Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Mikołowie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Mikołów

Szkolenia BHP Mikołów

Potrzebujesz szkolenia BHP online w Mikołowie? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy kursy BHP wstępne i okresowe zarówno w formie online i stacjonarnej.

Poznaj nas

Firma nasza istnieje na Śląsku od 2009 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Nasze zadania (zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla pracowników) wykonujemy z dbałością o detale i pasją. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom oferowanych usług. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Oferta kursy BHP

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Mikołów mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Jesteśmy przygotowani do organizacji szkoleń BHP dla pracowników wielu branż, co wiąże się z innymi przepisami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, przedstawicieli działów sprzedaży, a nawet menadżerów oraz członków zarządu. To bez różnicy, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest atrakcyjna, a termin wybrany przez składającego zamówienie.

Współpracujemy z wszechstronną, a także kompetentną drużyną szkoleniowców, która stanowi dobrze dobrany i sprawnie współpracujący team. Z tego powodu organizujemy kurs BHP online oparty o innowacyjne narzędzia technologiczne i organizacyjne, z użyciem sieci internetowych. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować szkolenie BHP dla pracowników z każdego rejonu Polski. Szybko i skutecznie przekażemy niezbędne informacje podwładnym oraz kierownikom. Kurs BHP online to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi przepisami, poświadczone kompletną dokumentacją.

Działamy na terenie całej Polski i byliśmy pionierem w przygotowywaniu szkoleń w sieci. Jedną z propozycji w naszym asortymencie jest nauka BHP online. Daje to możliwość ograniczyć koszty ze strony przedsiębiorcy, które trzeba ponieść na skutek podróży pracowniczych, kosztów hotelów oraz pozostałych procedur z tego wynikających. Szkolenie BHP dla podwładnych pozwala znacznie ograniczyć wydatki, organizowane jest również w okresie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeżeli ciekawi Państwa tani kurs BHP, cena szkolenia online na pewno okaże się zadowalająca.

Kurs PPOŻ w sieci

Atrakcyjna propozycja szkoleń online to również szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w trakcie zajęć w internecie aktualizują oraz poszerzają informacje personelu firmy, zwłaszcza w zakresie zdefiniowania ryzyk, które występują w czasie pracy i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy właściwe wzorce zachowania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który ukończy kurs przeciwpożarowy online, będzie wiedział, w jaki sposób działać w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu kursu PPOŻ jest on znacznie bardziej świadomy w momentach zagrożenia, z zapałem, szybciej i bardziej zdecydowanie reagując w chwilach kryzysu.

Dlaczego nasza firma?

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, światowe podejście i ludzie z pasją!
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres trwania kursu.

Gdzie nas znajdziesz

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Mikołów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Dzwoń 660 562 830 albo napisz do nas kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
Telefony odbieramy od 9tej do 16tej pon-pt

Oferta

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Szkolenia wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Okresowe szkolenia BHP

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs okresowy BHP dla pracowników Cieszyn, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Knurów, szkolenie BHP Świętochłowice, kurs PPOŻ w sieci Lędziny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Czeladź, kurs wstępny BHP Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP Bieruń, szkolenie PPOŻ Skoczów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wojkowice, szkolenie PPOŻ w sieci Żarki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Kuźnia Raciborska, kurs PPOŻ w sieci Wilamowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Bytom, szkolenie BHP wstępne przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Siewierz, kurs wstępny BHP Szczekociny, szkolenie PPOŻ w sieci Pszczyna, szkolenie BHP wstępne Myszków, kurs BHP Pszów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne przez internet Miasteczko Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Toszek, kurs PPOŻ i kurs BHP online Katowice, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne w sieci Chorzów, szkolenie PPOŻ przez internet Tychy, kurs BHP Strumień, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Ustroń, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Wisła, kurs wstępny BHP przez internet Mikołów, kurs okresowy BHP dla pracowników Ruda Śląska, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Jaworzno, kurs wstępny BHP online Imielin, szkolenie BHP Pilica, kurs wstępny BHP Gliwice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Lubliniec, kurs wstępny BHP dla pracowników Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Będzin, szkolenie PPOŻ Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koniecpol, kurs PPOŻ i kurs BHP online Szczyrk, kurs PPOŻ Łaziska Górne, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Częstochowa, kurs PPOŻ Racibórz, kurs wstępny BHP w sieci Pyskowice, szkolenie BHP wstępne Sośnicowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Rybnik, kurs okresowy BHP dla pracowników Krzanowice, kurs PPOŻ Siemianowice Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników online Kalety, kurs wstępny BHP dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie PPOŻ Ogrodzieniec, kurs BHP Żory, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Kłobuck, szkolenie BHP wstępne Zawiercie, kurs wstępny BHP dla pracowników Radzionków

FAQ

Czy można wykupić kurs BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie powinni bagatelizować nakazów dotyczących okresowych szkoleń BHP. Warto być odpowiedzialnym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników organizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza podrabianie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara więzienia.

Jak długo obowiązuje internetowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i okresowe. Kursy okresowe, zależne od zawodu i funkcji osobę zatrudnioną, wykonuje się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Na zamówienie firmy przygotowujemy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to nauka w sieci, wykonujemy je również w weekendy oraz dni niepracujące.

Kiedy należy zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP powinno się wykonać do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono związane merytorycznie z bieżącym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP powinno być zorganizowane najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba przeprowadzić w czasie do 6 miesięcy (dla pracodawców i kierowników) lub 1 roku (dla pozostałych osób zatrudnionych) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi przejść kurs BHP?

Kurs BHP powinien ukończyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także żacy odbywający praktyki i słuchacze placówek branżowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP powinni mieć też pracodawcy (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki