Szukasz szkolenia BHP lub PPOŻ w Szczekocinach?

Zadzwoń: 660 - 562 - 830

biuro@szkolenie-bhp.slask.pl

Przejdź do kontaktu

Jesteś tutaj: MIASTA Śląskie Szkolenia BHP Szczekociny

Szkolenia BHP Szczekociny

Szukasz okresowego szkolenia BHP dla firmy w Szczekocinach? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe zarówno w formie stacjonarnej i e-learningowej.

Krótko o naszej firmie

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Od początku działalności naszej firmy stawiamy na rozwój, a także doskonalenie umiejętności obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się realizacją szkoleń BHP dla przedsiębiorstw i lubimy to co robimy. Dlatego jeżeli szukasz prawdziwych fachowców w branży, warto kontaktować się z naszą firmą. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Oferta kursy BHP

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Zadzwoń.
Tel. 660562830
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00

Działamy na obszarze całej Polski i jesteśmy prekursorem w oferowaniu kursów w sieci. Jedną z produktów w naszym katalogu jest nauka BHP online. Daje to możliwość zredukować wydatki ze strony firmy, które powinno się ponieść z tytułu delegacji służbowych, kosztów hotelów i innych procedur z tego wynikających. Szkolenie BHP dla personelu pozwala maksymalnie zmniejszyć koszty, odbywa się także w terminie dogodnym dla każdego. Jeżeli ciekawi Państwa atrakcyjny cenowo kurs BHP, cena kursu w sieci bez wątpienia będzie interesująca.

Współpracujemy z starannie dobraną, a przy tym kompetentną kadrą wykładowców, która stanowi dobrze dobrany i sprawnie współdziałający zespół. Dlatego przygotowaliśmy kurs BHP internetowy wykorzystujący innowacyjne metody techniczne i koordynacyjne, z wykorzystaniem łączy informatycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować kurs BHP dla personelu z każdego rejonu Polski. Błyskawicznie i efektywnie przekażemy praktyczne informacje podwładnym , a także menadżerom. Kurs BHP online nie tracinic na swojej jakości. To szkolenie kompetentne, terminowe i zgodne z obowiązującymi wymogami prawnymi, poświadczone kompletną dokumentacją.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia kursów BHP dla pracowników wielu gałęzi gospodarki, co ma związek z innymi standardami BHP. Zaplanujemy szkolenieBHP dla przedstawicieli zawodów biurowych, administracyjnych, inżynieryjnych i technicznych, pedagogów, sprzedawców, a także kierowników i dyrektorów oraz samych pracodawców. Niezależnie od tego, jaki to kurs BHP, opłata za kurs jest niewysoka, a czas jego organizacji wskazany przez Usługobiorcę.

Kurs przeciwpożarowy online

Przygotowana przez nas oferta szkoleń przez Internenet to również szkolenie PPOŻ. Nasi nauczyciele w trakcie zajęć w internecie uaktualniają oraz pogłębiają wiedzę pracowników, szczególnie w zakresie określenia ryzyk, które pojawiają się w toku pracy i powiązanego z nimi zagrożenia. Kurs przeciwpożarowy pomoże wykształcić u przedstawicieli Państwa firmy właściwe sposoby działania w momentach niebezpieczeństw. Pracownik, który ukończy kurs przeciwpożarowy online, wie, jak działać w warunkach groźnych i niebezpiecznych. Po zakończeniu szkolenia PPOŻ będzie on bardziej zorientowany w momentach zagrożenia, chętniej, szybciej i fachowo reagując w chwilach kryzysu.

Z tego jesteśmy dumni

Czym się wyróżniamy?

  • Naszym kluczem do sukcesu jest jakość, innowacyjność i światowe podejście.
  • Nasi pracownicy to profesjonaliści - wykwalifikowani i biegli w swoim fachu.
  • Jesteśmy do dyspozycji uczestników na każdym etapie kursu.

Lokalizacja

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Szczekociny oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co mamy w ofercie?

W naszej ofercie znajdują się:

   • Szkolenia wstępne BHP organizowane dla nowo zatrudnianych pracowników, praktykantów, studentów i stażystów.
   • Okresowe kursy BHP
   • Szkolenia BHP anglojęzyczne
   • Szkolenie BHP wstępne

