Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Poręba

Szkolenia BHP Poręba

Potrzebujesz okresowego szkolenia BHP dla firmy w Porębie? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym klientem.

Poznaj nas

Nasza działalność została utworzona w 2009 roku. Już od rozpoczęcia naszego istnienia stawiamy na ciągły rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla firm. Pracujemy z przyjemnością i dbałością o szczegóły. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom wykonywanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia kursów BHP dla przedstawicieli różnych branż, co ma związek z różnorodnymi standardami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla fachowców z branż inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, sprzedawców, a także menadżerów oraz członków zarządu. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest niewysoka, a okres, którym się odbędzie wybrany przez składającego zamówienie.

Działamy na obszarze całej Polski i byliśmy innowatorem w przygotowywaniu szkoleń w sieci. Jedną z propozycji w naszym katalogu jest kurs BHP metodą e-learningu. Daje to możliwość zredukować wydatki po stronie przedsiębiorcy, które powinno się ponieść z powodu delegacji służbowych, kosztów hotelów i innych procedur z tym związanych. Szkolenie BHP dla podwładnych daje możliwość do maksimum zawęzić koszty, organizowane jest też w okresie odpowiadającym obu stronom. Jeżeli ciekawi Państwa tani kurs BHP, cena szkolenia internetowego bez wątpienia będzie satysfakcjonująca.

Dysponujemy wszechstronną, a przy tym kompetentną drużyną wykładowców, która stanowi zgrany i doskonale współpracujący zespół. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP internetowy oparty o innowacyjne narzędzia technologiczne i logistyczne, z wykorzystaniem łączy internetowych. W ten sposób możemy przygotować kurs BHP dla pracowników z każdego miejsca Polski. Szybko i fachowo przekażemy praktyczne wiadomości pracownikom oraz kierownikom. Kurs BHP w sieci to pełnowartościowy produkt. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z najnowszymi przepisami, poświadczone kompletną dokumentacją.

Dzwoń teraz!
Tel.: 660562830 E-mail: szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl
Czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9 - 16

Szkolenie przeciwpożarowe online

Atrakcyjna propozycja nauki online to również szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć w internecie uaktualniają oraz poszerzają informacje personelu firmy, zwłaszcza w obszarze określenia ryzyk, które występują w toku pracy i wiążącego się z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u pracowników dobre wzorce zachowania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, doskonale zdaje sobie sprawę, w jaki sposób postępować w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ jest on znacznie bardziej świadomy w momentach niebezpiecznych, chętniej, szybciej i fachowo odpowiadając w chwilach kryzysu.

To dla nas ważne

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres trwania kursu.

Gdzie nas znajdziesz

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Poręba oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia okresowe BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Szkolenie BHP okresowe

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Główną misją naszej firmy jest Twoje zadowolenie.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs PPOŻ Sosnowiec, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Kłobuck, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Gliwice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Racibórz, kurs okresowy BHP dla pracowników Imielin, kurs PPOŻ online Blachownia, kurs wstępny BHP dla pracowników online Orzesze, kurs wstępny BHP przez internet Pilica, kurs PPOŻ Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników Strumień, kurs BHP Mikołów, szkolenie PPOŻ Tarnowskie Góry, szkolenie BHP wstępne Siewierz, kurs wstępny BHP Czechowice-Dziedzice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Szczekociny, kurs BHP Koziegłowy, szkolenie PPOŻ przez internet Toszek, szkolenie PPOŻ Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie PPOŻ online Radlin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Świętochłowice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Łazy, kurs wstępny BHP Czeladź, szkolenie BHP Jaworzno, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Bieruń, kurs wstępny BHP dla pracowników Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP w sieci Cieszyn, kurs PPOŻ Siemianowice Śląskie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Wojkowice, szkolenie PPOŻ Pszów, kurs wstępny BHP Szczyrk, szkolenie PPOŻ w sieci Sławków, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Knurów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Katowice, szkolenie BHP wstępne przez internet Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne Kalety, kurs wstępny BHP przez internet Będzin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Woźniki, szkolenie BHP wstępne w sieci Koniecpol, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Lubliniec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Lędziny, szkolenie BHP wstępne przez internet Rybnik, szkolenie BHP Jastrzębie-Zdrój, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Wisła, szkolenie BHP wstępne Pszczyna, kurs PPOŻ online Żarki, kurs okresowy BHP dla pracowników online Żywiec, kurs okresowy BHP dla pracowników Pyskowice, kurs okresowy BHP dla pracowników online Łaziska Górne, szkolenie BHP Krzanowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Zawiercie, kurs BHP Mysłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Ogrodzieniec

FAQ

Czy mogę odbyć kurs BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie powinni ignorować przepisów dotyczących systematycznych szkoleń BHP. opłaca się być odpowiedzialnym pracodawcą i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować w terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to podrabianie akt, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

Przez jaki czas obowiązuje internetowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, w zależności od branży i funkcji pracownika, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Na zamówienie firmy przygotowujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ze względu na to, że to kurs online, wykonujemy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji należy zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy zrobić do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone tematycznie z nowym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP powinno być zorganizowane najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy przeprowadzić w terminie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych osób zatrudnionych) od momentu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP musi zakończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także studenci rozpoczynający praktykę studencką i uczniowie placówek branżowych praktykujący zawód. Zakończony kurs BHP muszą mieć również właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki