Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Pilica

Szkolenia BHP Pilica

Poszukujesz kursu BHP online w Pilicy? Dobrze się składa.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym kolejnym klientem.

O naszej firmie

Istniejemy na rynku polskim już od 2009 roku. Od początku naszej działalności stale rozwijamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych możliwych standardów. Na co dzień pracujemy nad aranżacją szkoleń BHP dla pracowników. Robim to z dbałością o szczegóły i przyjemnością. Dlatego jeśli szukasz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej kontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Czekamy na Twój telefon!
Tel. 660562830
Pracujemy od 9tej do 16tej od poniedziałku do piątku

Jesteśmy gotowi do prowadzenia szkoleń BHP dla pracowników wielu branż, co ma związek z różnorodnymi przepisami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, sprzedawców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz członków zarządu. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za kurs jest atrakcyjna, a okres, którym się odbędzie wyznaczony przez Klienta.

Dysponujemy starannie dobraną, a także fachową drużyną szkoleniowców, która tworzy dobrze dobrany i sprawnie współdziałający team. Dzięki temu organizujemy kurs BHP e-learningowy opracowany w oparciu o nowoczesne rozwiązania techniczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem łączy informatycznych. W ten sposób jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie BHP dla pracowników z każdego zakątka kraju. Szybko i skutecznie dostarczymy niezbędne informacje pracownikom oraz menadżerom. Kurs BHP przez Internet to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z najnowszymi przepisami, poświadczone pełną dokumentacją.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całego kraju i byliśmy pionierem w realizowaniu szkoleń online. Jedną z propozycji w naszym katalogu jest kurs BHP online. Daje to możliwość zredukować koszty po stronie firmy, które powinno się ponieść na skutek wyjazdów pracowniczych, zakwaterowania oraz pozostałych procedur z tego wynikających. Kurs BHP dla pracowników pozwala znacznie zawęzić koszty, odbywa się również w okresie odpowiadającym obu stronom. Jeżeli interesuje Państwa niedrogi kurs BHP, cena kursu online na pewno będzie satysfakcjonująca.

Kurs PPOŻ online

Atrakcyjna oferta szkoleń przez Internenet zawiera w sobie również kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele podczas zajęć w internecie aktualizują oraz poszerzają informacje pracowników, szczególnie w obszarze określenia ryzyk, które występują w toku pracy i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u przedstawicieli Państwa firmy sprawdzone sposoby postępowania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który ukończy kurs przeciwpożarowy online, wie, jak działać w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ będzie on znacznie bardziej świadomy w momentach niebezpiecznych, z zapałem, ekspresowo i bardziej zdecydowanie odpowiadając w chwilach kryzysu.

Dlaczego nasza firma?

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, światowe podejście i ludzie z pasją!
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
  • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres trwania kursu.

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Pilica oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Kup u nas

W naszej ofercie znajdują się:

   • Kursy wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Internetowe szkolenia okresowe BHP
   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Kursy wstępne

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Pracujemy wydajnie i profesjonalnie w branży szkoleniowej.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie okresowe BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Pilica, szkolenie PPOŻ Lubliniec, szkolenie PPOŻ Zabrze, kurs wstępny BHP w sieci Blachownia, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Lędziny, kurs wstępny BHP Bielsko-Biała, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Kłobuck, szkolenie BHP wstępne Łazy, szkolenie BHP Skoczów, kurs BHP Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP dla pracowników Woźniki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Chorzów, kurs wstępny BHP online Knurów, szkolenie PPOŻ w sieci Racibórz, kurs PPOŻ w sieci Koniecpol, szkolenie BHP Szczekociny, kurs PPOŻ i kurs BHP online Toszek, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Kuźnia Raciborska, szkolenie PPOŻ Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP dla pracowników Częstochowa, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Sosnowiec, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Wojkowice, kurs PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP Kalety, kurs okresowy BHP dla pracowników online Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Orzesze, szkolenie BHP wstępne w sieci Mysłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Rydułtowy, kurs okresowy BHP dla pracowników Piekary Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sośnicowice, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Wilamowice, kurs PPOŻ Krzanowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ustroń, kurs PPOŻ Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Czeladź, szkolenie BHP Szczyrk, kurs okresowy BHP dla pracowników Mikołów, kurs BHP Radlin, szkolenie BHP wstępne online Żarki, szkolenie PPOŻ online Rybnik, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wisła, szkolenie BHP wstępne online Żory, kurs wstępny BHP Pszczyna, kurs wstępny BHP dla pracowników Łaziska Górne, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne Zawiercie, kurs wstępny BHP w sieci Jaworzno, kurs okresowy BHP dla pracowników online Koziegłowy, szkolenie PPOŻ w sieci Myszków, kurs BHP Katowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Cieszyn, kurs okresowy BHP dla pracowników online Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne Będzin, kurs PPOŻ przez internet Pyskowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Strumień, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pszów

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wykupić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

Firmy nie mogą umniejszać znaczenia regulacji nakładających obowiązek odbywania systematycznych szkoleń BHP. opłaca się być odpowiedzialnym szefem i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fabrykowanie dokumentacji, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

Jak długo ważny jest internetowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie podstawowe i okresowe. Szkolenia okresowe, w zależności od branży i posady zajmowanej przez pracownika, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (gdy obowiązki związane są z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na życzenie firmy przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to nauka online, przeprowadzamy je również w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

Kiedy trzeba zamówić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP należy zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Możliwa jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono powiązane merytorycznie z nowym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP musi odbyć się najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy zorganizować w terminie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od chwili rozpoczęcia pracy.

Kto powinien mieć kurs BHP?

Kurs BHP musi zakończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie przychodzący na praktykę studencką i adepci placówek zawodowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP powinni posiadać również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki