Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Lędzinach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Lędziny

Szkolenia BHP Lędziny

Potrzebujesz okresowego kursu BHP w Lędzinach? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zadzwoń do nas 660 562 830 lub wyślij mejla szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl i poznaj szczegóły oferty.

Kilka słów o nas

Naszą działalność rozwijamy od 2009 roku. Od powstania działalności naszej firmy stawiamy na rozwój oraz doskonalenie umiejętności obsługi naszego klienta. Na co dzień zajmujemy się organizacją szkoleń BHP. Działamy z sumiennością i dbałością o dotrzymane terminy. Między innymi z tego powodu jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej skontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Tanie szkolenia BHP

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Funkcjonujemy na terenie całego kraju i jesteśmy pionierem w oferowaniu szkoleń przez Internet. Jedną z propozycji w naszym katalogu jest nauka BHP przez internet. Daje to możliwość zredukować koszty ze strony przedsiębiorcy, które należy ponieść na skutek podróży pracowniczych, kosztów hotelów i pozostałych procedur z tym związanych. Szkolenie BHP dla pracowników daje możliwość maksymalnie zmniejszyć wydatki, planowane jest także w czasie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeśli ciekawi Was tani kurs BHP, cena kursu online bez wątpienia będzie zadowalająca.

Jesteśmy przygotowani do realizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych specjalności, co wiąże się z innymi standardami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, nauczycieli, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet kierowników i dyrektorów oraz prezesów. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za naukę jest niska, a termin wskazany przez Klienta.

Współpracujemy z starannie dobraną, a przy tym fachową grupą nauczycieli, która stanowi zgrany i świetnie współpracujący team. Dzięki temu przygotowaliśmy kurs BHP internetowy oparty o innowacyjne narzędzia techniczne i logistyczne, z użyciem łączy informatycznych. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować kurs BHP dla pracowników z każdego rejonu Polski. Sprawnie i fachowo przekażemy praktyczne wiadomości podwładnym , w tym kierownikom. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z aktualnymi przepisami, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Szkolenie przeciwpożarowe w sieci

Przygotowana przez nas propozycja szkoleń przez Internenet to także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć w internecie odnawiają oraz uzupełniają informacje pracowników, szczególnie w obszarze oceny ryzyk, które pojawiają się w czasie wykonywania obowiązków służbowych i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników sprawdzone metody zachowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który ukończy kurs przeciwpożarowy w sieci, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on bardziej doświadczony w momentach zagrożenia, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie reagując na wypadki losowe.

Nasze atuty

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
 • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.
 • Dzwoń!
  Telefon: 660 562 830
  Czynne od 9 - 16 poniedziałek - piątek

  Gdzie nas znajdziesz

  Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Lędziny oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

  Kup u nas

  W naszej ofercie znajdują się:

  • Kursy wstępne BHP
  • Kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia BHP w języku angielskim
  • Szkolenia zawodowe
  • Szkolenie BHP okresowe

  Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Pracujemy szybko i sprawnie w branży szkoleniowo-edukacyjnej.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie BHP Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Zawiercie, szkolenie BHP wstępne Knurów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Toszek, kurs wstępny BHP dla pracowników online Kłobuck, kurs PPOŻ Wilamowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Dąbrowa Górnicza, kurs PPOŻ w sieci Szczekociny, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Cieszyn, kurs wstępny BHP Wisła, szkolenie BHP wstępne w sieci Świętochłowice, kurs wstępny BHP przez internet Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne przez internet Krzanowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Myszków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Lędziny, kurs okresowy BHP dla pracowników online Blachownia, szkolenie PPOŻ przez internet Piekary Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Zabrze, kurs wstępny BHP Jaworzno, kurs wstępny BHP dla pracowników Łaziska Górne, kurs PPOŻ i kurs BHP online Rydułtowy, szkolenie PPOŻ w sieci Szczyrk, szkolenie BHP Pszczyna, kurs BHP Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP dla pracowników online Miasteczko Śląskie, kurs BHP Radlin, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Katowice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Siewierz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Orzesze, kurs okresowy BHP dla pracowników Koziegłowy, kurs okresowy BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP Pilica, szkolenie BHP wstępne online Mysłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Częstochowa, szkolenie PPOŻ Gliwice, szkolenie PPOŻ przez internet Lubliniec, kurs wstępny BHP w sieci Rybnik, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Woźniki, kurs PPOŻ Imielin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników Czechowice-Dziedzice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Skoczów, kurs BHP Pszów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP dla pracowników Bytom, szkolenie BHP wstępne Sośnicowice, szkolenie BHP Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne Sławków, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Kalety, szkolenie PPOŻ Pyskowice, kurs PPOŻ Ruda Śląska, szkolenie PPOŻ Ustroń, kurs wstępny BHP przez internet Wojkowice, kurs PPOŻ online Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników Będzin

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy możliwe jest zamówić szkolenie BHP z datą wsteczną?

  Firmy nie mogą umniejszać znaczenia nakazów nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. Warto być przewidującym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza podrabianie akt, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

  Jak długo obowiązuje internetowy kurs BHP?

  Kurs BHP obejmuje szkolenie podstawowe i okresowe. Kursy okresowe, zależne od typu pracy i posady zajmowanej przez przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

  Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

  Na zamówienie Klienta przygotowujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ze względu na to, że to kurs online, wykonujemy je także w weekendy oraz dni niepracujące.

  Kiedy trzeba zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP powinno się zrobić do dnia, w którym traci ważność. Akceptowalna jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono związane tematycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP musi mieć miejsce najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się przeprowadzić w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych osób zatrudnionych) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

  Kto musi ukończyć kurs BHP?

  Kurs BHP powinien odbyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę a także studenci odbywający praktykę studencką i uczniowie szkół zawodowych praktykujący zawód. Zakończony kurs BHP muszą posiadać też pracodawcy (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Szkolenie BHP PPOŻ wyniki