Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Ogrodzieńcu?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Ogrodzieniec

Szkolenia BHP Ogrodzieniec

Szukasz kursu BHP online dla firmy w Ogrodzieńcu? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy kursy BHP wstępne i okresowe w formie e-learningowej, jak i stacjonarnej.

Poznaj naszą firmę

Na Śląsku jak i w całej Polsce działamy od 2009 roku. Od powstania działalności naszej firmy wciąż udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Naszą pracę (zajmujemy się realizowaniem szkoleń BHP dla pracowników) wykonujemy z zaangażowaniem i pasją. Z tego powodu jeżeli poszukujesz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej skontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Tanie szkolenia BHP

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Ogrodzieniec mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Skontaktuj się 660562830 albo wyślij nam mejla kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
Zadzwoń do nas 9 - 16 pon-pt

Pracujemy z starannie dobraną, a przy tym doświadczoną kadrą wykładowców, która stanowi dobrze dobrany i świetnie współdziałający team. Z tego powodu przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy wykorzystujący innowacyjne rozwiązania techniczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem sieci informatycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs BHP dla personelu z każdego miejsca kraju. Błyskawicznie i skutecznie przekażemy potrzebne informacje podwładnym oraz menadżerom. Kurs BHP online to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi przepisami, poświadczone pełną dokumentacją.

Działamy na terenie całej Polski i staliśmy się innowatorem w realizowaniu kursów przez Internet. Wśród wielu propozycji w naszej ofercie jest szkolenie BHP przez internet. Pozwala to ograniczyć koszty po stronie przedsiębiorstwa, które trzeba ponieść z tytułu podróży służbowych, zakwaterowania oraz innych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Szkolenie BHP dla personelu pozwala maksymalnie zmniejszyć wydatki, odbywa się również w terminie wygodnym dla wszystkich partnerów. W przypadku, gdy interesuje Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia w sieci bez wątpienia będzie interesująca.

Jesteśmy przygotowani do realizacji szkoleń BHP dla pracowników różnych specjalności, co wiąże się z innymi przepisami BHP. Zorganizujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, nauczycieli, handlowców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz samych pracodawców. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest atrakcyjna, a okres, którym się odbędzie wyznaczony przez Klienta.

Szkolenie przeciwpożarowe przez Internet

Przygotowana przez nas oferta szkoleń online zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć w internecie uaktualniają oraz uzupełniają umiejętności uczestników, zwłaszcza w zakresie określenia niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w toku pracy i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykształcić u przedstawicieli Państwa firmy właściwe sposoby działania w sytuacji kryzysowej. Fachowiec, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, wie, w jaki sposób zachować się w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu kursu przeciwpożarowego jest on znacznie bardziej świadomy w chwilach ryzyka, z zapałem, szybciej i bardziej zdecydowanie odpowiadając w chwilach kryzysu.

Zalety naszej firmy

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.

Odwiedź nas

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Ogrodzieniec, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Nasza oferta

Czym się zajmujemy?

   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Szkolenia okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia wstępne BHP

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Celem nadrzędnym naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP dla pracowników Czeladź, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Szczyrk, kurs wstępny BHP dla pracowników Tychy, kurs wstępny BHP dla pracowników online Cieszyn, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Mysłowice, kurs PPOŻ online Poręba, szkolenie PPOŻ online Miasteczko Śląskie, szkolenie PPOŻ w sieci Koniecpol, szkolenie PPOŻ Ruda Śląska, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Chorzów, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Będzin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Toszek, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Rybnik, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Mikołów, szkolenie BHP Rydułtowy, kurs BHP Jaworzno, kurs PPOŻ Zawiercie, szkolenie PPOŻ Blachownia, kurs PPOŻ i kurs BHP online Orzesze, kurs BHP Żory, szkolenie BHP wstępne Żarki, kurs wstępny BHP online Sosnowiec, szkolenie BHP Czechowice-Dziedzice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Bielsko-Biała, kurs PPOŻ Myszków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Zabrze, kurs okresowy BHP dla pracowników Knurów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koziegłowy, szkolenie BHP wstępne Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne Lędziny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Bytom, kurs okresowy BHP dla pracowników online Woźniki, szkolenie BHP wstępne online Szczekociny, kurs wstępny BHP online Ustroń, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników Katowice, szkolenie BHP wstępne przez internet Wojkowice, kurs wstępny BHP online Skoczów, kurs okresowy BHP dla pracowników Wilamowice, kurs wstępny BHP Radzionków, szkolenie PPOŻ online Jastrzębie-Zdrój, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Dąbrowa Górnicza, kurs BHP Imielin, kurs PPOŻ online Krzanowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Lubliniec, szkolenie BHP Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Żywiec, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Piekary Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pilica, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Częstochowa, szkolenie BHP wstępne przez internet Strumień, szkolenie PPOŻ Pyskowice, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Kalety, kurs wstępny BHP Ogrodzieniec, kurs PPOŻ Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP Radlin

Często zadawane pytania

Czy mogę odbyć szkolenie BHP z datą wsteczną?

Firmy nie powinni umniejszać znaczenia nakazów odnoszących się do regularnych szkoleń BHP. Warto być przewidującym szefem i kurs BHP dla pracowników realizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza podrabianie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara więzienia.

W jakim ogresie obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i okresowe. Kursy okresowe, zależne od typu pracy i posady zajmowanej przez osobę zatrudnioną, przeprowadza się maksymalnie co rok (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (stanowiska administracyjno–biurowe).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Zgodnie z wolą osób zainteresowanych szkoleniem przygotowujemy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to kurs online, wykonujemy je również w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji należy zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP powinno się zaliczyć najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Możliwa jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono powiązane merytorycznie z nowym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP musi być zorganizowane najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy odbyć w terminie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od momentu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien przejść kurs BHP?

Kurs BHP ma zakończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie przychodzący na praktyki i adepci placówek branżowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP powinni posiadać też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki