Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Miasteczku Śląskim?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Miasteczko Śląskie

Szkolenia BHP Miasteczko Śląskie

Poszukujesz wstępnego szkolenia BHP w Miasteczku Śląskim? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy kursy BHP wstępne i okresowe zarówno w formie stacjonarnej i e-learningowej.

Kilka słów o naszej firmie

Naszą obecną działalność prowadzimy od 2009 roku. Już od rozpoczęcia naszej działalności stale się rozwijamy oraz podnosimy jakość obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla firm i lubimy swoją pracę. Dzięki temu, w dowolnym momencie można liczyć na naszą fachową pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Funkcjonujemy na obszarze całej Polski i byliśmy pionierem w przygotowywaniu szkoleń przez Internet. Jedną z propozycji w naszym asortymencie jest szkolenie BHP metodą e-learningu. Pozwala to ograniczyć nakłady po stronie przedsiębiorstwa, które trzeba ponieść z tytułu podróży służbowych, noclegów oraz pozostałych formalności z tego wynikających. Kurs BHP dla pracowników pozwala znacznie zmniejszyć wydatki, planowane jest także w okresie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia online na pewno będzie zadowalająca.

Dysponujemy starannie dobraną, a także kompetentną drużyną szkoleniowców, która tworzy zgrany i sprawnie współpracujący zespół. Z tego powodu organizujemy kurs BHP e-learningowy opracowany w oparciu o innowacyjne narzędzia technologiczne i koordynacyjne, z użyciem łączy internetowych. Właśnie tak jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs BHP dla personelu z każdego miejsca Polski. Sprawnie i efektywnie przekażemy niezbędne informacje pracownikom oraz menadżerom. Kurs BHP przez Internet nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zgodne z aktualnymi przepisami, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia szkoleń BHP dla pracowników różnych gałęzi gospodarki, co wiąże się z różnorodnymi przepisami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet kierowników i dyrektorów oraz samych pracodawców. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, cena za kurs jest niewysoka, a czas jego organizacji wyznaczony przez Usługobiorcę.

Kurs przeciwpożarowy w sieci

Atrakcyjna oferta nauki przez Internenet zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć e-learningu uaktualniają oraz uzupełniają umiejętności pracowników, szczególnie w obszarze zdefiniowania ryzyk, które pojawiają się w procesach wykonywania obowiązków służbowych i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u pracowników sprawdzone wzorce postępowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który przejdzie szkolenie przeciwpożarowe online, będzie wiedział, jak zachować się w warunkach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu kursu PPOŻ będzie on znacznie bardziej doświadczony w momentach ryzyka, chętniej, ekspresowo i pewniej reagując w sytuacjach nagłych.

Szkolenia okresowe BHP w Miasteczku Śląskim
Telefon: 660562830
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek od 9tej do 16tej

Jesteśmy znani z...

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Miasteczko Śląskie oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Zamów u nas

W naszej ofercie znajdują się:

   • Internetowe kursy wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Szkolenie BHP wstępne
   • Szkolenie BHP okresowe

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Pracujemy szybko i profesjonalnie w branży edukacyjnej.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP wstępne w sieci Skoczów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Częstochowa, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Siewierz, kurs okresowy BHP dla pracowników online Tychy, kurs okresowy BHP dla pracowników Mikołów, kurs okresowy BHP dla pracowników Poręba, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Ogrodzieniec, szkolenie PPOŻ w sieci Ruda Śląska, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Toszek, szkolenie BHP wstępne w sieci Bieruń, kurs wstępny BHP w sieci Rybnik, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP Szczyrk, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Krzanowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Jaworzno, szkolenie PPOŻ Sośnicowice, kurs wstępny BHP Sławków, kurs wstępny BHP przez internet Wilamowice, kurs BHP Lędziny, szkolenie BHP wstępne w sieci Mysłowice, kurs wstępny BHP Bytom, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Pyskowice, szkolenie PPOŻ online Czeladź, kurs PPOŻ w sieci Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Imielin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Zawiercie, kurs wstępny BHP dla pracowników online Myszków, szkolenie BHP Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Będzin, szkolenie PPOŻ online Strumień, kurs BHP Knurów, kurs wstępny BHP dla pracowników Miasteczko Śląskie, kurs BHP Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne Bielsko-Biała, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Żywiec, szkolenie BHP wstępne Piekary Śląskie, kurs PPOŻ Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP Orzesze, kurs PPOŻ Gliwice, kurs wstępny BHP dla pracowników Ustroń, szkolenie BHP wstępne Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Kłobuck, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Radzionków, kurs wstępny BHP w sieci Pilica, kurs okresowy BHP dla pracowników online Cieszyn, szkolenie BHP Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP dla pracowników Świętochłowice, szkolenie PPOŻ Żarki, kurs okresowy BHP dla pracowników Wisła, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Sosnowiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Lubliniec, kurs PPOŻ przez internet Zabrze, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Pszów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Kuźnia Raciborska, szkolenie PPOŻ Szczekociny, kurs PPOŻ Chorzów

Często zadawane pytania

Czy mogę zamówić szkolenie BHP z datą wsteczną?

Firmy nie powinni ignorować regulacji dotyczących okresowych szkoleń BHP. opłaca się być odpowiedzialnym pracodawcą i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną to fałszowanie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

W jakim ogresie obowiązuje sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie podstawowe i okresowe. Kursy okresowe, w zależności od branży i stanowiska osobę zatrudnioną, organizuje się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Zgodnie z wolą osób zainteresowanych szkoleniem przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ze względu na to, że to szkolenie w sieci, przeprowadzamy je także w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

Kiedy należy zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Możliwa jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono połączone merytorycznie z nowym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP powinno być zorganizowane najpóźniej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od chwili rozpoczęcia pracy.

Kto powinien przejść kurs BHP?

Kurs BHP musi ukończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz żacy rozpoczynający praktyki i uczniowie szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Skończony kurs BHP powinni posiadać również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki