Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Raciborzu?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Racibórz

Szkolenia BHP Racibórz

Potrzebujesz wstępnego szkolenia BHP dla pracowników w Raciborzu? Dobrze się składa.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym klientem.

Kilka słów o nas

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku ponad dekadę. Od początku naszej działalności nieprzerwanie udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Na co dzień pracujemy nad organizowaniem szkoleń BHP dla pracowników. Pracujemy z pasją i dbałością o detale. Dzięki temu, w każdej sytuacji można liczyć na naszą fachową pomoc. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy gotowi do realizacji kursów BHP dla przedstawicieli różnych specjalności, co wiąże się z różnorodnymi zasadami BHP. Zorganizujemy kursBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pracowników oświaty, sprzedawców, a także kadry zarządzającej oraz prezesów. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za naukę jest niska, a okres, którym się odbędzie wybrany przez składającego zamówienie.

Oferujemy swoje usługi na obszarze całej Polski i staliśmy się innowatorem w przygotowywaniu szkoleń w sieci. Jedną z pozycji w naszym katalogu jest kurs BHP online. Pozwala to zmniejszyć koszty ze strony przedsiębiorstwa, które należy ponieść na skutek delegacji pracowniczych, kosztów hotelów oraz innych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Kurs BHP dla pracowników daje możliwość maksymalnie zawęzić nakłady finansowe, odbywa się także w terminie dogodnym dla każdego. Jeśli interesuje Was niedrogi kurs BHP, cena szkolenia w sieci bez wątpienia okaże się zadowalająca.

Dysponujemy starannie dobraną, a przy tym fachową drużyną nauczycieli, która tworzy zgrany i doskonale współpracujący team. Z tego powodu organizujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący nowatorskie narzędzia techniczne i organizacyjne, z użyciem technologii internetowych. W ten sposób możemy przeprowadzić kurs BHP dla pracowników z każdego zakątka kraju. Szybko i efektywnie przekażemy niezbędne informacje podwładnym , w tym kadrze kierowniczej. Kurs BHP w sieci nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie kompetentne, terminowe i zgodne z najnowszymi wymogami prawnymi, poświadczone niezbędną dokumentacją.

Kurs przeciwpożarowy online

Atrakcyjna oferta nauki online obejmuje również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w toku zajęć e-learningu uaktualniają oraz uzupełniają umiejętności personelu firmy, zwłaszcza w obszarze zdefiniowania ryzyk, które występują w czasie pracy i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u pracowników sprawdzone metody postępowania w sytuacji kryzysowej. Przedstawiciel firmy, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe w Internecie, doskonale zdaje sobie sprawę, jak postępować w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ jest on bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, chętniej, szybciej i fachowo odpowiadając w chwilach kryzysu.

Atuty naszej firmy

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją oraz otwarty umysł.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
  • Uczestnikom kursu oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Racibórz oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Oferujemy

W naszej ofercie znajdują się:

   • Internetowe szkolenia okresowe BHP
   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Potrzebujesz więcej informacji w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń teraz!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie PPOŻ Pszczyna, szkolenie BHP Ogrodzieniec, kurs PPOŻ przez internet Gliwice, szkolenie BHP wstępne przez internet Świętochłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Wojkowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Żywiec, kurs okresowy BHP dla pracowników Sosnowiec, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Kalety, kurs okresowy BHP dla pracowników online Katowice, szkolenie PPOŻ przez internet Żarki, kurs wstępny BHP dla pracowników Mikołów, szkolenie BHP Jaworzno, kurs PPOŻ Rybnik, kurs okresowy BHP dla pracowników online Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Poręba, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pyskowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Szczekociny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Piekary Śląskie, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ online Woźniki, szkolenie PPOŻ Bielsko-Biała, kurs wstępny BHP dla pracowników online Tarnowskie Góry, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Szczyrk, kurs wstępny BHP Lubliniec, szkolenie BHP wstępne Skoczów, kurs PPOŻ Będzin, kurs okresowy BHP dla pracowników Bytom, kurs wstępny BHP online Czerwionka-Leszczyny, szkolenie PPOŻ w sieci Koziegłowy, kurs wstępny BHP przez internet Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP online Toszek, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Rydułtowy, kurs BHP Mysłowice, kurs BHP Strumień, kurs wstępny BHP dla pracowników online Czeladź, kurs wstępny BHP dla pracowników Koniecpol, kurs okresowy BHP dla pracowników Chorzów, kurs PPOŻ i kurs BHP online Myszków, szkolenie BHP wstępne Sośnicowice, kurs wstępny BHP Jastrzębie-Zdrój, kurs okresowy BHP dla pracowników online Blachownia, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, szkolenie BHP wstępne Wisła, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Siewierz, szkolenie BHP Ustroń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP Łazy, kurs BHP Krzanowice, szkolenie PPOŻ Pilica, kurs PPOŻ w sieci Kłobuck, szkolenie BHP wstępne online Łaziska Górne, kurs PPOŻ Radzionków, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Zawiercie, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Racibórz, szkolenie BHP wstępne w sieci Pszów, szkolenie PPOŻ w sieci Czechowice-Dziedzice, kurs PPOŻ oraz kurs BHP w sieci Cieszyn

FAQ

Czy mogę zamówić kurs BHP z terminem wstecznym?

Przedsiębiorstwa nie mogą umniejszać znaczenia nakazów odnoszących się do okresowych szkoleń BHP. Należy być odpowiedzialnym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fałszowanie akt, z czym może wiązać się nawet kara więzienia.

Przez jaki czas obowiązuje sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie podstawowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, w zależności od branży i posady zajmowanej przez pracownika, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

Na życzenie osób zainteresowanych szkoleniem realizujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Jako że to nauka w sieci, wykonujemy je również w weekendy oraz dni niepracujące.

Kiedy powinno się zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy wykonać do dnia, w którym traci ważność. Możliwa jest praca na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono połączone merytorycznie z najnowszym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP musi odbyć się najdalej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się przeprowadzić w okresie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi mieć kurs BHP?

Kurs BHP powinien odbyć każdy kto jest zatrudniony na mocy umowy o pracę a także młodzi ludzie rozpoczynający praktykę studencką i uczniowie placówek zawodowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP powinni mieć też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki