Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Rydułtowach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Rydułtowy

Szkolenia BHP Rydułtowy

Potrzebujesz okresowego kursu BHP dla pracowników firmy w Rydułtowach? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym klientem.

O nas

Firma nasza istnieje na Śląsku od 2009 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień zajmujemy się realizowaniem szkoleń BHP dla przedsiębiorstw i lubimy to co robimy. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom oferowanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Dzwoń teraz.
Tel. 660562830
Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku 9 - 16

Działamy na obszarze całego kraju i byliśmy pionierem w przygotowywaniu kursów online. Wśród wielu pozycji w naszej ofercie jest kurs BHP metodą e-learningu. Pozwala to zredukować wydatki ze strony firmy, które należy ponieść na skutek podróży służbowych, noclegów i pozostałych spraw organizacyjnych z tego wynikających. Kurs BHP dla personelu daje możliwość maksymalnie zawęzić nakłady finansowe, organizowane jest również w czasie odpowiadającym obu stronom. Jeśli interesuje Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia internetowego z pewnością okaże się satysfakcjonująca.

Jesteśmy przygotowani do realizacji szkoleń BHP dla pracowników różnych branż, co ma związek z innymi zasadami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pedagogów, przedstawicieli działów sprzedaży, a także kadry zarządzającej oraz prezesów. Nie ma znacznia, jakiego rodzaju to kurs BHP, opłata za naukę jest atrakcyjna, a okres, którym się odbędzie wyznaczony przez Klienta.

Dysponujemy wszechstronną, a także fachową grupą wykładowców, która stanowi zgrany i świetnie współdziałający zespół. Z tego powodu oferujemy kurs BHP e-learningowy opracowany w oparciu o innowacyjne metody techniczne i organizacyjne, z wykorzystaniem technologii informatycznych. Właśnie tak jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie BHP dla personelu z każdego zakątka kraju. Błyskawicznie i skutecznie dostarczymy potrzebne informacje pracownikom oraz kadrze kierowniczej. Kurs BHP w sieci to pełnowartościowy produkt. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z obowiązującymi wymogami prawnymi, potwierdzone pełną dokumentacją.

Szkolenie przeciwpożarowe online

Atrakcyjna oferta kursów przez Internenet to również szkolenie PPOŻ. Nasi szkoleniowcy w trakcie zajęć w internecie uaktualniają oraz pogłębiają umiejętności pracowników, zwłaszcza w obszarze oceny ryzyk, które pojawiają się w toku wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy dobre sposoby działania w sytuacji kryzysowej. Fachowiec, który zaliczy kurs przeciwpożarowy w Internecie, będzie wiedział, jak działać w okolicznościach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu kursu PPOŻ będzie on bardziej świadomy w chwilach ryzyka, chętniej, błyskawicznie i pewniej reagując w sytuacjach nagłych.

To dla nas ważne

Nasze zalety:

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, ludzie z pasją i otwarty umysł.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.

Działamy na terenie

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Rydułtowy oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Oferta

Czym się zajmujemy?

   • Szkolenia okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Internetowe szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Szkolenia zawodowe

Kursy BHP PPOŻ kontakt

Główną misją naszej firmy jest Twoje zadowolenie.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP Siewierz, szkolenie BHP wstępne Będzin, szkolenie PPOŻ Kalety, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pszczyna, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP dla pracowników Racibórz, kurs BHP Sośnicowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Koniecpol, kurs wstępny BHP Wilamowice, kurs wstępny BHP Jastrzębie-Zdrój, szkolenie PPOŻ w sieci Świętochłowice, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Radzionków, kurs wstępny BHP przez internet Poręba, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Jaworzno, kurs wstępny BHP online Bieruń, kurs wstępny BHP dla pracowników online Dąbrowa Górnicza, szkolenie BHP Strumień, szkolenie BHP Sławków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników w sieci Ogrodzieniec, kurs okresowy BHP dla pracowników Orzesze, szkolenie BHP wstępne Bytom, kurs okresowy BHP dla pracowników Mikołów, kurs okresowy BHP dla pracowników online Lubliniec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Knurów, kurs PPOŻ przez internet Rybnik, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Tychy, kurs okresowy BHP dla pracowników Skoczów, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Czerwionka-Leszczyny, szkolenie PPOŻ Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Zabrze, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Woźniki, kurs PPOŻ Sosnowiec, kurs wstępny BHP dla pracowników Żywiec, kurs PPOŻ Pilica, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Żarki, kurs BHP Czeladź, kurs wstępny BHP w sieci Żory, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Radlin, kurs PPOŻ Tarnowskie Góry, szkolenie PPOŻ online Blachownia, szkolenie BHP wstępne w sieci Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP Imielin, szkolenie BHP wstępne Kłobuck, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Cieszyn, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Miasteczko Śląskie, szkolenie BHP wstępne w sieci Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne przez internet Piekary Śląskie, kurs wstępny BHP dla pracowników online Wojkowice, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Katowice, szkolenie PPOŻ online Pyskowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Rydułtowy, kurs BHP Szczekociny, kurs wstępny BHP dla pracowników Koziegłowy, kurs PPOŻ w sieci Pszów, kurs PPOŻ i kurs BHP online Łazy, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Ustroń, szkolenie PPOŻ Bielsko-Biała

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę odbyć szkolenie BHP z datą wsteczną?

Firmy nie powinni ignorować nakazów nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. opłaca się być przezornym szefem i kurs BHP dla podwładnych realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną oznacza podrabianie akt, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

Jak długo ważny jest internetowy kurs BHP?

Kurs BHP dzieli się na szkolenie wstępne i okresowe. Szkolenia okresowe, zależne od typu pracy i funkcji pracownika, organizuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Na zamówienie Klienta realizujemy kurs BHP w weekendy. Ponieważ to nauka przez Interenet, wykonujemy je również w weekendy oraz dni wolne od pracy.

Kiedy należy zlecić kurs BHP dla pracownika?

Kurs BHP trzeba wykonać do dnia, w którym traci ważność. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z bieżącym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP powinno być zorganizowane najpóźniej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP trzeba zorganizować w okresie do pół roku (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych pracowników) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

Kto powinien ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP powinien ukończyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz młodzi ludzie odbywający praktykę studencką i uczniowie placówek branżowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP powinni mieć też pracodawcy (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki