Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w dzielnicy Katowice Koszutka?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Katowice Koszutka

Szkolenia BHP Katowice Koszutka

Szukasz wstępnego kursu BHP dla firmy w dzielnicy Katowice Koszutka? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy kursy BHP wstępne i okresowe zarówno w formie e-learningowej, jak i stacjonarnej.

Krótko o nas

Działamy w branży edukacyjnej ponad 8 lat. Od tamtego momentu niezmiennie udoskonalamy kwalifikacje i działamy tak aby nasz klient zawsze był usatysfakcjonowany. Naszą pracę (zajmujemy się udzielaniem szkoleń BHP dla przedsiębiorstw) wykonujemy z dbałością o detale i sumiennością. Dzięki takiemu podejściu, zawsze można liczyć na naszą fachową pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Oferta kursy BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy przygotowani do realizacji szkoleń BHP dla pracowników zróżnicowanych gałęzi gospodarki, co wiąże się z różnorodnymi zasadami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, sprzedawców, a nawet menadżerów oraz prezesów. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za szkolenie jest niska, a termin wyznaczony przez Usługobiorcę.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całej Polski i jesteśmy pionierem w oferowaniu kursów online. Jedną z pozycji w naszym katalogu jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Pozwala to ograniczyć koszty po stronie przedsiębiorcy, które powinno się ponieść z tytułu podróży służbowych, zakwaterowania i pozostałych procedur z tym związanych. Kurs BHP dla pracowników daje możliwość maksymalnie zawęzić wydatki, odbywa się także w czasie dogodnym dla każdego. Jeśli interesuje Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu online na pewno będzie interesująca.

Współpracujemy z wszechstronną, a także fachową grupą wykładowców, która stanowi zgrany i doskonale współdziałający zespół. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP online opracowany w oparciu o innowacyjne narzędzia technologiczne i koordynacyjne, z użyciem technologii informatycznych. W ten sposób możemy zorganizować szkolenie BHP dla personelu z każdego rejonu kraju. Błyskawicznie i skutecznie dostarczymy potrzebne wiadomości pracownikom oraz kadrze kierowniczej. Kurs BHP przez Internet to pełnowartościowy produkt. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi przepisami, poświadczone kompletną dokumentacją.

Czekamy na Twój telefon!
Tel.: 660562830
Telefony odbieramy pon-pt
w godzinach 9 - 16

Szkolenie przeciwpożarowe online

Przygotowana przez nas oferta kursów online to także szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy podczas zajęć e-learningu aktualizują oraz poszerzają informacje personelu firmy, szczególnie w zakresie oceny ryzyk, które pojawiają się w czasie pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u przedstawicieli Państwa firmy dobre metody postępowania w sytuacji kryzysowej. Fachowiec, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on bardziej doświadczony w momentach zagrożenia, chętniej, błyskawicznie i bardziej zdecydowanie reagując na wypadki losowe.

Dlaczego my?

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją oraz otwarty umysł.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres szkolenia.

Lokalizacja

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Katowice Koszutka oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co mamy w ofercie?

W naszej ofercie znajdują się:

   • Okresowe kursy BHP
   • Kursy wstępne BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia BHP w języku angielskim

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dzwoń! Oddzwonimy.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ online Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Knurów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Strumień, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Mysłowice, szkolenie PPOŻ Myszków, kurs wstępny BHP dla pracowników Częstochowa, szkolenie BHP wstępne Pszów, kurs okresowy BHP dla pracowników Rydułtowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bieruń, kurs BHP Czeladź, kurs wstępny BHP dla pracowników Sławków, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Pszczyna, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Wojkowice, kurs wstępny BHP Pilica, kurs wstępny BHP dla pracowników online Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ Rybnik, kurs PPOŻ Tarnowskie Góry, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Krzanowice, szkolenie BHP wstępne Szczekociny, kurs okresowy BHP dla pracowników Wisła, szkolenie PPOŻ Skoczów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Cieszyn, kurs wstępny BHP Żarki, kurs wstępny BHP dla pracowników Katowice, szkolenie BHP wstępne przez internet Świętochłowice, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Piekary Śląskie, szkolenie BHP Szczyrk, szkolenie BHP Orzesze, kurs wstępny BHP Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP w sieci Żory, szkolenie PPOŻ w sieci Zawiercie, kurs wstępny BHP przez internet Radlin, kurs wstępny BHP online Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne w sieci Ustroń, kurs PPOŻ w sieci Bielsko-Biała, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Tychy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Imielin, kurs BHP Lubliniec, kurs wstępny BHP dla pracowników online Toszek, szkolenie PPOŻ w sieci Radzionków, szkolenie BHP Sosnowiec, szkolenie PPOŻ Bytom, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Sośnicowice, kurs PPOŻ Lędziny, kurs PPOŻ i kurs BHP online Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Siewierz, szkolenie PPOŻ przez internet Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Kłobuck, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Kalety, szkolenie BHP wstępne online Żywiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Chorzów, kurs okresowy BHP dla pracowników Ogrodzieniec, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Blachownia, kurs BHP Łaziska Górne

FAQ

Czy mogę zamówić kurs BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie powinni bagatelizować regulacji dotyczących okresowych szkoleń BHP. Warto być przewidującym pracodawcą i kurs BHP dla podwładnych przeprowadzać we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym to podrabianie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

Przez jaki czas obowiązuje sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie wstępne i okresowe. Szkolenia okresowe, w zależności od typu pracy i posady zajmowanej przez przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy organizujecie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie Klienta przeprowadzamy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ze względu na to, że to nauka online, wykonujemy je również w weekendy oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji powinno się zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP trzeba zaliczyć najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone merytorycznie z najnowszym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP powinno mieć miejsce najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się przeprowadzić w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla innych osób zatrudnionych) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi mieć kurs BHP?

Kurs BHP ma ukończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz młodzi ludzie odbywający praktykę studencką i uczniowie szkół zawodowych praktykujący zawód. Zakończony kurs BHP powinni mieć również pracodawcy (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki