Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Łazy

Szkolenia BHP Łazy

Potrzebujesz szkolenia BHP online w Łazach? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

O naszej firmie

Naszą obecną działalność prowadzimy od 2009 roku. Już od powstania działalności naszej firmy stawiamy na ciągły rozwój oraz doskonalenie umiejętności obsługi klientów. Naszą pracę (zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP dla firm) wykonujemy z dbałością o szczegóły i przyjemnością. Z tego powodu jeżeli poszukujesz prawdziwych fachowców w branży, warto skontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Jesteśmy przygotowani do organizacji kursów BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych gałęzi gospodarki, co wiąże się z innymi zasadami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, handlowców, a nawet kadry zarządzającej oraz prezesów. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za szkolenie jest niewysoka, a termin wskazany przez składającego zamówienie.

Funkcjonujemy na obszarze całej Polski i byliśmy innowatorem w realizowaniu kursów online. Jedną z pozycji w naszej ofercie jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Pozwala to zmniejszyć wydatki po stronie firmy, które powinno się ponieść na skutek wyjazdów służbowych, kosztów hotelów oraz pozostałych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Kurs BHP dla personelu pozwala znacznie ograniczyć wydatki, organizowane jest także w czasie dogodnym dla każdego. Jeżeli interesuje Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia online na pewno będzie interesująca.

Pracujemy z starannie dobraną, a przy tym doświadczoną drużyną szkoleniowców, która tworzy zgrany i sprawnie współpracujący team. Dlatego oferujemy kurs BHP online opracowany w oparciu o innowacyjne metody techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem łączy internetowych. W ten sposób jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie BHP dla personelu z każdego miejsca kraju. Szybko i efektywnie przekażemy niezbędne informacje podwładnym , w tym kierownikom. Kurs BHP w sieci to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Kurs PPOŻ przez Internet

Nasza oferta nauki przez Internenet obejmuje także szkolenie PPOŻ. Nasi wykładowcy podczas zajęć e-learningu aktualizują oraz uzupełniają umiejętności uczestników, zwłaszcza w obszarze oceny niebezpieczeństw, które występują w procesach pracy i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników dobre metody działania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe w sieci, doskonale zdaje sobie sprawę, jak działać w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po ukończeniu kursu przeciwpożarowego jest on znacznie bardziej świadomy w momentach ryzyka, chętniej, błyskawicznie i pewniej reagując w sytuacjach nagłych.

Zalety naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, światowe podejście i ludzie z pasją!
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
  • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Zadzwoń do nas teraz.
Telefon: 660562830 E-mail: biuro@szkolenie-bhp.slask.pl
Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku 9 - 16

Gdzie działamy

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Łazy oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Oferujemy

Czym się zajmujemy?

   • Kursy wstępne BHP
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Internetowe kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy zawodowe

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości napisz lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP wstępne przez internet Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Żywiec, kurs wstępny BHP Świętochłowice, szkolenie BHP wstępne w sieci Pyskowice, kurs wstępny BHP Żory, kurs wstępny BHP dla pracowników Lubliniec, kurs okresowy BHP dla pracowników online Krzanowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Blachownia, kurs wstępny BHP dla pracowników online Skoczów, kurs BHP Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników Częstochowa, kurs PPOŻ Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Mysłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Koziegłowy, kurs BHP Siewierz, kurs PPOŻ Pilica, kurs wstępny BHP przez internet Ogrodzieniec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Sosnowiec, szkolenie PPOŻ Knurów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Zawiercie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Radlin, szkolenie BHP Rybnik, szkolenie BHP Zabrze, szkolenie PPOŻ w sieci Imielin, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Mikołów, kurs PPOŻ przez internet Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne w sieci Czechowice-Dziedzice, szkolenie PPOŻ przez internet Żarki, szkolenie PPOŻ Toszek, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Bielsko-Biała, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Ruda Śląska, kurs wstępny BHP online Katowice, szkolenie PPOŻ Wilamowice, kurs wstępny BHP w sieci Lędziny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Bytom, kurs wstępny BHP Orzesze, kurs okresowy BHP dla pracowników Pszczyna, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Piekary Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Szczekociny, szkolenie BHP wstępne Sośnicowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników online Łaziska Górne, kurs wstępny BHP dla pracowników Czeladź, szkolenie BHP Będzin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Racibórz, szkolenie BHP wstępne Dąbrowa Górnicza, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Kłobuck, szkolenie BHP wstępne Jaworzno, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Kalety, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników Sławków, szkolenie PPOŻ online Woźniki, kurs PPOŻ Pszów, kurs PPOŻ przez internet Szczyrk, kurs BHP Cieszyn

FAQ

Czy możliwe jest odbyć szkolenie BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie powinni ignorować regulacji dotyczących systematycznych szkoleń BHP. opłaca się być przewidującym pracodawcą i kurs BHP dla pracowników organizować we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fabrykowanie dokumentacji, za co grozi nawet kara więzienia.

Jak długo ważny jest sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i okresowe. Szkolenia okresowe, w zależności od typu pracy i funkcji osobę zatrudnioną, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie osób zainteresowanych szkoleniem przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to szkolenie online, realizujemy je także w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji trzeba zrobić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP powinno się zaliczyć do dnia, w którym traci ważność. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie wstępne BHP musi mieć miejsce najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy przeprowadzić w czasie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla pozostałych pracowników) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto powinien mieć kurs BHP?

Kurs BHP powinien odbyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także młodzi ludzie rozpoczynający praktykę studencką i adepci placówek zawodowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP muszą mieć też pracodawcy (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki