Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Koziegłowach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Koziegłowy

Szkolenia BHP Koziegłowy

Potrzebujesz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników firmy w Koziegłowach? Dobrze się składa.

Nie zwlekaj, zadzwoń 660 562 830 czy wyślij nam wiadomość biuro@szkolenie-bhp.slask.pl i zapytaj o więcej.

Poznaj nas

Historia firmy sięga 2009 roku. Już od samego początku naszej działalności nieprzerwanie udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Na co dzień zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP. Działamy z dbałością o detale i pasją. Między innymi z tego powodu jeśli szukasz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, warto skontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Funkcjonujemy na obszarze całego kraju i jesteśmy prekursorem w przygotowywaniu szkoleń przez Internet. Wśród wielu propozycji w naszym katalogu jest szkolenie BHP online. Pozwala to ograniczyć nakłady po stronie firmy, które powinno się ponieść z tytułu delegacji służbowych, zakwaterowania oraz pozostałych formalności z tego wynikających. Kurs BHP dla pracowników pozwala znacznie zmniejszyć koszty, odbywa się także w czasie odpowiadającym obu stronom. Jeśli ciekawi Was tani kurs BHP, cena szkolenia w sieci z pewnością będzie satysfakcjonująca.

Dysponujemy starannie dobraną, a także doświadczoną kadrą wykładowców, która tworzy dopasowany i świetnie współpracujący team. Z tego powodu organizujemy kurs BHP online oparty o innowacyjne narzędzia technologiczne i koordynacyjne, z użyciem technologii informatycznych. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować kurs BHP dla personelu z każdego rejonu kraju. Szybko i efektywnie przekażemy niezbędne wiadomości pracownikom oraz kierownikom. Kurs BHP online to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z najnowszymi przepisami, potwierdzone pełną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do organizacji szkoleń BHP dla pracowników zróżnicowanych branż, co ma związek z różnorodnymi przepisami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla fachowców z branż biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, przedstawicieli działów sprzedaży, a także menadżerów oraz członków zarządu. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za szkolenie jest niska, a czas jego organizacji wybrany przez Usługobiorcę.

Kurs PPOŻ w sieci

Atrakcyjna oferta szkoleń w sieci zawiera w sobie również kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele w toku zajęć e-learningu odnawiają oraz uzupełniają wiedzę uczestników, szczególnie w obszarze oceny ryzyk, które pojawiają się w toku pracy i powiązanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników właściwe metody działania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe online, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu szkolenia przeciwpożarowego będzie on bardziej świadomy w momentach ryzyka, chętniej, szybciej i bardziej zdecydowanie reagując w chwilach kryzysu.

Z tego jesteśmy dumni

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, światowe podejście i ludzie z pasją!
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
 • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres szkolenia.
 • Działamy na terenie

  Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Koziegłowy, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

  Co oferujemy?

  Czym się zajmujemy?

  • Szkolenia BHP anglojęzyczne
  • Szkolenia okresowe BHP w formie e-learningowej
  • Internetowe szkolenia wstępne BHP
  • Szkolenie BHP wstępne

  Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Główną misją naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Częstochowa, kurs wstępny BHP Mysłowice, kurs BHP Żarki, kurs wstępny BHP dla pracowników Sosnowiec, kurs PPOŻ Lubliniec, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Racibórz, kurs wstępny BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, kurs PPOŻ w sieci Świętochłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Pszów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Wisła, kurs PPOŻ Myszków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Dąbrowa Górnicza, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Rybnik, szkolenie BHP wstępne Toszek, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Koziegłowy, szkolenie PPOŻ Orzesze, szkolenie PPOŻ Siewierz, kurs wstępny BHP dla pracowników Ustroń, szkolenie PPOŻ przez internet Kłobuck, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Bieruń, szkolenie PPOŻ w sieci Kalety, kurs wstępny BHP przez internet Skoczów, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Tychy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Rydułtowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pyskowice, kurs wstępny BHP w sieci Blachownia, kurs PPOŻ online Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne Wojkowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Zawiercie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Knurów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Katowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Lędziny, szkolenie BHP Krzanowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Pszczyna, kurs wstępny BHP dla pracowników online Sławków, kurs wstępny BHP przez internet Tarnowskie Góry, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Szczyrk, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne w sieci Sośnicowice, kurs PPOŻ i kurs BHP online Ogrodzieniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Miasteczko Śląskie, kurs wstępny BHP Bytom, kurs wstępny BHP Czeladź, kurs BHP Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP wstępne Łazy, szkolenie PPOŻ przez internet Żywiec, kurs okresowy BHP dla pracowników Cieszyn, kurs PPOŻ Radzionków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Gliwice, szkolenie BHP wstępne online Chorzów, kurs okresowy BHP dla pracowników Kuźnia Raciborska, szkolenie PPOŻ Strumień, szkolenie BHP Koniecpol, szkolenie BHP wstępne online Wodzisław Śląski, szkolenie BHP Piekary Śląskie, kurs BHP Mikołów

  Często zadawane pytania

  Czy możliwe jest zamówić kurs BHP z datą wsteczną?

  Pracodawcy nie powinni bagatelizować przepisów odnoszących się do regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przezornym kierownikiem i kurs BHP dla podwładnych realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fabrykowanie akt, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

  Przez jaki czas ważny jest internetowy kurs BHP?

  Kurs BHP obejmuje szkolenie początkowe i okresowe. Kursy okresowe, zależne od branży i stanowiska pracownika, organizuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

  Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

  Zgodnie z wolą Klienta przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to kurs przez Interenet, realizujemy je również w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

  Kiedy powinno się zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP należy zaliczyć do dnia, w którym traci ważność. Akceptowalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono połączone tematycznie z bieżącym zakresem obowiązków. Szkolenie początkowe BHP powinno mieć miejsce najpóźniej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w okresie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 1 roku (dla innych pracowników) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

  Kto powinien ukończyć kurs BHP?

  Kurs BHP powinien odbyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie rozpoczynający praktykę studencką i uczniowie szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP muszą posiadać też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki