Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Pszów

Szkolenia BHP Pszów

Poszukujesz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników firmy w Pszowie? Dobrze się składa.

Zadzwoń 660 562 830 i zapytaj o szczegóły.

Krótko o nas

Jesteśmy na rynku ponad 10 lat. Od powstania naszej działalności bez przerwy doskonalimy się oraz poprawiamy jakość obsługi klienta. Nasze zadania (zajmujemy się organizowaniem szkoleń BHP dla pracowników) wykonujemy z sumiennością i dbałością o detale. Dlatego jeżeli poszukujesz firmy która stawia na jakość, najlepiej kontaktować się z naszą firmą. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy gotowi do realizacji kursów BHP dla pracowników różnych gałęzi gospodarki, co ma związek z innymi przepisami BHP. Zaplanujemy kursBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, sprzedawców, a nawet kierowników i dyrektorów oraz samych pracodawców. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest atrakcyjna, a czas jego organizacji wybrany przez Usługobiorcę.

Współpracujemy z starannie dobraną, a przy tym fachową grupą wykładowców, która stanowi dopasowany i doskonale współdziałający zespół. Z tego powodu przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy wykorzystujący nowoczesne narzędzia technologiczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem technologii informatycznych. W ten sposób jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie BHP dla pracowników z każdego miejsca Polski. Szybko i efektywnie przekażemy niezbędne informacje podwładnym , a także menadżerom. Kurs BHP online to pełnowartościowy produkt. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z obowiązującymi wymogami prawnymi, potwierdzone pełną dokumentacją.

Funkcjonujemy na terenie całej Polski i staliśmy się innowatorem w realizowaniu szkoleń przez Internet. Jedną z pozycji w naszej ofercie jest kurs BHP online. Daje to możliwość zmniejszyć koszty ze strony przedsiębiorstwa, które trzeba ponieść z powodu wyjazdów służbowych, noclegów oraz pozostałych formalności z tym związanych. Kurs BHP dla pracowników pozwala do maksimum zmniejszyć wydatki, odbywa się również w terminie odpowiadającym obu stronom. Jeżeli interesuje Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu online bez wątpienia okaże się satysfakcjonująca.

Kurs przeciwpożarowy w sieci

Przygotowana przez nas oferta szkoleń w sieci zawiera w sobie również szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w trakcie zajęć e-learningu odnawiają oraz poszerzają informacje uczestników, zwłaszcza w zakresie określenia niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w procesach wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u pracowników dobre metody działania w warunkach zagrożeń. Przedstawiciel firmy, który zaliczy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, będzie wiedział, jak postępować w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ jest on bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, z zapałem, ekspresowo i fachowo odpowiadając w chwilach kryzysu.

Z tego jesteśmy dumni

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją oraz otwarty umysł.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie szkolenia.

Gdzie nas znajdziesz

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Pszów, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się:

   • Kursy wstępne BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia okresowe BHP w formie e-learningowej
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Szkolenia okresowe
   • Szkolenie BHP okresowe

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne Świętochłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Imielin, kurs PPOŻ przez internet Siewierz, szkolenie BHP wstępne Woźniki, szkolenie PPOŻ Zabrze, kurs wstępny BHP dla pracowników online Szczyrk, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Wilamowice, szkolenie BHP Czeladź, kurs PPOŻ Bielsko-Biała, kurs okresowy BHP dla pracowników online Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne w sieci Ustroń, szkolenie PPOŻ przez internet Koniecpol, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP Tarnowskie Góry, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Knurów, kurs wstępny BHP w sieci Mysłowice, szkolenie BHP wstępne przez internet Cieszyn, szkolenie BHP Radlin, kurs okresowy BHP dla pracowników Pilica, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Żywiec, kurs wstępny BHP dla pracowników Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników Koziegłowy, szkolenie BHP wstępne online Żory, kurs wstępny BHP Orzesze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ogrodzieniec, kurs PPOŻ online Bytom, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Tychy, szkolenie PPOŻ w sieci Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Sławków, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Radzionków, kurs okresowy BHP dla pracowników online Wisła, kurs BHP Zawiercie, kurs okresowy BHP dla pracowników Myszków, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Skoczów, szkolenie PPOŻ Ruda Śląska, kurs BHP Toszek, szkolenie BHP Strumień, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Rybnik, kurs wstępny BHP przez internet Gliwice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Blachownia, szkolenie PPOŻ Sośnicowice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Będzin, szkolenie BHP wstępne Żarki, kurs PPOŻ Szczekociny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Racibórz, szkolenie PPOŻ online Kłobuck, kurs PPOŻ Lubliniec, kurs BHP Bieruń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Lędziny, kurs wstępny BHP w sieci Krzanowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Czechowice-Dziedzice, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Wodzisław Śląski

FAQ

Czy mogę wykupić szkolenie BHP z terminem wstecznym?

Firmy nie powinni umniejszać znaczenia nakazów odnoszących się do regularnych szkoleń BHP. Warto być odpowiedzialnym pracodawcą i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fabrykowanie dokumentacji, czego konsekwencją jest nawet kara ograniczenia wolności.

W jakim ogresie ważny jest e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie podstawowe i takie, które należy odbywać regularnie. Kursy okresowe, w zależności od typu pracy i stanowiska przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co rok (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Zgodnie z wolą firmy przeprowadzamy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Ponieważ to kurs online, wykonujemy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

Kiedy powinno się zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy zrobić do dnia, w którym traci ważność. Dopuszczalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z bieżącym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP musi być zorganizowane najdalej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP powinno się zorganizować w okresie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP powinien ukończyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę a także żacy przychodzący na praktykę studencką i adepci szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Ukończony kurs BHP powinni posiadać też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki