Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Siewierzu?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Siewierz

Szkolenia BHP Siewierz

Potrzebujesz kursu BHP online dla pracowników firmy w Siewierzu? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zadzwoń do nas 660 562 830 albo wyślij do nas wiadomość szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl i poznaj naszą ofertę!

Kilka słów o naszej firmie

Na Śląsku jak i w całej Polsce funkcjonujemy od 2009 roku. Od początku naszej działalności stawiamy na stały rozwój i poprawę umiejętności obsługi naszego klienta. Na co dzień pracujemy nad realizowaniem szkoleń BHP dla przedsiębiorstw i lubimy swoją pracę. Dlatego też, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez nas usług, niezmiennie rośnie. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szkolenia wstępne okresowe oferta

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Współpracujemy z interdyscyplinarną, a przy tym doświadczoną grupą nauczycieli, która tworzy dobrze dobrany i sprawnie współpracujący zespół. Z tego powodu organizujemy kurs BHP e-learningowy opracowany w oparciu o nowatorskie rozwiązania techniczne i logistyczne, z użyciem sieci internetowych. Dzięki temu możemy przeprowadzić szkolenie BHP dla pracowników z każdego miejsca kraju. Błyskawicznie i efektywnie dostarczymy praktyczne informacje podwładnym , w tym kierownikom. Kurs BHP przez Internet to pełnowartościowy produkt. To szkolenie fachowe, terminowe i zbieżne z najnowszymi wymogami prawnymi, potwierdzone pełną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do organizacji kursów BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych branż, co ma związek z innymi przepisami BHP. Przygotujemy kursBHP dla pracowników biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, nauczycieli, handlowców, a także menadżerów oraz samych pracodawców. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, cena za szkolenie jest atrakcyjna, a termin wskazany przez Usługobiorcę.

Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju i staliśmy się innowatorem w realizowaniu szkoleń w sieci. Jedną z produktów w naszym katalogu jest nauka BHP przez internet. Pozwala to zmniejszyć nakłady ze strony przedsiębiorcy, które powinno się ponieść z powodu delegacji służbowych, kosztów hotelów oraz pozostałych spraw organizacyjnych z tym związanych. Szkolenie BHP dla podwładnych daje możliwość znacznie zmniejszyć wydatki, odbywa się też w czasie odpowiadającym obu stronom. W przypadku, gdy interesuje Państwa tani kurs BHP, cena kursu online bez wątpienia okaże się interesująca.

Kurs przeciwpożarowy w sieci

Przygotowana przez nas propozycja szkoleń w sieci to również kurs PPOŻ. Nasi nauczyciele w trakcie zajęć e-learningu uaktualniają oraz uzupełniają informacje uczestników, zwłaszcza w obszarze określenia niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w toku wykonywania obowiązków służbowych i powiązanego z tym zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wytworzyć u przedstawicieli Państwa firmy sprawdzone wzorce zachowania w momentach niebezpieczeństw. Przedstawiciel firmy, który przejdzie kurs przeciwpożarowy w Internecie, wie, jak działać w okolicznościach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po zakończeniu kursu przeciwpożarowego będzie on bardziej świadomy w momentach zagrożenia, z zapałem, błyskawicznie i fachowo odpowiadając w chwilach kryzysu.

Zalety naszej firmy

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest otwarty umysł, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres trwania kursu.

Działamy na terenie

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Siewierz oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Oferujemy

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia BHP w wersji angielskiej
   • Kursy wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenia okresowe BHP organizowane online dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Szkolenie BHP wstępne

Szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Katowice, kurs BHP Sośnicowice, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Mikołów, szkolenie PPOŻ Kalety, kurs PPOŻ w sieci Miasteczko Śląskie, szkolenie PPOŻ Ruda Śląska, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Kuźnia Raciborska, szkolenie BHP wstępne w sieci Pszczyna, szkolenie BHP Orzesze, szkolenie BHP wstępne przez internet Siemianowice Śląskie, kurs PPOŻ Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne online Będzin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne Lędziny, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Tychy, kurs PPOŻ i kurs BHP online Tarnowskie Góry, kurs wstępny BHP przez internet Pyskowice, kurs wstępny BHP Mysłowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Piekary Śląskie, kurs okresowy BHP dla pracowników Jaworzno, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Wodzisław Śląski, kurs BHP Wilamowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Myszków, kurs PPOŻ oraz kurs BHP przez internet Blachownia, szkolenie PPOŻ przez internet Lubliniec, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Strumień, kurs PPOŻ i kurs BHP online Szczyrk, kurs okresowy BHP dla pracowników online Łazy, kurs PPOŻ Radzionków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Wisła, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Bytom, szkolenie BHP wstępne Krzanowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników Poręba, szkolenie PPOŻ przez internet Skoczów, szkolenie PPOŻ Jastrzębie-Zdrój, kurs BHP Racibórz, kurs wstępny BHP dla pracowników Zawiercie, szkolenie PPOŻ w sieci Radlin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Sosnowiec, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Pilica, kurs PPOŻ przez internet Pszów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ w sieci Sławków, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Dąbrowa Górnicza, kurs wstępny BHP Żywiec, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Bieruń, kurs okresowy BHP dla pracowników Żarki, szkolenie BHP Szczekociny, kurs wstępny BHP Czechowice-Dziedzice, kurs wstępny BHP przez internet Chorzów, kurs wstępny BHP dla pracowników Woźniki, kurs PPOŻ Toszek, szkolenie BHP Imielin, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Zabrze, kurs wstępny BHP online Wojkowice, szkolenie BHP wstępne Czeladź

FAQ

Czy można odbyć szkolenie BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie powinni bagatelizować regulacji dotyczących okresowych szkoleń BHP. Warto być przezornym pracodawcą i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie realizować we właściwym czasie. Kurs BHP z terminem wstecznym oznacza fałszowanie dokumentacji, za co grozi nawet kara pobytu w więzieniu.

W jakim ogresie obowiązuje e-learningowy kurs BHP?

Kurs BHP obejmuje szkolenie wstępne i okresowe. Szkolenia okresowe, zależne od branży i funkcji pracownika, przeprowadza się maksymalnie co 12 miesięcy (stanowiska robotnicze z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (stanowiska robotnicze), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (osoby wykonujące pracę administracyjno-biurową).

Czy prowadzicie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Zgodnie z wolą firmy przygotowujemy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ze względu na to, że to kurs przez Interenet, wykonujemy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

W jakiej sytuacji powinno się zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP powinno się zaliczyć do dnia, gdy upływa termin jego ważności. Akceptowalna jest sytuacja świadczenia pracy na ważnym zaświadczeniu, jeżeli jest ono połączone merytorycznie z bieżącym obszarem działań. Szkolenie początkowe BHP powinno mieć miejsce najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP powinno się przeprowadzić w terminie do pół roku (dla osób zatrudniających pracowników i osób kierujących pracownikami) lub 12 miesięcy (dla pozostałych pracowników) od momentu rozpoczęcia pracy.

Kto powinien ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP powinien odbyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz młodzi ludzie przychodzący na praktykę studencką i adepci placówek branżowych praktykujący zawód. Ukończony kurs BHP muszą posiadać też pracodawcy (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Szkolenie BHP PPOŻ wyniki