Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Jastrzębim-Zdroju?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Jastrzębie-Zdrój

Szkolenia BHP Jastrzębie-Zdrój

Potrzebujesz okresowego kursu BHP w Jastrzębim-Zdroju? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zadzwoń do nas 660562830 czy wyślij nam mejla biuro@szkolenie-bhp.slask.pl i zapytaj o więcej.

Poznaj nas

Działamy w branży szkoleniowej ponad osiem lat. Od samego początku naszej działalności stawiamy na rozwój, a także poprawę jakości obsługi naszego klienta. Na co dzień zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla firm. Pracujemy z sumiennością i dbałością o dotrzymane terminy. Dzięki takiemu podejściu, zawsze można liczyć na naszą pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Skontaktuj się.
Tel. 660562830
Telefony odbieramy 9:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku

Jesteśmy przygotowani do realizacji kursów BHP dla pracowników wielu branż, co ma związek z różnorodnymi zasadami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, handlowców, a nawet menadżerów oraz członków zarządu. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za kurs jest atrakcyjna, a czas jego organizacji wybrany przez składającego zamówienie.

Funkcjonujemy na obszarze całej Polski i byliśmy innowatorem w realizowaniu szkoleń w sieci. Jedną z pozycji w naszym katalogu jest nauka BHP metodą e-learningu. Pozwala to ograniczyć wydatki po stronie przedsiębiorstwa, które należy ponieść z powodu delegacji pracowniczych, kosztów hotelów i pozostałych formalności z tego wynikających. Kurs BHP dla podwładnych daje możliwość do maksimum ograniczyć nakłady finansowe, odbywa się również w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeżeli ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu w sieci na pewno będzie interesująca.

Pracujemy z wszechstronną, a także fachową grupą szkoleniowców, która tworzy zgrany i świetnie współpracujący zespół. Dlatego organizujemy kurs BHP online opracowany w oparciu o nowatorskie rozwiązania techniczne i koordynacyjne, z użyciem łączy internetowych. Właśnie tak jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs BHP dla personelu z każdego zakątka Polski. Błyskawicznie i skutecznie dostarczymy potrzebne informacje pracownikom , a także kierownikom. Kurs BHP w sieci to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z aktualnymi przepisami, potwierdzone pełną dokumentacją.

Kurs przeciwpożarowy online

Atrakcyjna propozycja kursów przez Internenet to również szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele w toku zajęć w internecie aktualizują oraz pogłębiają wiedzę personelu firmy, szczególnie w obszarze oceny niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w procesach wykonywania obowiązków służbowych i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u pracowników dobre wzorce postępowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe online, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu kursu PPOŻ jest on znacznie bardziej zorientowany w momentach zagrożenia, z zapałem, szybciej i fachowo odpowiadając na wypadki losowe.

To dla nas ważne

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres trwania kursu.

Odwiedź nas

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Jastrzębie-Zdrój, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Oferta

Czym się zajmujemy?

   • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Internetowe szkolenia okresowe BHP
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Potrzebujesz więcej informacji w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP wstępne dla pracowników Sławków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Siewierz, kurs wstępny BHP w sieci Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne Woźniki, kurs wstępny BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, kurs PPOŻ Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Orzesze, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Skoczów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Pyskowice, szkolenie BHP wstępne w sieci Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne Sośnicowice, kurs PPOŻ w sieci Będzin, kurs wstępny BHP Lędziny, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Zabrze, kurs okresowy BHP dla pracowników online Cieszyn, szkolenie PPOŻ Rybnik, kurs okresowy BHP dla pracowników Kalety, kurs okresowy BHP dla pracowników Bytom, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Żywiec, kurs PPOŻ Mikołów, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Pszczyna, szkolenie BHP Zawiercie, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Kłobuck, kurs okresowy BHP dla pracowników Radzionków, szkolenie BHP wstępne Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP Wodzisław Śląski, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wilamowice, szkolenie PPOŻ w sieci Łaziska Górne, szkolenie BHP Katowice, kurs wstępny BHP Kuźnia Raciborska, kurs BHP Mysłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wisła, szkolenie BHP wstępne online Blachownia, szkolenie PPOŻ Sosnowiec, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Szczekociny, kurs PPOŻ Toszek, kurs okresowy BHP dla pracowników online Chorzów, kurs wstępny BHP w sieci Krzanowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Gliwice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Szczyrk, szkolenie PPOŻ przez internet Lubliniec, kurs wstępny BHP w sieci Radlin, kurs wstępny BHP Ogrodzieniec, kurs BHP Ustroń, kurs PPOŻ w sieci Żarki, szkolenie PPOŻ w sieci Wojkowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Myszków, szkolenie BHP wstępne online Tarnowskie Góry, szkolenie PPOŻ Racibórz, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bieruń, kurs BHP Rydułtowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pszów, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Koniecpol, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Poręba

Najczęściej zadawane pytania

Czy możliwe jest zamówić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie mogą ignorować regulacji dotyczących regularnych szkoleń BHP. Należy być przezornym pracodawcą i kurs BHP dla pracowników realizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fałszowanie dokumentów, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

W jakim ogresie obowiązuje internetowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie podstawowe i okresowe. Kursy okresowe, zależne od branży i stanowiska przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co rok (gdy obowiązki związane są z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Na życzenie Klienta przeprowadzamy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to szkolenie przez Interenet, wykonujemy je również w weekendy oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji trzeba zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy zaliczyć najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Możliwa jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono związane tematycznie z nowym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP powinno mieć miejsce najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy przeprowadzić w okresie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP musi ukończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także studenci rozpoczynający praktyki i uczniowie placówek branżowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP muszą mieć też pracodawcy (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki