Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Mysłowicach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Mysłowice

Szkolenia BHP Mysłowice

Szukasz okresowego kursu BHP dla firmy w Mysłowicach? Możemy Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym kolejnym klientem.

Kilka słów o nas

Historia firmy sięga 2009 roku. Już od rozpoczęcia działalności naszej firmy wciąż rozwijamy się oraz podnosimy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień pracujemy nad szkoleniami BHP. Robim to z przyjemnością i zaangażowaniem. Między innymi z tego powodu jeśli szukasz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, warto kontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Tanie szkolenia BHP

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całej Polski i byliśmy innowatorem w realizowaniu kursów online. Wśród wielu propozycji w naszym katalogu jest kurs BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość zmniejszyć koszty ze strony przedsiębiorstwa, które należy ponieść z powodu wyjazdów pracowniczych, zakwaterowania oraz pozostałych procedur z tym związanych. Kurs BHP dla personelu daje możliwość do maksimum ograniczyć nakłady finansowe, odbywa się również w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy ciekawi Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia online z pewnością okaże się satysfakcjonująca.

Współpracujemy z wszechstronną, a przy tym doświadczoną grupą nauczycieli, która stanowi dobrze dobrany i doskonale współpracujący zespół. Dlatego organizujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący nowatorskie narzędzia technologiczne i koordynacyjne, z użyciem sieci internetowych. W ten sposób możemy zorganizować szkolenie BHP dla pracowników z każdego zakątka Polski. Sprawnie i skutecznie przekażemy praktyczne wiadomości pracownikom oraz menadżerom. Kurs BHP przez Internet to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z aktualnymi przepisami, poświadczone pełną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia szkoleń BHP dla pracowników wielu gałęzi gospodarki, co ma związek z różnorodnymi przepisami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, handlowców, a także kierowników i dyrektorów oraz członków zarządu. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest atrakcyjna, a termin wybrany przez Usługobiorcę.

Szkolenie przeciwpożarowe przez Internet

Przygotowana przez nas oferta nauki przez Internenet to także szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele w toku zajęć w internecie odnawiają oraz pogłębiają umiejętności personelu firmy, szczególnie w obszarze zdefiniowania ryzyk, które występują w toku wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy właściwe metody działania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe online, wie, w jaki sposób postępować w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu kursu PPOŻ będzie on znacznie bardziej doświadczony w momentach ryzyka, z zapałem, szybciej i fachowo reagując w sytuacjach nagłych.

Dlaczego nasza firma?

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, światowe podejście i ludzie z pasją!
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Gdzie nas znajdziesz

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Mysłowice, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Oferujemy

Czym się zajmujemy?

   • Kursy okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Kursy wstępne BHP
   • Szkolenie BHP wstępne

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Chcesz wiedzieć więcej w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP wstępne dla pracowników Żarki, kurs okresowy BHP dla pracowników online Radzionków, szkolenie BHP Będzin, kurs wstępny BHP online Radlin, szkolenie BHP Siewierz, szkolenie BHP wstępne Blachownia, kurs wstępny BHP Lubliniec, kurs PPOŻ w sieci Kłobuck, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Zawiercie, kurs BHP Tarnowskie Góry, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Żory, kurs okresowy BHP dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne Imielin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koziegłowy, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników Rybnik, szkolenie BHP Orzesze, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Bytom, kurs okresowy BHP dla pracowników Pszczyna, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Skoczów, szkolenie BHP wstępne w sieci Cieszyn, szkolenie PPOŻ Ustroń, szkolenie PPOŻ w sieci Kalety, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Jastrzębie-Zdrój, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Kuźnia Raciborska, kurs okresowy BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie BHP wstępne przez internet Myszków, kurs wstępny BHP przez internet Gliwice, kurs PPOŻ Racibórz, kurs wstępny BHP dla pracowników Knurów, szkolenie PPOŻ Szczekociny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Wilamowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Chorzów, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Strumień, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pilica, kurs wstępny BHP dla pracowników Łazy, kurs wstępny BHP dla pracowników online Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne Wojkowice, kurs wstępny BHP w sieci Szczyrk, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Lędziny, szkolenie BHP wstępne przez internet Mikołów, kurs BHP Pyskowice, szkolenie PPOŻ Toszek, szkolenie PPOŻ w sieci Pszów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Koniecpol, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Ruda Śląska, kurs BHP Krzanowice, kurs wstępny BHP Sosnowiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bieruń, kurs PPOŻ Czechowice-Dziedzice, kurs PPOŻ Katowice, szkolenie PPOŻ online Częstochowa, kurs PPOŻ przez internet Dąbrowa Górnicza, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Żywiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Świętochłowice, kurs wstępny BHP Czeladź

FAQ

Czy możliwe jest odbyć kurs BHP z terminem wstecznym?

Pracodawcy nie mogą umniejszać znaczenia regulacji nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przewidującym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza podrabianie akt, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

Jak długo obowiązuje sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, zależne od typu pracy i posady zajmowanej przez przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie Klienta przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to kurs przez Interenet, przeprowadzamy je również w weekendy oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji należy zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Dopuszczalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono powiązane merytorycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP musi mieć miejsce najdalej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się przeprowadzić w terminie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 1 roku (dla pozostałych pracowników) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi mieć kurs BHP?

Kurs BHP powinien ukończyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także żacy rozpoczynający praktyki i uczniowie placówek branżowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP muszą mieć też pracodawcy (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki