Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Sławkowie?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Sławków

Szkolenia BHP Sławków

Szukasz kursu BHP dla pracowników firmy w Sławkowie? Możemy Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym kolejnym klientem.

Krótko o naszej firmie

Jesteśmy już na rynku ponad dziesięć lat. Od tamtego momentu niezmiennie poprawiamy kwalifikacje oraz staramy się działać tak aby klient niezmiennie był zadowolony. Na co dzień zajmujemy się udzielaniem szkoleń BHP dla firm. Działamy z przyjemnością i dbałością o szczegóły. Dzięki takiemu podejściu, zawsze można liczyć na naszą pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Tanie szkolenia BHP

Nasze cele zawsze są ambitne. Chcemy, aby ilekroć ktoś wpisze w Google Szkolenia okresowe BHP Sławków mógł odnaleźć nas oraz same pozytywne opinie na nasz temat. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Pracujemy z wszechstronną, a przy tym doświadczoną kadrą szkoleniowców, która stanowi zgrany i doskonale współdziałający zespół. Dlatego organizujemy kurs BHP online oparty o innowacyjne metody techniczne i organizacyjne, z wykorzystaniem sieci informatycznych. Dzięki temu możemy przeprowadzić szkolenie BHP dla personelu z każdego zakątka Polski. Sprawnie i fachowo dostarczymy praktyczne informacje podwładnym , w tym kierownikom. Kurs BHP online to najwyższy standard przekazywania wiedzy. To szkolenie fachowe, terminowe i zgodne z najnowszymi przepisami, poświadczone pełną dokumentacją.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia szkoleń BHP dla przedstawicieli zróżnicowanych branż, co ma związek z różnorodnymi przepisami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, pracowników oświaty, handlowców, a także menadżerów oraz samych pracodawców. Nie ma znacznia, jaki to kurs BHP, opłata za szkolenie jest atrakcyjna, a czas jego organizacji wybrany przez składającego zamówienie.

Funkcjonujemy na terenie całego kraju i jesteśmy prekursorem w oferowaniu szkoleń w sieci. Wśród wielu produktów w naszym katalogu jest szkolenie BHP przez internet. Pozwala to ograniczyć wydatki ze strony firmy, które należy ponieść z tytułu podróży pracowniczych, kosztów hotelów oraz innych formalności z tego wynikających. Kurs BHP dla personelu pozwala maksymalnie zawęzić koszty, planowane jest też w czasie odpowiadającym obu stronom. W przypadku, gdy interesuje Was atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena szkolenia internetowego bez wątpienia będzie zadowalająca.

Szkolenie przeciwpożarowe przez Internet

Atrakcyjna propozycja szkoleń online zawiera w sobie także kurs PPOŻ. Nasi wykładowcy w trakcie zajęć w internecie aktualizują oraz uzupełniają umiejętności pracowników, szczególnie w obszarze określenia niebezpieczeństw, które mogą wystąpić w procesach wykonywania obowiązków służbowych i związanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykreować u pracowników sprawdzone metody zachowania w sytuacji kryzysowej. Pracownik, który ukończy szkolenie przeciwpożarowe online, doskonale zdaje sobie sprawę, w jaki sposób postępować w warunkach zagrażających życiu lub zdrowiu. Po ukończeniu szkolenia PPOŻ jest on bardziej zorientowany w chwilach zagrożenia, chętniej, szybciej i fachowo reagując na wypadki losowe.

Zadzwoń do nas teraz!
Tel. 660562830 Mail: szkolenia@szkolenie-bhp.slask.pl
Czynne poniedziałek - piątek
w godzinach od 9 do 16

Wyróżniamy się

Nasze zalety:

 • Naszym kluczem do sukcesu jest innowacyjność, ludzie z pasją i światowe podejście.
 • Nasi pracownicy to profesjonaliści - doświadczeni trenerzy i wykładowcy.
 • Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatne doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry przez cały okres trwania kursu.
 • Gdzie działamy

  Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Sławków oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

  U nas kupisz

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Szkolenia wstępne BHP
  • Internetowe szkolenia okresowe BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
  • Szkolenia BHP anglojęzyczne
  • Szkolenie BHP wstępne

  Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

  Jeśli nurtują Cię jeszcze jakieś wątpliwości zadzwoń! Oddzwonimy.

  Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

  szkolenie PPOŻ Kalety, kurs wstępny BHP Lędziny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Lubliniec, kurs wstępny BHP online Radzionków, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Sławków, kurs BHP Czechowice-Dziedzice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Żywiec, kurs okresowy BHP dla pracowników Wojkowice, kurs PPOŻ przez internet Mikołów, kurs okresowy BHP dla pracowników Czerwionka-Leszczyny, szkolenie BHP wstępne przez internet Pilica, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Koniecpol, szkolenie BHP Dąbrowa Górnicza, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Wisła, kurs wstępny BHP dla pracowników Szczyrk, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Katowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Rybnik, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Chorzów, szkolenie BHP wstępne Świętochłowice, szkolenie PPOŻ w sieci Jastrzębie-Zdrój, szkolenie PPOŻ online Wodzisław Śląski, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Krzanowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Knurów, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Myszków, kurs PPOŻ Radlin, szkolenie BHP wstępne Łazy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Ogrodzieniec, kurs wstępny BHP dla pracowników w sieci Kłobuck, szkolenie PPOŻ Rydułtowy, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Ruda Śląska, szkolenie BHP wstępne przez internet Koziegłowy, kurs BHP Sośnicowice, szkolenie BHP Mysłowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Ustroń, kurs wstępny BHP dla pracowników Blachownia, kurs wstępny BHP Tychy, szkolenie PPOŻ przez internet Piekary Śląskie, szkolenie BHP Orzesze, kurs BHP Czeladź, kurs wstępny BHP online Wilamowice, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Cieszyn, kurs PPOŻ Żarki, kurs PPOŻ Żory, kurs wstępny BHP Łaziska Górne, szkolenie BHP wstępne Skoczów, kurs okresowy BHP dla pracowników Tarnowskie Góry, szkolenie PPOŻ Woźniki, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Siewierz, kurs PPOŻ online Sosnowiec, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Bielsko-Biała, szkolenie BHP wstępne przez internet Pszów, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Toszek, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Kuźnia Raciborska, kurs wstępny BHP w sieci Bytom, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Będzin, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Pyskowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Siemianowice Śląskie

  FAQ

  Czy mogę odbyć kurs BHP z terminem wstecznym?

  Przedsiębiorstwa nie mogą ignorować nakazów nakładających obowiązek odbywania okresowych szkoleń BHP. opłaca się być przewidującym pracodawcą i kurs BHP dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie organizować w odpowiednim terminie. Kurs BHP z datą wsteczną to fabrykowanie dokumentów, z czym może wiązać się nawet kara pobytu w więzieniu.

  W jakim ogresie obowiązuje sieciowy kurs BHP?

  Kurs BHP obejmuje szkolenie początkowe i takie, które należy odbywać regularnie. Szkolenia okresowe, które zależą od typu pracy i funkcji przedstawiciela firmy, wykonuje się maksymalnie co 12 miesięcy (gdy obowiązki związane są z pracą szczególnie niebezpieczną), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (stanowiska kierownicze, pracownicy inżynieryjno-techniczni, służby BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

  Czy przeprowadzacie kurs BHP w weekendy?

  Na życzenie Klienta przeprowadzamy kurs BHP w wybrane dni weekendu. Ze względu na to, że to kurs w sieci, przeprowadzamy je także w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy.

  Kiedy należy zlecić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

  Kurs BHP trzeba wykonać najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, jeśli jest ono połączone tematycznie z najnowszym obszarem działań. Szkolenie wstępne BHP musi mieć miejsce najpóźniej w pierwszym dniu rozpoczęcia wykonywania nowych obowiązków. Kurs okresowy BHP należy przeprowadzić w terminie do 6 miesięcy (dla osób zatrudniających pracowników i kierowników) lub 1 roku (dla pozostałych pracowników) od czasu zatrudnienia na stanowisku.

  Kto powinien przejść kurs BHP?

  Kurs BHP powinien zakończyć każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę a także studenci odbywający praktykę studencką i słuchacze placówek zawodowych praktykujący zawód. Zakończony kurs BHP powinni posiadać też właściciele firm zatrudniający pracowników (nie tyczy się prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

  Szkolenie BHP PPOŻ wyniki