Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Siemianowicach Śląskich?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Siemianowice Śląskie

Szkolenia BHP Siemianowice Śląskie

Szukasz szkolenia BHP dla firmy w Siemianowicach Śląskich? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym klientem.

Krótko o nas

Nasza firma istnieje na polskim rynku ponad osiem lat. Od samego początku naszego istnienia stawiamy na rozwój i doskonalenie umiejętności obsługi naszych klientów. Na co dzień pracujemy nad aranżacją szkoleń BHP dla przedsiębiorstw i lubimy to co robimy. Dzięki temu, w dowolnym momencie można liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Tanie szkolenia BHP

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Siemianowice Śląskie mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Pracujemy z interdyscyplinarną, a także doświadczoną grupą szkoleniowców, która stanowi dobrze dobrany i doskonale współpracujący team. Dlatego oferujemy kurs BHP internetowy wykorzystujący nowatorskie narzędzia techniczne i koordynacyjne, z użyciem łączy informatycznych. Dzięki temu możemy przeprowadzić kurs BHP dla pracowników z każdego rejonu Polski. Sprawnie i skutecznie przekażemy potrzebne informacje podwładnym , a także kierownikom. Kurs BHP przez Internet to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie kompetentne, terminowe i zbieżne z najnowszymi wymogami prawnymi, potwierdzone kompletną dokumentacją.

Funkcjonujemy na obszarze całej Polski i byliśmy innowatorem w realizowaniu szkoleń przez Internet. Wśród wielu pozycji w naszym asortymencie jest nauka BHP przez internet. Pozwala to zredukować nakłady po stronie firmy, które powinno się ponieść na skutek delegacji służbowych, noclegów i innych procedur z tym związanych. Kurs BHP dla personelu pozwala maksymalnie ograniczyć wydatki, odbywa się również w czasie odpowiadającym obu stronom. Jeżeli ciekawi Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia w sieci bez wątpienia będzie zadowalająca.

Jesteśmy gotowi do realizacji szkoleń BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych specjalności, co ma związek z innymi zasadami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, sprzedawców, a także menadżerów oraz samych pracodawców. To bez różnicy, jaki to kurs BHP, opłata za naukę jest niska, a czas jego organizacji wyznaczony przez składającego zamówienie.

Szkolenie przeciwpożarowe przez Internet

Nasza propozycja nauki online zawiera w sobie również szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele w toku zajęć w internecie odnawiają oraz poszerzają wiedzę personelu firmy, zwłaszcza w zakresie zdefiniowania ryzyk, które występują w procesach wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy da szansę wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy właściwe wzorce postępowania w warunkach zagrożeń. Przedstawiciel firmy, który ukończy kurs przeciwpożarowy w sieci, doskonale zdaje sobie sprawę, w jaki sposób zachować się w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia i życia. Po zakończeniu kursu PPOŻ będzie on znacznie bardziej doświadczony w chwilach zagrożenia, chętniej, ekspresowo i pewniej reagując na wypadki losowe.

Nasze dobre strony

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, otwartość na innowacje i ludzie z pasją!
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem.
 • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres szkolenia.
 • Lokalizacja

  Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Siemianowice Śląskie oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

  Szkolenia okresowe BHP w Siemianowicach Śląskich
  Tel: 660562830 E-mail: biuro@szkolenie-bhp.slask.pl
  Czynne w godzinach 9 - 16
  od poniedziałku do piątku

  Zamów u nas

  W naszej ofercie znajdują się:

  • Szkolenia wstępne BHP
  • Szkolenia BHP anglojęzyczne
  • Internetowe kursy okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Kursy wstępne
  • Szkolenie BHP okresowe

  Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży szkoleniowej.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Miasteczko Śląskie, kurs wstępny BHP w sieci Zawiercie, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Tarnowskie Góry, szkolenie PPOŻ Ruda Śląska, kurs PPOŻ przez internet Poręba, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Czerwionka-Leszczyny, kurs okresowy BHP dla pracowników Koziegłowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Gliwice, kurs wstępny BHP dla pracowników online Wisła, kurs wstępny BHP Radzionków, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Katowice, kurs wstępny BHP w sieci Blachownia, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP dla pracowników Świętochłowice, kurs PPOŻ Jaworzno, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Czechowice-Dziedzice, szkolenie PPOŻ Żarki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Pyskowice, szkolenie BHP wstępne przez internet Kalety, kurs PPOŻ online Mikołów, szkolenie BHP wstępne przez internet Myszków, szkolenie BHP Lubliniec, szkolenie BHP wstępne Sosnowiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Pilica, szkolenie BHP wstępne Zabrze, szkolenie BHP wstępne przez internet Orzesze, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Imielin, kurs wstępny BHP dla pracowników Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne Czeladź, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Sławków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Szczekociny, kurs okresowy BHP dla pracowników Szczyrk, kurs wstępny BHP dla pracowników Sośnicowice, kurs PPOŻ Tychy, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Siewierz, szkolenie PPOŻ przez internet Będzin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Częstochowa, kurs BHP Cieszyn, kurs PPOŻ i kurs BHP online Bieruń, szkolenie BHP Jastrzębie-Zdrój, szkolenie PPOŻ przez internet Żory, kurs wstępny BHP Lędziny, kurs BHP Krzanowice, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Żywiec, kurs wstępny BHP online Piekary Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników online Ustroń, kurs okresowy BHP dla pracowników Rydułtowy, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Radlin, kurs BHP Kłobuck, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Wilamowice, kurs PPOŻ Chorzów, kurs wstępny BHP Skoczów, szkolenie PPOŻ Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP Pszczyna, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Koniecpol, szkolenie PPOŻ online Knurów

  FAQ

  Czy mogę wykupić kurs BHP z terminem wstecznym?

  Firmy nie mogą ignorować regulacji dotyczących systematycznych szkoleń BHP. Należy być przewidującym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników organizować w terminie. Kurs BHP z terminem wstecznym to podrabianie dokumentów, czego konsekwencją jest nawet kara więzienia.

  Jak długo ważny jest sieciowy kurs BHP?

  Kurs BHP można podzielić na szkolenie wstępne i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od branży i stanowiska pracownika, organizuje się maksymalnie co 12 miesięcy (na stanowiskach związanych z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, osoby zatrudnione na stanowiskach inżynieryjnych i technicznych, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

  Czy prowadzicie kurs BHP w weekendy?

  Na życzenie firmy przeprowadzamy kurs BHP w weekendy. Ze względu na to, że to kurs przez Interenet, realizujemy je także w soboty i niedziele oraz dni niepracujące.

  W jakiej sytuacji trzeba zamówić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP powinno się wykonać do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Dopuszczalna jest praca na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono powiązane tematycznie z najnowszym stanowiskiem. Szkolenie początkowe BHP musi być zorganizowane najpóźniej w chwili rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP trzeba przeprowadzić w czasie do 6 miesięcy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

  Kto powinien przejść kurs BHP?

  Kurs BHP powinien ukończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę a także młodzi ludzie przychodzący na praktyki i uczniowie placówek zawodowych praktykujący zawód. Skończony kurs BHP muszą posiadać również pracodawcy (nie dotyczy prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychna umowy cywilnoprawne).

  Szkolenie BHP PPOŻ wyniki