Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Pyskowicach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Pyskowice

Szkolenia BHP Pyskowice

Potrzebujesz wstępnego kursu BHP w Pyskowicach? Dobrze się składa.

Zadzwoń do nas 660562830 lub wyślij nam e-mail kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl i poznaj naszą ofertę!

Kilka słów o naszej firmie

Działamy w branży szkoleniowo-edukacyjnej od 2009 roku. Już od rozpoczęcia naszej działalności wciąż rozwijamy się i poprawiamy jakość obsługi klienta. Na co dzień pracujemy nad udzielaniem szkoleń BHP dla pracowników i lubimy to co robimy. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez naszą firmę usług, niezmiennie rośnie. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Tanie szkolenia BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a przy tym kompetentną kadrą szkoleniowców, która tworzy dobrze dobrany i doskonale współpracujący zespół. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP e-learningowy opracowany w oparciu o innowacyjne narzędzia technologiczne i organizacyjne, z wykorzystaniem łączy internetowych. Właśnie tak możemy przygotować kurs BHP dla pracowników z każdego zakątka kraju. Błyskawicznie i fachowo dostarczymy niezbędne informacje podwładnym , a także kierownikom. Kurs BHP online to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z aktualnymi przepisami, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia kursów BHP dla pracowników zróżnicowanych specjalności, co ma związek z innymi standardami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, sprzedawców, a także menadżerów oraz członków zarządu. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, cena za kurs jest atrakcyjna, a okres, którym się odbędzie wybrany przez Usługobiorcę.

Działamy na terenie całego kraju i staliśmy się prekursorem w oferowaniu kursów online. Jedną z produktów w naszym asortymencie jest kurs BHP przez internet. Pozwala to ograniczyć wydatki po stronie przedsiębiorcy, które należy ponieść z powodu podróży służbowych, kosztów hotelów i pozostałych procedur z tego wynikających. Szkolenie BHP dla podwładnych pozwala znacznie zawęzić nakłady finansowe, odbywa się także w czasie dogodnym dla każdego. Jeżeli interesuje Państwa niedrogi kurs BHP, cena kursu online z pewnością będzie zadowalająca.

Szkolenie przeciwpożarowe w sieci

Nasza propozycja szkoleń przez Internenet zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele w toku zajęć e-learningu aktualizują oraz uzupełniają wiedzę uczestników, zwłaszcza w obszarze oceny niebezpieczeństw, które występują w czasie pracy i powiązanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników dobre wzorce postępowania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który ukończy kurs przeciwpożarowy w Internecie, doskonale zdaje sobie sprawę, jak działać w warunkach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu szkolenia PPOŻ będzie on bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, z zapałem, szybciej i fachowo reagując w chwilach kryzysu.

Atuty naszej firmy

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Dzwoń lub wyślij nam wiadomość już dziś.
Tel: 660 562 830 Mail: kursy-bhp@szkolenie-bhp.slask.pl
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek od 9:00 do 16:00

Działamy na terenie

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Pyskowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Oferta

W naszej ofercie znajdują się:

   • Kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Internetowe szkolenia wstępne BHP
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Szkolenie BHP wstępne

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Pracujemy szybko i sprawnie w branży szkoleniowo-edukacyjnej.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP wstępne przez internet Woźniki, kurs wstępny BHP w sieci Siemianowice Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Łazy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Szczyrk, szkolenie PPOŻ Szczekociny, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Mikołów, kurs PPOŻ Jaworzno, szkolenie PPOŻ Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP Wilamowice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Ogrodzieniec, szkolenie BHP wstępne Koziegłowy, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Wojkowice, kurs wstępny BHP w sieci Zawiercie, kurs okresowy BHP dla pracowników Tarnowskie Góry, szkolenie PPOŻ online Piekary Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników Kłobuck, kurs BHP Koniecpol, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Poręba, szkolenie PPOŻ w sieci Pszów, kurs PPOŻ online Pilica, szkolenie BHP wstępne w sieci Chorzów, szkolenie BHP Myszków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Bieruń, kurs wstępny BHP dla pracowników Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Racibórz, szkolenie BHP Pszczyna, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Rybnik, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Strumień, szkolenie PPOŻ Żarki, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne Pyskowice, szkolenie BHP wstępne Sośnicowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Radlin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Czechowice-Dziedzice, kurs okresowy BHP dla pracowników Jastrzębie-Zdrój, kurs wstępny BHP Gliwice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Kalety, kurs wstępny BHP Krzanowice, szkolenie BHP wstępne w sieci Ustroń, kurs PPOŻ przez internet Wisła, kurs wstępny BHP online Świętochłowice, kurs PPOŻ Lubliniec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Miasteczko Śląskie, kurs PPOŻ Katowice, szkolenie PPOŻ przez internet Częstochowa, kurs wstępny BHP dla pracowników Blachownia, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Toszek, kurs BHP Tychy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Radzionków, szkolenie BHP Siewierz, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Imielin, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Żywiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Bytom, kurs BHP Skoczów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Czeladź, kurs PPOŻ i kurs BHP online Sosnowiec

Często zadawane pytania

Czy możliwe jest wykupić kurs BHP z datą wsteczną?

Firmy nie powinni bagatelizować nakazów nakładających obowiązek odbywania okresowych szkoleń BHP. Należy być przezornym kierownikiem i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym to fabrykowanie dokumentacji, z czym może wiązać się nawet kara ograniczenia wolności.

Przez jaki czas ważny jest internetowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie początkowe i okresowe. Szkolenia okresowe, w zależności od zawodu i funkcji przedstawiciela firmy, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

Zgodnie z wolą Klienta realizujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Jako że to szkolenie w sieci, przeprowadzamy je również w weekendy oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji powinno się zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP należy zrobić najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, gdy jest ono związane tematycznie z najnowszym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP musi być zorganizowane najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w okresie do 6 miesięcy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 1 roku (dla innych pracowników) od momentu zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi przejść kurs BHP?

Kurs BHP ma zakończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz młodzi ludzie odbywający praktyki i uczniowie szkół zawodowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP powinni posiadać również pracodawcy (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki