekamy na kontakt!
Telefon: 660562830 E-mail: szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl
Zadzwoń do nas pon-pt od 9:00 do 16:00

Wyróżniamy się

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni i wysoko wykwalifikowani.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres szkolenia.

Działamy na terenie

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Gliwice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Co mamy w ofercie?

Czym się zajmujemy?

   • Szkolenia okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia wstępne BHP
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Szkolenie BHP wstępne

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Pracujemy szybko i profesjonalnie w branży edukacyjnej.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Jastrzębie-Zdrój, kurs PPOŻ online Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP Racibórz, szkolenie BHP Bytom, szkolenie BHP wstępne Katowice, szkolenie BHP wstępne przez internet Dąbrowa Górnicza, szkolenie PPOŻ w sieci Pszów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Będzin, szkolenie PPOŻ online Chorzów, szkolenie BHP wstępne przez internet Szczyrk, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Gliwice, kurs wstępny BHP dla pracowników Bielsko-Biała, kurs PPOŻ Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników online Sławków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Koniecpol, kurs PPOŻ i kurs BHP online Szczekociny, szkolenie BHP Żywiec, szkolenie BHP wstępne Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP w sieci Koziegłowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Pilica, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Kłobuck, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Pszczyna, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ Orzesze, szkolenie PPOŻ Toszek, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pyskowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Strumień, szkolenie BHP Cieszyn, kurs PPOŻ Siewierz, szkolenie PPOŻ online Lędziny, kurs PPOŻ w sieci Zabrze, kurs wstępny BHP dla pracowników Poręba, kurs okresowy BHP dla pracowników Knurów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Myszków, szkolenie BHP wstępne Wodzisław Śląski, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Mikołów, kurs wstępny BHP dla pracowników online Łaziska Górne, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Ogrodzieniec, szkolenie PPOŻ Krzanowice, kurs BHP Jaworzno, szkolenie BHP wstępne w sieci Ruda Śląska, kurs BHP Świętochłowice, kurs wstępny BHP w sieci Imielin, kurs wstępny BHP Wojkowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Łazy, kurs okresowy BHP dla pracowników Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP przez internet Kalety, kurs wstępny BHP Lubliniec, kurs BHP Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Zawiercie, szkolenie PPOŻ Skoczów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Blachownia

Często zadawane pytania

Czy mogę odbyć szkolenie BHP z terminem wstecznym?

Przedsiębiorstwa nie powinni bagatelizować nakazów odnoszących się do okresowych szkoleń BHP. opłaca się być odpowiedzialnym pracodawcą i kurs BHP dla pracowników realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fałszowanie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

Jak długo ważny jest sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie podstawowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od typu pracy i posady zajmowanej przez pracownika, wykonuje się maksymalnie co rok (gdy obowiązki związane są z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na życzenie Klienta przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to nauka online, przeprowadzamy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji należy zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP powinno się wykonać najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Możliwa jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone tematycznie z najnowszym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP powinno mieć miejsce najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w czasie do 6 miesięcy (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP powinien ukończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także młodzi ludzie odbywający praktyki i uczniowie placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP powinni posiadać również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki