Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w dzielnicy Katowice Śródmieście?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Katowice Śródmieście

Szkolenia BHP Katowice Śródmieście

Potrzebujesz wstępnego kursu BHP dla firmy w dzielnicy Katowice Śródmieście? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

Poznaj naszą firmę

Jesteśmy już na rynku ponad 8 lat. Od samego początku naszej działalności systematycznie udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych możliwych standardów. Na co dzień pracujemy nad udzielaniem szkoleń BHP dla firm i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra wciąż podnosi poziom oferowanych usług. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Katowice Śródmieście mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Funkcjonujemy na obszarze całego kraju i staliśmy się innowatorem w oferowaniu kursów online. Wśród wielu produktów w naszym asortymencie jest szkolenie BHP online. Pozwala to ograniczyć wydatki ze strony firmy, które należy ponieść z powodu podróży pracowniczych, zakwaterowania i innych formalności z tego wynikających. Szkolenie BHP dla podwładnych pozwala maksymalnie ograniczyć wydatki, planowane jest także w terminie odpowiadającym obu stronom. W przypadku, gdy ciekawi Was tani kurs BHP, cena szkolenia online z pewnością będzie interesująca.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a przy tym kompetentną drużyną nauczycieli, która tworzy dobrze dobrany i świetnie współpracujący team. Dlatego oferujemy kurs BHP online wykorzystujący nowoczesne metody techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem technologii internetowych. Dzięki temu możemy przeprowadzić szkolenie BHP dla personelu z każdego miejsca Polski. Błyskawicznie i efektywnie dostarczymy niezbędne informacje podwładnym oraz kierownikom. Kurs BHP w sieci to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie kompetentne, terminowe i zgodne z aktualnymi wymogami prawnymi, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia kursów BHP dla przedstawicieli wielu specjalności, co ma związek z różnorodnymi zasadami BHP. Przygotujemy kursBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, sprzedawców, a nawet menadżerów oraz członków zarządu. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest niska, a czas jego organizacji wskazany przez składającego zamówienie.

Kurs PPOŻ przez Internet

Przygotowana przez nas propozycja kursów przez Internenet obejmuje również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć e-learningu odnawiają oraz poszerzają wiedzę uczestników, szczególnie w zakresie określenia niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w procesach wykonywania obowiązków służbowych i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników właściwe wzorce działania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, doskonale zdaje sobie sprawę, jak działać w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu kursu przeciwpożarowego jest on znacznie bardziej świadomy w momentach ryzyka, z zapałem, szybciej i bardziej zdecydowanie reagując w sytuacjach nagłych.

Nasze zalety

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, ludzie z pasją i otwarty umysł.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.

Szkolenia okresowe BHP w dzielnicy Katowice Śródmieście
Tel: 660562830 E-mail: kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 16:00

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Katowice Śródmieście oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

U nas kupisz

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Internetowe szkolenia okresowe BHP
   • Internetowe kursy wstępne BHP
   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Szkolenia okresowe

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Chcesz wiedzieć więcej w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń teraz!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, kurs PPOŻ przez internet Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne przez internet Szczyrk, kurs PPOŻ Sośnicowice, szkolenie PPOŻ online Piekary Śląskie, szkolenie BHP Radzionków, szkolenie PPOŻ Świętochłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Sławków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Ogrodzieniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Cieszyn, kurs BHP Kłobuck, kurs okresowy BHP dla pracowników Rybnik, kurs okresowy BHP dla pracowników online Pilica, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Skoczów, szkolenie PPOŻ Żywiec, szkolenie BHP wstępne Jaworzno, kurs PPOŻ Kalety, kurs BHP Mikołów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Szczekociny, kurs wstępny BHP dla pracowników Wisła, kurs BHP Tarnowskie Góry, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Będzin, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Wilamowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Lubliniec, szkolenie BHP wstępne Rydułtowy, kurs PPOŻ w sieci Mysłowice, szkolenie BHP wstępne Pyskowice, kurs wstępny BHP Żarki, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Imielin, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne w sieci Zawiercie, kurs wstępny BHP przez internet Siewierz, kurs wstępny BHP w sieci Racibórz, kurs okresowy BHP dla pracowników Radlin, kurs wstępny BHP Bytom, szkolenie PPOŻ w sieci Gliwice, kurs wstępny BHP Wojkowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Orzesze, kurs wstępny BHP przez internet Zabrze, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Pszczyna, szkolenie BHP Poręba, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Bielsko-Biała, szkolenie BHP Blachownia, szkolenie PPOŻ online Katowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Czeladź, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Koziegłowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Ruda Śląska, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników Knurów, szkolenie PPOŻ Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Myszków, kurs PPOŻ Częstochowa, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Koniecpol, szkolenie BHP wstępne przez internet Lędziny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Chorzów

FAQ

Czy możliwe jest wykupić kurs BHP z terminem wstecznym?

Przedsiębiorstwa nie powinni umniejszać znaczenia przepisów odnoszących się do systematycznych szkoleń BHP. Warto być przezornym pracodawcą i kurs BHP dla podwładnych realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fałszowanie dokumentów, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

W jakim ogresie obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, zależne od typu pracy i posady zajmowanej przez pracownika, organizuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na życzenie firmy przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to szkolenie online, wykonujemy je także w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

Kiedy powinno się zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Możliwa jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono związane tematycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP musi mieć miejsce najpóźniej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w okresie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych osób zatrudnionych) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP powinien odbyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz młodzi ludzie przychodzący na praktykę studencką i adepci szkół branżowych praktykujący zawód. Zakończony kurs BHP powinni posiadać też pracodawcy (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki