Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ Katowice Ligota-Panewniki?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Katowice Ligota-Panewniki

Szkolenia BHP Katowice Ligota-Panewniki

Poszukujesz szkolenia BHP online dla pracowników firmy Katowice Ligota-Panewniki? Możemy Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

O nas

Historia naszej firmy sięga 2009 roku. Od powstania naszego istnienia stawiamy na ciągły rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi klientów. Naszą pracę (zajmujemy się aranżacją szkoleń BHP dla pracowników) wykonujemy z sumiennością i pasją. Między innymi z tego powodu jeżeli poszukujesz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej kontaktować się z naszą firmą. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Czekamy na kontakt!
Tel. 660562830 E-mail: biuro@szkolenie-bhp.slask.pl
Pracujemy poniedziałek - piątek od 9tej do 16tej

Działamy na obszarze całej Polski i jesteśmy prekursorem w realizowaniu kursów przez Internet. Wśród wielu propozycji w naszym katalogu jest nauka BHP online. Daje to możliwość zmniejszyć wydatki ze strony przedsiębiorcy, które należy ponieść z powodu delegacji pracowniczych, noclegów oraz innych formalności z tym związanych. Kurs BHP dla pracowników daje możliwość znacznie ograniczyć koszty, odbywa się również w czasie odpowiadającym obu stronom. W przypadku, gdy interesuje Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia w sieci bez wątpienia okaże się zadowalająca.

Współpracujemy z interdyscyplinarną, a także doświadczoną kadrą szkoleniowców, która stanowi zgrany i sprawnie współpracujący zespół. Z tego powodu organizujemy kurs BHP internetowy opracowany w oparciu o nowoczesne narzędzia techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem technologii internetowych. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować szkolenie BHP dla pracowników z każdego rejonu Polski. Sprawnie i skutecznie przekażemy niezbędne informacje pracownikom oraz menadżerom. Kurs BHP przez Internet to pełnowartościowy produkt. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z najnowszymi przepisami, poświadczone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do organizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych specjalności, co wiąże się z innymi standardami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla fachowców z branż biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, sprzedawców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz prezesów. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za naukę jest niewysoka, a termin wybrany przez Usługobiorcę.

Kurs przeciwpożarowy w sieci

Atrakcyjna propozycja nauki przez Internenet to również kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy podczas zajęć e-learningu aktualizują oraz uzupełniają umiejętności pracowników, szczególnie w zakresie zdefiniowania niebezpieczeństw, które pojawiają się w toku pracy i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u przedstawicieli Państwa firmy właściwe sposoby zachowania w sytuacji kryzysowej. Fachowiec, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe online, wie, w jaki sposób zachować się w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu kursu PPOŻ będzie on znacznie bardziej zorientowany w chwilach zagrożenia, z zapałem, błyskawicznie i fachowo odpowiadając w sytuacjach nagłych.

Nasze atuty

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
 • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres trwania kursu.
 • Działamy na terenie

  Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Katowice Ligota-Panewniki oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

  Oferujemy

  W naszej ofercie znajdują się:

  • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
  • Internetowe szkolenia okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Kursy wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Kursy wstępne

  Kursy BHP PPOŻ kontakt

  Funkcjonujemy wydajnie i profesjonalnie w branży szkoleniowej.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie BHP wstępne dla pracowników Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Ogrodzieniec, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Szczekociny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Sośnicowice, kurs PPOŻ Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP Kuźnia Raciborska, kurs BHP Czechowice-Dziedzice, szkolenie PPOŻ Wisła, kurs BHP Knurów, szkolenie BHP wstępne przez internet Radlin, kurs BHP Pszczyna, kurs PPOŻ online Bytom, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Imielin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Chorzów, szkolenie BHP Wilamowice, szkolenie PPOŻ w sieci Bieruń, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Siewierz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sławków, szkolenie BHP wstępne Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników Gliwice, szkolenie BHP wstępne Orzesze, kurs PPOŻ online Blachownia, kurs wstępny BHP dla pracowników Żarki, kurs wstępny BHP Ustroń, kurs wstępny BHP w sieci Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Toszek, szkolenie BHP wstępne w sieci Rybnik, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Siemianowice Śląskie, szkolenie PPOŻ Mysłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP dla pracowników Katowice, szkolenie PPOŻ online Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników online Pyskowice, kurs wstępny BHP online Poręba, szkolenie BHP Łazy, szkolenie PPOŻ Dąbrowa Górnicza, kurs okresowy BHP dla pracowników Czeladź, kurs okresowy BHP dla pracowników Będzin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Łaziska Górne, szkolenie PPOŻ przez internet Racibórz, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Krzanowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Kłobuck, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Cieszyn, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Mikołów, szkolenie BHP Świętochłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Tychy, kurs PPOŻ Koniecpol, kurs wstępny BHP Zabrze, kurs wstępny BHP przez internet Woźniki, szkolenie BHP wstępne w sieci Wojkowice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Pilica, szkolenie BHP wstępne Rydułtowy, kurs wstępny BHP dla pracowników Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Lędziny, kurs PPOŻ Ruda Śląska

  FAQ

  Czy można odbyć szkolenie BHP z datą wsteczną?

  Pracodawcy nie powinni bagatelizować nakazów odnoszących się do systematycznych szkoleń BHP. opłaca się być odpowiedzialnym szefem i kurs BHP dla podwładnych organizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fałszowanie akt, czego konsekwencją jest nawet kara ograniczenia wolności.

  Przez jaki czas ważny jest sieciowy kurs BHP?

  Kurs BHP można podzielić na szkolenie podstawowe i okresowe. Kursy okresowe, które zależą od typu pracy i stanowiska pracownika, przeprowadza się maksymalnie co rok (gdy obowiązki związane są z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

  Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

  Na życzenie osób zainteresowanych szkoleniem przygotowujemy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to szkolenie w sieci, wykonujemy je także w weekendy oraz dni wolne od pracy.

  Kiedy powinno się zrobić kurs BHP dla pracownika?

  Kurs BHP trzeba wykonać najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Akceptowalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono połączone tematycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP powinno mieć miejsce najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy przeprowadzić w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

  Kto powinien przejść kurs BHP?

  Kurs BHP musi odbyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz studenci odbywający praktyki i uczniowie szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP powinni mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki