Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Koniecpolu?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Koniecpol

Szkolenia BHP Koniecpol

Potrzebujesz kursu BHP dla pracowników firmy w Koniecpolu? Możemy Ci pomóc.

Już dziś zadzwoń do nas 660562830 lub wyślij nam e-mail biuro@szkolenie-bhp.slask.pl i poznaj szczegóły oferty!

O naszej firmie

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Od tamtego momentu niezmiennie poprawiamy kwalifikacje oraz staramy się działać tak aby nasz klient niezmiennie był usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP dla firm. Działamy z zaangażowaniem i pasją. Dzięki temu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez naszą firmę usług, stale wzrasta. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy przygotowani do organizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli wielu branż, co ma związek z innymi przepisami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, handlowców, a nawet menadżerów oraz prezesów. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za szkolenie jest niska, a czas jego organizacji wyznaczony przez Usługobiorcę.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całego kraju i staliśmy się pionierem w przygotowywaniu szkoleń online. Wśród wielu pozycji w naszym asortymencie jest szkolenie BHP przez internet. Pozwala to ograniczyć wydatki po stronie przedsiębiorcy, które trzeba ponieść na skutek wyjazdów pracowniczych, noclegów i pozostałych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Kurs BHP dla podwładnych pozwala maksymalnie zmniejszyć koszty, planowane jest również w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy ciekawi Państwa tani kurs BHP, cena szkolenia w sieci z pewnością okaże się satysfakcjonująca.

Współpracujemy z interdyscyplinarną, a przy tym fachową kadrą szkoleniowców, która tworzy zgrany i sprawnie współpracujący team. Z tego powodu organizujemy kurs BHP e-learningowy oparty o nowatorskie narzędzia techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem sieci informatycznych. W ten sposób jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs BHP dla pracowników z każdego miejsca kraju. Błyskawicznie i fachowo dostarczymy niezbędne wiadomości pracownikom oraz kadrze kierowniczej. Kurs BHP online to pełnowartościowy produkt. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z aktualnymi przepisami, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Szkolenie przeciwpożarowe przez Internet

Atrakcyjna propozycja kursów online to również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy podczas zajęć e-learningu uaktualniają oraz poszerzają wiedzę pracowników, zwłaszcza w zakresie zdefiniowania niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w procesach wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u pracowników właściwe sposoby zachowania w warunkach zagrożeń. Fachowiec, który ukończy kurs przeciwpożarowy online, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu szkolenia przeciwpożarowego jest on znacznie bardziej świadomy w chwilach ryzyka, chętniej, ekspresowo i fachowo odpowiadając na wypadki losowe.

Z tego jesteśmy dumni

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją oraz otwarty umysł.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
 • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.
 • Lokalizacja

  Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Koniecpol oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

  Oferta

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Szkolenia BHP w języku angielskim
  • Internetowe kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Kursy wstępne BHP
  • Szkolenie BHP wstępne

  Kursy BHP PPOŻ kontakt

  Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dzwoń! Chętnie odpowiemy.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Racibórz, kurs wstępny BHP w sieci Bielsko-Biała, kurs BHP Chorzów, kurs okresowy BHP dla pracowników Toszek, szkolenie BHP Wilamowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Żarki, szkolenie PPOŻ w sieci Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne przez internet Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Łaziska Górne, kurs okresowy BHP dla pracowników Dąbrowa Górnicza, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Będzin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Mysłowice, szkolenie BHP Wojkowice, szkolenie PPOŻ online Gliwice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Skoczów, kurs wstępny BHP dla pracowników Szczyrk, szkolenie PPOŻ Blachownia, kurs wstępny BHP przez internet Czeladź, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Poręba, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Koziegłowy, kurs PPOŻ Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników Tychy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Mikołów, kurs PPOŻ Pszów, kurs wstępny BHP Ruda Śląska, kurs wstępny BHP Miasteczko Śląskie, kurs wstępny BHP przez internet Czechowice-Dziedzice, kurs BHP Żywiec, szkolenie BHP Lubliniec, szkolenie BHP wstępne przez internet Imielin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wisła, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Siewierz, kurs BHP Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne Ustroń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Kłobuck, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Pilica, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Orzesze, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne Radzionków, szkolenie PPOŻ Lędziny, kurs PPOŻ w sieci Knurów, kurs okresowy BHP dla pracowników Radlin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Krzanowice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Tarnowskie Góry, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Jaworzno, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne Woźniki, kurs PPOŻ Rybnik, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Częstochowa, kurs PPOŻ przez internet Katowice, szkolenie PPOŻ Zawiercie, szkolenie BHP wstępne online Bytom, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Cieszyn, kurs wstępny BHP Żory, szkolenie PPOŻ online Świętochłowice

  Często zadawane pytania

  Czy można odbyć szkolenie BHP z datą wsteczną?

  Pracodawcy nie powinni ignorować przepisów odnoszących się do regularnych szkoleń BHP. Warto być przewidującym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników realizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fabrykowanie dokumentów, czego konsekwencją jest nawet kara więzienia.

  W jakim ogresie obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

  Kurs BHP obejmuje szkolenie podstawowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od zawodu i funkcji pracownika, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

  Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

  Na życzenie Klienta przygotowujemy kurs BHP w weekendy. Jako że to kurs przez Interenet, wykonujemy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

  W jakiej sytuacji trzeba zlecić kurs BHP dla pracownika?

  Kurs BHP powinno się zrobić najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Dopuszczalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono połączone merytorycznie z najnowszym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP powinno być zorganizowane najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy przeprowadzić w terminie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od momentu rozpoczęcia pracy.

  Kto musi mieć kurs BHP?

  Kurs BHP powinien ukończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także młodzi ludzie przychodzący na praktykę studencką i słuchacze szkół branżowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP muszą posiadać również pracodawcy (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki