Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w dzielnicy Katowice Zawodzie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Katowice Zawodzie

Szkolenia BHP Katowice Zawodzie

Potrzebujesz okresowego kursu BHP dla pracowników firmy w dzielnicy Katowice Zawodzie? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

Kilka słów o nas

Istniejemy na polskim rynku ponad 10 lat. Od tego momentu wciąż rozwijamy nasze umiejętności oraz staramy się działać tak aby nasz klient niezmiennie był zadowolony. Na co dzień zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP i lubimy swoją pracę. Między innymi z tego powodu jeśli poszukujesz firmy która stawia na jakość, najlepiej kontaktować się z nami. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Oferta kursy BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Funkcjonujemy na obszarze całego kraju i staliśmy się pionierem w przygotowywaniu szkoleń online. Wśród wielu produktów w naszym katalogu jest nauka BHP przez internet. Pozwala to zredukować wydatki ze strony przedsiębiorcy, które trzeba ponieść z tytułu podróży pracowniczych, zakwaterowania oraz pozostałych procedur z tym związanych. Kurs BHP dla pracowników pozwala znacznie zawęzić koszty, odbywa się także w okresie dogodnym dla każdego. Jeżeli interesuje Was niedrogi kurs BHP, cena szkolenia online na pewno okaże się zadowalająca.

Pracujemy z wszechstronną, a także kompetentną kadrą szkoleniowców, która stanowi zgrany i sprawnie współdziałający zespół. Dzięki temu oferujemy kurs BHP online oparty o nowatorskie rozwiązania technologiczne i koordynacyjne, z użyciem łączy informatycznych. Właśnie tak jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie BHP dla personelu z każdego miejsca kraju. Błyskawicznie i skutecznie przekażemy potrzebne informacje pracownikom oraz menadżerom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi wymogami prawnymi, poświadczone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia szkoleń BHP dla przedstawicieli różnych branż, co wiąże się z różnorodnymi zasadami BHP. Przygotujemy kursBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet kadry zarządzającej oraz prezesów. To bez różnicy, jaki to kurs BHP, opłata za szkolenie jest niska, a okres, którym się odbędzie wskazany przez Usługobiorcę.

Dzwoń albo napisz.
Tel: 660562830 E-mail: biuro@szkolenie-bhp.slask.pl
Czynne w godzinach od 9:00 do 16:00 pon-pt

Kurs PPOŻ online

Przygotowana przez nas oferta nauki online zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć w internecie aktualizują oraz uzupełniają informacje pracowników, zwłaszcza w zakresie zdefiniowania niebezpieczeństw, które pojawiają się w czasie wykonywania obowiązków służbowych i wiążącego się z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników dobre wzorce działania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który ukończy kurs przeciwpożarowy w Internecie, będzie wiedział, jak działać w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on znacznie bardziej świadomy w chwilach niebezpiecznych, chętniej, ekspresowo i pewniej odpowiadając w sytuacjach nagłych.

Zalety naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie kursu.

Lokalizacja

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Katowice Zawodzie oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Kursy wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Okresowe kursy BHP
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Szkolenie BHP okresowe

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Jeśli nurtują Cię jeszcze jakieś wątpliwości napisz lub zadzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP wstępne online Sławków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Koniecpol, szkolenie PPOŻ w sieci Żory, szkolenie PPOŻ w sieci Siewierz, kurs wstępny BHP dla pracowników Rybnik, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Blachownia, kurs BHP Żarki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Racibórz, kurs wstępny BHP przez internet Kalety, kurs okresowy BHP dla pracowników online Mikołów, kurs wstępny BHP dla pracowników Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Żywiec, kurs BHP Pszów, kurs wstępny BHP online Bytom, kurs PPOŻ Poręba, szkolenie BHP wstępne Wojkowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Tarnowskie Góry, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Świętochłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Sosnowiec, kurs PPOŻ Ruda Śląska, kurs okresowy BHP dla pracowników Radlin, szkolenie BHP wstępne w sieci Knurów, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Lędziny, kurs BHP Ustroń, szkolenie BHP Będzin, szkolenie BHP Lubliniec, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Łazy, szkolenie BHP wstępne Łaziska Górne, kurs PPOŻ online Pyskowice, szkolenie PPOŻ w sieci Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników Cieszyn, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Myszków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Katowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Tychy, kurs wstępny BHP Częstochowa, kurs PPOŻ Pszczyna, kurs okresowy BHP dla pracowników online Radzionków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Szczyrk, kurs wstępny BHP Czechowice-Dziedzice, kurs PPOŻ online Sośnicowice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Czeladź, szkolenie PPOŻ Toszek, szkolenie BHP Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Strumień, szkolenie BHP wstępne w sieci Rydułtowy, szkolenie PPOŻ Imielin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Skoczów, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Bielsko-Biała, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP online Chorzów, kurs wstępny BHP Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koziegłowy, szkolenie PPOŻ Szczekociny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników Bieruń

FAQ

Czy możliwe jest odbyć kurs BHP z datą wsteczną?

Firmy nie mogą ignorować przepisów odnoszących się do systematycznych szkoleń BHP. opłaca się być przezornym pracodawcą i kurs BHP dla pracowników realizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fałszowanie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara więzienia.

W jakim ogresie ważny jest e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie podstawowe i okresowe. Szkolenia okresowe, które zależą od zawodu i funkcji pracownika, przeprowadza się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie firmy przeprowadzamy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ze względu na to, że to kurs przez Interenet, wykonujemy je również w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji trzeba zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy zaliczyć do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono powiązane tematycznie z najnowszym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP powinno odbyć się najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się odbyć w czasie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla innych pracowników) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi przejść kurs BHP?

Kurs BHP musi ukończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także żacy przychodzący na praktyki i uczniowie szkół branżowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP muszą mieć też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki