Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Krzanowicach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Krzanowice

Szkolenia BHP Krzanowice

Potrzebujesz kursu BHP online w Krzanowicach? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

Poznaj naszą firmę

Historia naszej firmy sięga 2009 roku. Od powstania naszej działalności stale udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych możliwych standardów. Na co dzień zajmujemy się organizacją szkoleń BHP dla firm i lubimy to co robimy. Z tego powodu jeżeli poszukujesz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej skontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Dysponujemy interdyscyplinarną, a także fachową grupą nauczycieli, która stanowi dobrze dobrany i sprawnie współpracujący zespół. Dlatego oferujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący innowacyjne rozwiązania techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem technologii informatycznych. Właśnie tak możemy przygotować kurs BHP dla personelu z każdego miejsca kraju. Sprawnie i efektywnie przekażemy potrzebne wiadomości podwładnym , a także menadżerom. Kurs BHP online to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z aktualnymi wymogami prawnymi, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całej Polski i staliśmy się pionierem w realizowaniu szkoleń online. Jedną z produktów w naszej ofercie jest kurs BHP przez internet. Pozwala to zredukować nakłady po stronie przedsiębiorcy, które powinno się ponieść z powodu delegacji służbowych, kosztów hotelów i innych procedur z tym związanych. Kurs BHP dla personelu pozwala znacznie zmniejszyć wydatki, organizowane jest też w okresie dogodnym dla każdego. W przypadku, gdy interesuje Państwa tani kurs BHP, cena szkolenia internetowego z pewnością będzie satysfakcjonująca.

Jesteśmy przygotowani do organizacji kursów BHP dla przedstawicieli wielu specjalności, co ma związek z różnorodnymi zasadami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, handlowców, a także kierowników i dyrektorów oraz samych pracodawców. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za kurs jest niewysoka, a termin wskazany przez Usługobiorcę.

Szkolenie przeciwpożarowe przez Internet

Przygotowana przez nas propozycja szkoleń w sieci to również szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele w trakcie zajęć e-learningu odnawiają oraz uzupełniają informacje pracowników, szczególnie w obszarze oceny niebezpieczeństw, które pojawiają się w czasie pracy i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u pracowników dobre metody postępowania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który przejdzie kurs przeciwpożarowy online, wie, jak działać w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, z zapałem, błyskawicznie i bardziej zdecydowanie reagując w sytuacjach nagłych.

Nasze zalety

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwarty umysł, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie kursu.

Lokalizacja

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Krzanowice oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Szkolenia wstępne BHP
   • Kursy okresowe BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia wstępne

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP w sieci Wilamowice, kurs PPOŻ Cieszyn, szkolenie BHP wstępne w sieci Żory, szkolenie BHP wstępne Ustroń, kurs wstępny BHP Pszów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Gliwice, szkolenie BHP Zawiercie, szkolenie BHP wstępne Bieruń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Toszek, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Myszków, kurs okresowy BHP dla pracowników Bielsko-Biała, kurs wstępny BHP Koziegłowy, szkolenie BHP Woźniki, kurs wstępny BHP dla pracowników Racibórz, szkolenie BHP wstępne online Lubliniec, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Zabrze, kurs PPOŻ w sieci Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne online Pilica, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sosnowiec, szkolenie PPOŻ w sieci Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Pyskowice, kurs PPOŻ Łaziska Górne, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Sośnicowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Czeladź, kurs wstępny BHP przez internet Chorzów, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP dla pracowników Ogrodzieniec, szkolenie PPOŻ Imielin, szkolenie PPOŻ przez internet Orzesze, kurs okresowy BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP Wojkowice, kurs BHP Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Krzanowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Lędziny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Knurów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Rybnik, kurs PPOŻ online Radzionków, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Radlin, kurs PPOŻ Jaworzno, kurs PPOŻ i kurs BHP online Koniecpol, kurs wstępny BHP przez internet Pszczyna, szkolenie PPOŻ przez internet Ruda Śląska, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Miasteczko Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników Wodzisław Śląski, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Świętochłowice, szkolenie PPOŻ Sławków, szkolenie PPOŻ Blachownia, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Bytom, kurs wstępny BHP dla pracowników Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Będzin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP Częstochowa, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Tarnowskie Góry, kurs BHP Katowice, kurs PPOŻ i kurs BHP online Mikołów, szkolenie BHP wstępne Łazy, kurs BHP Żarki

Często zadawane pytania

Czy możliwe jest odbyć kurs BHP z terminem wstecznym?

Firmy nie mogą umniejszać znaczenia przepisów nakładających obowiązek odbywania okresowych szkoleń BHP. Należy być przezornym pracodawcą i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie organizować w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fabrykowanie dokumentów, czego konsekwencją jest nawet kara ograniczenia wolności.

W jakim ogresie ważny jest e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie wstępne i okresowe. Szkolenia okresowe, w zależności od typu pracy i funkcji przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy organizujecie kurs BHP w weekendy?

Zgodnie z wolą Klienta przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Jako że to kurs online, przeprowadzamy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

Kiedy należy zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP trzeba zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Możliwa jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono związane merytorycznie z najnowszym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP musi mieć miejsce najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się przeprowadzić w czasie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla innych osób zatrudnionych) od czasu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP musi odbyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także młodzi ludzie odbywający praktyki i słuchacze placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP muszą mieć też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki