Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Kalety

Szkolenia BHP Kalety

Potrzebujesz wstępnego kursu BHP w Kaletach? Możemy Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym kolejnym klientem.

Kilka słów o nas

Działamy na rynku polskim już od 2009 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Naszą pracę (zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla firm) wykonujemy z zaangażowaniem i pasją. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez naszą firmę usług, niezmiennie wzrasta. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Funkcjonujemy na terenie całej Polski i byliśmy pionierem w oferowaniu szkoleń przez Internet. Jedną z pozycji w naszym katalogu jest kurs BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość zredukować wydatki po stronie firmy, które należy ponieść na skutek wyjazdów służbowych, zakwaterowania i innych procedur z tym związanych. Szkolenie BHP dla pracowników pozwala maksymalnie zmniejszyć wydatki, odbywa się także w okresie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy ciekawi Was niedrogi kurs BHP, cena kursu w sieci bez wątpienia okaże się zadowalająca.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia kursów BHP dla przedstawicieli różnych specjalności, co ma związek z innymi zasadami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, nauczycieli, sprzedawców, a nawet menadżerów oraz członków zarządu. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za szkolenie jest niewysoka, a czas jego organizacji wyznaczony przez Klienta.

Dysponujemy interdyscyplinarną, a przy tym fachową kadrą nauczycieli, która tworzy dobrze dobrany i świetnie współpracujący zespół. Dlatego organizujemy kurs BHP e-learningowy oparty o nowatorskie rozwiązania techniczne i organizacyjne, z wykorzystaniem łączy internetowych. Właśnie tak możemy zorganizować kurs BHP dla pracowników z każdego zakątka kraju. Błyskawicznie i efektywnie dostarczymy praktyczne informacje podwładnym , w tym kadrze kierowniczej. Kurs BHP w sieci nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Kurs przeciwpożarowy w sieci

Atrakcyjna oferta nauki online to również szkolenie PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć e-learningu aktualizują oraz pogłębiają umiejętności pracowników, zwłaszcza w obszarze określenia ryzyk, które pojawiają się w czasie pracy i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u pracowników dobre metody postępowania w warunkach zagrożeń. Pracownik, który ukończy kurs przeciwpożarowy online, będzie wiedział, jak działać w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on bardziej doświadczony w momentach zagrożenia, chętniej, błyskawicznie i fachowo odpowiadając w sytuacjach nagłych.

Atuty naszej firmy

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, światowe podejście i ludzie z pasją!
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres trwania kursu.

Działamy na terenie

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Kalety oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

U nas kupisz

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Szkolenia wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Okresowe szkolenia BHP
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Kursy wstępne

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Celem nadrzędnym naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie PPOŻ Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne Wojkowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Orzesze, kurs wstępny BHP dla pracowników online Żarki, kurs BHP Kłobuck, kurs wstępny BHP w sieci Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP przez internet Łazy, kurs wstępny BHP dla pracowników Rybnik, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Pyskowice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Radzionków, szkolenie BHP Bieruń, szkolenie BHP wstępne online Lubliniec, kurs wstępny BHP Sławków, szkolenie BHP wstępne online Pilica, szkolenie BHP Radlin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wilamowice, szkolenie PPOŻ przez internet Tychy, szkolenie BHP Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników Poręba, kurs okresowy BHP dla pracowników Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie PPOŻ Toszek, kurs wstępny BHP Skoczów, szkolenie BHP wstępne Pszczyna, kurs PPOŻ przez internet Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP dla pracowników Katowice, kurs PPOŻ Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP online Szczyrk, kurs okresowy BHP dla pracowników online Kalety, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Racibórz, szkolenie PPOŻ przez internet Będzin, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Żywiec, szkolenie BHP wstępne online Kuźnia Raciborska, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Czeladź, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Myszków, kurs BHP Cieszyn, kurs PPOŻ przez internet Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników Strumień, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Woźniki, kurs BHP Wisła, szkolenie PPOŻ przez internet Jaworzno, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Lędziny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Mikołów, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Dąbrowa Górnicza, szkolenie PPOŻ Pszów, kurs wstępny BHP Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ Krzanowice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Siemianowice Śląskie, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Koziegłowy, szkolenie BHP wstępne Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Zawiercie, kurs okresowy BHP dla pracowników Knurów, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Blachownia, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Szczekociny, kurs PPOŻ Gliwice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Ogrodzieniec

FAQ

Czy możliwe jest zamówić kurs BHP z terminem wstecznym?

Firmy nie mogą umniejszać znaczenia regulacji dotyczących systematycznych szkoleń BHP. Należy być odpowiedzialnym szefem i kurs BHP dla podwładnych realizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fałszowanie akt, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

W jakim ogresie obowiązuje sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od zawodu i funkcji osobę zatrudnioną, wykonuje się maksymalnie co rok (gdy obowiązki związane są z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Zgodnie z wolą osób zainteresowanych szkoleniem realizujemy kurs BHP w weekendy. Ponieważ to nauka online, realizujemy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

Kiedy trzeba zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP powinno się zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Możliwa jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP powinno być zorganizowane najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy odbyć w terminie do 6 miesięcy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych osób zatrudnionych) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

Kto powinien mieć kurs BHP?

Kurs BHP ma ukończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę a także żacy przychodzący na praktykę studencką i adepci placówek zawodowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP powinni posiadać również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki