Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Rudzie Śląskiej?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Ruda Śląska

Szkolenia BHP Ruda Śląska

Potrzebujesz okresowego kursu BHP w Rudzie Śląskiej? Dobrze się składa.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym klientem.

Poznaj naszą firmę

Historia firmy sięga 2009 roku. Od powstania działalności naszej firmy systematycznie rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Nasze zadania (zajmujemy się szkoleniami BHP dla przedsiębiorstw) wykonujemy z sumiennością i pasją. Dzięki takim działaniom, w każdej sytuacji można liczyć na naszą fachową pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Jesteśmy przygotowani do realizacji kursów BHP dla przedstawicieli wielu branż, co ma związek z innymi zasadami BHP. Przygotujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, sprzedawców, a także kadry zarządzającej oraz prezesów. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za szkolenie jest niska, a termin wyznaczony przez Klienta.

Pracujemy z wszechstronną, a przy tym kompetentną drużyną wykładowców, która tworzy zgrany i sprawnie współdziałający zespół. Dzięki temu organizujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący nowoczesne narzędzia techniczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem technologii informatycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować kurs BHP dla personelu z każdego zakątka kraju. Sprawnie i skutecznie przekażemy praktyczne wiadomości pracownikom , a także kierownikom. Kurs BHP przez Internet to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie rzetelne, terminowe i zbieżne z aktualnymi przepisami, potwierdzone niezbędną dokumentacją.

Działamy na obszarze całego kraju i jesteśmy innowatorem w realizowaniu szkoleń przez Internet. Wśród wielu pozycji w naszej ofercie jest kurs BHP metodą e-learningu. Pozwala to zmniejszyć wydatki po stronie przedsiębiorstwa, które powinno się ponieść na skutek delegacji służbowych, kosztów hotelów oraz innych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Kurs BHP dla pracowników daje możliwość do maksimum ograniczyć nakłady finansowe, odbywa się również w okresie odpowiadającym obu stronom. Jeśli interesuje Was niedrogi kurs BHP, cena szkolenia w sieci z pewnością będzie zadowalająca.

Kurs przeciwpożarowy przez Internet

Nasza propozycja nauki przez Internenet to również kurs PPOŻ. Nasi szkoleniowcy podczas zajęć e-learningu uaktualniają oraz pogłębiają informacje personelu firmy, szczególnie w obszarze określenia ryzyk, które mogą wystąpić w procesach pracy i związanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wykreować u pracowników właściwe sposoby postępowania w warunkach zagrożeń. Pracownik, który ukończy kurs przeciwpożarowy online, doskonale zdaje sobie sprawę, jak zachować się w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on bardziej doświadczony w chwilach ryzyka, z zapałem, szybciej i fachowo reagując na wypadki losowe.

Wyróżniamy się

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwartość na innowacje, otwarty umysł i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnikom szkolenia oferujemy bezpłatne usługi konsultingowe przez cały okres jego trwania.

Działamy na terenie

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Ruda Śląska oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Co mamy w ofercie?

Czym się zajmujemy?

   • Szkolenia BHP w języku angielskim
   • Szkolenia wstępne BHP w formie e-learningowej
   • Okresowe kursy BHP
   • Szkolenie BHP okresowe

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Chcesz wiedzieć więcej w temacie Szkolenia BHP dla pracowników? Zadzwoń już dziś!

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs wstępny BHP dla pracowników Bytom, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Czeladź, kurs wstępny BHP dla pracowników Knurów, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Wojkowice, kurs BHP Bieruń, kurs PPOŻ w sieci Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP dla pracowników online Lubliniec, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Tychy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Szczekociny, kurs PPOŻ w sieci Gliwice, szkolenie BHP wstępne online Blachownia, kurs okresowy BHP dla pracowników online Tarnowskie Góry, szkolenie BHP wstępne Rybnik, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ogrodzieniec, szkolenie BHP wstępne online Zabrze, kurs wstępny BHP online Strumień, szkolenie PPOŻ Pilica, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Kalety, kurs PPOŻ i kurs BHP online Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP Toszek, kurs PPOŻ Jaworzno, szkolenie PPOŻ Piekary Śląskie, szkolenie BHP Kłobuck, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Siewierz, kurs wstępny BHP Żarki, kurs BHP Mysłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Ustroń, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Wisła, kurs PPOŻ Szczyrk, kurs PPOŻ Orzesze, kurs okresowy BHP dla pracowników Rydułtowy, kurs wstępny BHP online Imielin, szkolenie PPOŻ przez internet Wilamowice, kurs okresowy BHP dla pracowników Koziegłowy, kurs wstępny BHP w sieci Cieszyn, szkolenie PPOŻ Czechowice-Dziedzice, kurs okresowy BHP dla pracowników Katowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Skoczów, kurs BHP Żywiec, szkolenie BHP wstępne przez internet Pyskowice, szkolenie PPOŻ w sieci Jastrzębie-Zdrój, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ruda Śląska, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Pszów, szkolenie BHP wstępne Koniecpol, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Siemianowice Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników online Częstochowa, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Myszków, szkolenie BHP Radzionków, kurs wstępny BHP Poręba, szkolenie BHP wstępne Mikołów, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Krzanowice, szkolenie PPOŻ przez internet Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Racibórz, szkolenie BHP Będzin

FAQ

Czy można wykupić kurs BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie powinni ignorować przepisów nakładających obowiązek odbywania okresowych szkoleń BHP. opłaca się być przewidującym szefem i kurs BHP dla podwładnych organizować we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza podrabianie akt, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

W jakim ogresie ważny jest e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie podstawowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od branży i funkcji pracownika, organizuje się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na życzenie Klienta realizujemy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to szkolenie online, realizujemy je również w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji powinno się zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP należy wykonać najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Akceptowalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone merytorycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP powinno odbyć się najpóźniej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w terminie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 1 roku (dla pozostałych osób zatrudnionych) od chwili zatrudnienia na stanowisku.

Kto musi mieć kurs BHP?

Kurs BHP ma ukończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także studenci rozpoczynający praktykę studencką i słuchacze szkół zawodowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP muszą posiadać też pracodawcy (nie obowiązuje osób z jednooosobową działalnością gospodarczą i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki