Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Pszczynie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Pszczyna

Szkolenia BHP Pszczyna

Szukasz szkolenia BHP w Pszczynie? Dobrze się składa.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w formie e-learningowej, jak i stacjonarnej.

Kilka słów o nas

Nasza działalność powstała w 2009 roku. Już od powstania naszej działalności systematycznie udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Na co dzień zajmujemy się udzielaniem szkoleń BHP dla firm i lubimy swoją pracę. Dlatego jeśli poszukujesz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej skontaktować się z nami. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Współpracujemy z wszechstronną, a także doświadczoną kadrą szkoleniowców, która tworzy zgrany i sprawnie współdziałający zespół. Z tego powodu organizujemy kurs BHP e-learningowy opracowany w oparciu o nowoczesne metody techniczne i logistyczne, z wykorzystaniem sieci internetowych. Właśnie tak możemy przygotować kurs BHP dla personelu z każdego rejonu kraju. Sprawnie i fachowo dostarczymy potrzebne informacje podwładnym oraz kierownikom. Kurs BHP w sieci nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z obowiązującymi wymogami prawnymi, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Działamy na terenie całej Polski i jesteśmy prekursorem w oferowaniu szkoleń przez Internet. Jedną z produktów w naszym katalogu jest szkolenie BHP online. Pozwala to ograniczyć koszty ze strony przedsiębiorstwa, które trzeba ponieść na skutek wyjazdów pracowniczych, noclegów oraz pozostałych spraw organizacyjnych z tym związanych. Kurs BHP dla personelu pozwala maksymalnie zawęzić nakłady finansowe, odbywa się także w okresie wygodnym dla wszystkich partnerów. Jeśli interesuje Was niedrogi kurs BHP, cena kursu internetowego bez wątpienia okaże się zadowalająca.

Jesteśmy gotowi do realizacji kursów BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych specjalności, co ma związek z innymi przepisami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla fachowców z branż biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, nauczycieli, sprzedawców, a także kadry zarządzającej oraz członków zarządu. To bez różnicy, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za kurs jest niska, a okres, którym się odbędzie wybrany przez Klienta.

Kurs przeciwpożarowy przez Internet

Atrakcyjna propozycja szkoleń online zawiera w sobie również kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele podczas zajęć w internecie uaktualniają oraz poszerzają wiedzę uczestników, zwłaszcza w obszarze oceny niebezpieczeństw, które występują w procesach wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykreować u pracowników dobre sposoby zachowania w momentach niebezpieczeństw. Fachowiec, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, będzie wiedział, w jaki sposób postępować w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po ukończeniu szkolenia PPOŻ jest on bardziej doświadczony w momentach zagrożenia, z zapałem, ekspresowo i pewniej odpowiadając w chwilach kryzysu.

Skontaktuj się już dziś.
Telefon: 660 562 830
Telefony odbieramy poniedziałek - piątek
w godzinach od 9 - 16

Atuty naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

 • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
 • Uczestnikom i pracodawcom oferujemy wsparcie przez cały okres trwania kursu.
 • Odwiedź nas

  Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Pszczyna oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

  Kup u nas

  Czym się zajmujemy?

  • Szkolenia okresowe BHP w formie e-learningowej
  • Szkolenia BHP anglojęzyczne
  • Kursy wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia okresowe

  Kursy BHP PPOŻ kontakt

  Główną misją naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs PPOŻ Toszek, kurs wstępny BHP dla pracowników Skoczów, kurs wstępny BHP Radzionków, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Pilica, kurs BHP Szczekociny, szkolenie BHP wstępne Bytom, szkolenie BHP wstępne w sieci Woźniki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Żywiec, szkolenie BHP wstępne przez internet Mikołów, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Szczyrk, kurs wstępny BHP przez internet Wojkowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Racibórz, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Częstochowa, szkolenie BHP wstępne Ustroń, kurs wstępny BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, szkolenie PPOŻ Gliwice, kurs wstępny BHP w sieci Cieszyn, szkolenie PPOŻ przez internet Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników online Koniecpol, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Katowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Rybnik, szkolenie PPOŻ online Czerwionka-Leszczyny, kurs PPOŻ Sośnicowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Wilamowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Sosnowiec, kurs wstępny BHP w sieci Żarki, szkolenie PPOŻ Lubliniec, szkolenie BHP Zawiercie, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Imielin, kurs BHP Świętochłowice, kurs wstępny BHP Blachownia, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Miasteczko Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Kalety, kurs PPOŻ online Pszczyna, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Ruda Śląska, szkolenie BHP Knurów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Myszków, kurs PPOŻ Radlin, kurs okresowy BHP dla pracowników Czeladź, kurs PPOŻ online Czechowice-Dziedzice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Kuźnia Raciborska, kurs BHP Pyskowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne przez internet Ogrodzieniec, szkolenie PPOŻ w sieci Strumień, szkolenie BHP Orzesze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Dąbrowa Górnicza, kurs okresowy BHP dla pracowników Żory, kurs wstępny BHP Lędziny, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Pszów, szkolenie BHP wstępne Krzanowice, szkolenie PPOŻ Bielsko-Biała, kurs wstępny BHP dla pracowników online Będzin

  FAQ

  Czy mogę wykupić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

  Firmy nie mogą umniejszać znaczenia nakazów dotyczących systematycznych szkoleń BHP. Należy być przewidującym pracodawcą i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie przeprowadzać w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza fabrykowanie dokumentów, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

  W jakim ogresie ważny jest internetowy kurs BHP?

  Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, zależne od branży i stanowiska pracownika, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (gdy obowiązki związane są z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

  Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

  Na życzenie osób zainteresowanych szkoleniem przygotowujemy kurs BHP w weekendy. Jako że to kurs online, przeprowadzamy je także w weekendy oraz dni niepracujące.

  W jakiej sytuacji trzeba zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP należy wykonać do dnia, w którym traci ważność. Możliwa jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono połączone tematycznie z nowym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP musi odbyć się najdalej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy przeprowadzić w okresie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

  Kto powinien mieć kurs BHP?

  Kurs BHP powinien odbyć każdy kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz studenci przychodzący na praktykę studencką i uczniowie placówek branżowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP muszą mieć też pracodawcy (nie tyczy się osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Kurs BHP PPOŻ wyniki