Tanie szkolenia BHP PPOŻ kontakt

Celem nadrzędnym naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnio przeprowadzone szkolenia:

szkolenie BHP wstępne w sieci Racibórz, kurs wstępny BHP dla pracowników online Tarnowskie Góry, kurs PPOŻ Mysłowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników przez internet Koniecpol, szkolenie BHP wstępne dla pracowników w sieci Lędziny, kurs PPOŻ przez internet Toszek, kurs wstępny BHP przez internet Siewierz, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Świętochłowice, kurs PPOŻ Pszczyna, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Miasteczko Śląskie, szkolenie PPOŻ Czerwionka-Leszczyny, kurs wstępny BHP dla pracowników Łazy, szkolenie BHP wstępne Katowice, kurs BHP Koziegłowy, kurs wstępny BHP dla pracowników online Sośnicowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Sławków, kurs PPOŻ Poręba, szkolenie PPOŻ Cieszyn, szkolenie BHP wstępne Żywiec, kurs PPOŻ i kurs BHP w sieci Ruda Śląska, kurs PPOŻ oraz kurs BHP online Ogrodzieniec, szkolenie BHP wstępne przez internet Bielsko-Biała, kurs PPOŻ online Radlin, kurs wstępny BHP dla pracowników Krzanowice, kurs wstępny BHP Szczyrk, szkolenie BHP wstępne dla pracowników przez internet Mikołów, szkolenie BHP wstępne Jaworzno, kurs PPOŻ i kurs BHP przez internet Żarki, kurs wstępny BHP Siemianowice Śląskie, szkolenie PPOŻ przez internet Woźniki, szkolenie BHP Ustroń, szkolenie BHP wstępne dla pracowników online Chorzów, szkolenie PPOŻ Szczekociny, szkolenie okresowe BHP dla pracowników online Sosnowiec, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Skoczów, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Gliwice, kurs okresowy BHP dla pracowników Wilamowice, kurs BHP Pyskowice, kurs wstępny BHP dla pracowników Piekary Śląskie, {szkolenie PPOŻ|kurs PPOŻ przez internet Pszów, szkolenie BHP Kuźnia Raciborska, kurs okresowy BHP dla pracowników w sieci Zabrze, szkolenie BHP wstępne przez internet Knurów, kurs BHP Blachownia, szkolenie PPOŻ online Wojkowice, szkolenie okresowe BHP dla pracowników Częstochowa, kurs okresowy BHP dla pracowników przez internet Wisła, kurs okresowy BHP dla pracowników Rybnik, szkolenie BHP Wodzisław Śląski, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Lubliniec, kurs wstępny BHP dla pracowników przez internet Tychy, kurs wstępny BHP online Pilica, kurs okresowy BHP dla pracowników Będzin, szkolenie PPOŻ w sieci Strumień, szkolenie BHP wstępne dla pracowników Kłobuck, kurs wstępny BHP Myszków, kurs wstępny BHP przez internet Zawiercie

Często zadawane pytania

Czy można odbyć szkolenie BHP z datą wsteczną?

Pracodawcy nie mogą umniejszać znaczenia regulacji nakładających obowiązek odbywania regularnych szkoleń BHP. Warto być przezornym kierownikiem i kurs BHP dla pracowników przeprowadzać we właściwym czasie. Kurs BHP z datą wsteczną to podrabianie dokumentów, czego konsekwencją jest nawet kara ograniczenia wolności.

Przez jaki czas ważny jest sieciowy kurs BHP?

Kurs BHP można podzielić na szkolenie początkowe i okresowe. Szkolenia okresowe, które zależą od branży i stanowiska osobę zatrudnioną, przeprowadza się maksymalnie co rok (gdy obowiązki związane są z pracą w warunkach szczególnie niebezpiecznych), 3 lata (nastanowiskach robotniczych), 5 lat (kierownicy i menadżerowie, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy służb BHP) lub 6 lat (pracownicy szczebla administracji).

Czy przeprowadzacie kurs BHP w sobotę lub niedzielę?

Zgodnie z wolą Klienta przygotowujemy kurs BHP w sobotę lub niedzielę. Jako że to nauka przez Interenet, realizujemy je również w weekendy oraz dni niepracujące.

W jakiej sytuacji trzeba zrobić kurs BHP dla osoby zatrudnionej?

Kurs BHP trzeba zaliczyć najpóźniej w ostatnim dniu jego ważności. Dopuszczalna jest sytuacja świadczenia pracy na obowiącującym zaświadczeniu, gdy jest ono połączone tematycznie z nowym zakresem obowiązków. Szkolenie wstępne BHP powinno być zorganizowane najpóźniej w chwili rozpoczęcia pracy. Kurs okresowy BHP należy odbyć w okresie do pół roku (dla pracodawców i kierowników) lub 12 miesięcy (dla innych pracowników) od chwili rozpoczęcia pracy.

Kto musi ukończyć kurs BHP?

Kurs BHP ma ukończyć każdy pracownik zatrudniony na mocy umowy o pracę oraz żacy rozpoczynający praktykę studencką i uczniowie placówek branżowych przygotowujący się do zawodu. Zakończony kurs BHP powinni posiadać również pracodawcy (nie obowiązuje prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i zatrudniającychw oparciu o umowy cywilnoprawne).

Kurs BHP PPOŻ wyniki